Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:38 23.05.24 
Автомобили
   >> Fiat
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема защо фиатите са толкова евтини?  
Авторchudia se (Нерегистриран)
Публикувано03.03.07 23:25



От известно време се оглеждам за кола... и да си призная, харесвам фиатите..

Обаче ми прави впечатление, че тези коли са буквално най-евтините на пазара.

Някой може ли да ми даде смислено обяснение за това...

Последен пример от днес... браво, 2001 г., 1.6, 100 к.с.,...около 100 000 км. (не помня точно колко бяха)...колата светеше отвсякъде..

цена: 6600 лв. с голям коментар....

какво става, бе, хора?



Тема Re: защо фиатите са толкова евтини?нови [re: chudia se]  
АвторFiat (Нерегистриран)
Публикувано04.03.07 20:53



Защото българинът е кух като лейка и празен бидон! Болен е от идеологеми, чалга и много простотии.Фиатът няма добро име от едновремешнтите модели на 80-те години.Чупели се, такова ли се онакова ли се.Всяка кола в България се чупи, ако е поддържана с ментета части.На селският РАЦЕР не му се дават много пари за поддръжка и от там идват митовете и слуховете.Предпочитаната марка на БУНАКА е Опел, който освен, че се чупи и ръждясва по-бързо от колкото на БУНАКА му расте брадата.
Така, че на всичко това се радват хората без предубеждения, които купуват евтина и добра кола.Пък БУНАЦИТЕ нека си карат ръждоносците.Не случайно на въпросната РЪЖДОНОСНА фирма съвременните двигатели в момента са проектирани и произвеждани от Фиат!

От Корса до NEW Вектра!



Тема Re: защо фиатите са толкова евтини?нови [re: Fiat]  
Авторsssss (Нерегистриран)
Публикувано08.03.07 09:34



Prosto stot fiatite sa boklyci be 4owek. Tova e fakt. Italiancite ocven bqla medel i spageti drygo ne mogat da prawqt.



Тема Re: защо фиатите са толкова евтини?нови [re: sssss]  
Авторit (Нерегистриран)
Публикувано08.03.07 10:47



Италианците и по-специално фиат правят доста работи бастуне! Като почнеш от леки автомобили, камиони, та свършиш до корабни двигатели и локомотиви.
Не забравяй и F1.Но на селяндури като теб да се обястява е сложно! Карай си там Жигулката / и нейния родител е Фиат/ и не се мъчи да си напрагяш и без това малкото акъл!





Тема Re: защо фиатите са толкова евтини?нови [re: it]  
Авторs (Нерегистриран)
Публикувано08.03.07 20:07



Abe cyrvulko, samo za protokola iskam da ti kaga 4e karam fiazt brava. A do predi da si q kypq imah, Reno 5,Reno klio.Seat Toledo, Reno 19 . Trqbwa da ti kaga 4e po - golqm boklyk ot toz fiat nqma.Fiat ne moge da se srawni po nisto s RENO.
I wigdam 4e gleda6 Formula 1 , samo da ti napomnq 4e ot nqkolko godini Reno pe4eli 6ampionata.Towa w sly4aj 4e si go zabrawil.



Тема Re: защо фиатите са толкова евтини?нови [re: s]  
Авторs (Нерегистриран)
Публикувано08.03.07 20:10



I drygo - ne sym karal Ryska kola,ama qwno ti si karal,i sys sigyrnost i tq ste e po- dobra ot sega6nite fiati.
Arre hodih grej se i se naslagdawj na fiat4eto si.



Тема Re: защо фиатите са толкова евтини?нови [re: s]  
Авторit (Нерегистриран)
Публикувано09.03.07 09:33



Цървулане селски, както казваш имаш Брава, е аз също съм имал и Рено 5 и Меган, но това са коли от различен клас.Само не ме убеждавай, че Мегана е страхотно различен от Бравата.По-добра му е само возията.Но общо взето си е боклук... лагери на предни главини 3 комплекта за 1.5 год,единия от който беше SKF... за другите неща не ща и да се сещам.Но да правиш изводи за една марка по един модел е тъпо.Като не ти харесва Бравата , ами продай я, аз така направих.Защо взе Фиат тарикате селски.. щото са по евтинки а ти си ГОЛОТОР, нали? Що пак не си взе Рено... примерно МЕГАН-II, тогава да се видиш в приключение!!!





Тема Re: защо фиатите са толкова евтини?нови [re: it]  
АвторMitko (Нерегистриран)
Публикувано09.03.07 13:57



Мисля, че колегата с лъхаща на чесъм простотия успя да отговори на въпроса "Защо FIAT в България е евтин". Ами просто това е психологията на бай Ганьо. Той ще предпочете да брои много пари за дърта немска бангия, от колкото да купи пълен с ектстри и 5-6 години по-нов италиански FIAT. Това пък може само да радва харесващите марката защото могат да си купят страхотен автомобил на разумна цена.



Тема Re: защо фиатите са толкова евтини?нови [re: Mitko]  
АвторФГ (Нерегистриран)
Публикувано09.03.07 14:44



Значи Фиат, са евтини защото.......................няма да продължавам, аз карам Волво S40- 2004, но Фиата си е Фиат, просто грешка на инженерната мисъл.
ЛЕКА И БЕЗАВАРИЙНА!



Тема Re: защо фиатите са толкова евтини?нови [re: ФГ]  
АвторФиaт! (Нерегистриран)
Публикувано09.03.07 17:27



колега и Волва се чупят но ще си говорим с колко ше олекнеш...Фиат определено е добра кола....и добре че има толкова идиоти дето не я оценят,че да си я купим на по ниска цена,кола с много екстри...



Тема Re: защо фиатите са толкова евтини?нови [re: ФГ]  
АвторXC9O (Нерегистриран)
Публикувано10.03.07 20:24



Това беше най-краткият виц който съм срещал!!!Колега Волвофен, имаме ги точно три такива купени ноември 2005г, S80,XC90 и това комбито 4Х4 нещо си 70 с D5 мотори!!!
Ако искаш ще им сканирам сервизните книжки и ще ти ги пратя на е-mail!Но тогава пред всички тук ще напишеш "АЗ СЪМ ГЛУПАК"! Става ли?



Тема Re: защо фиатите са толкова евтини?нови [re: XC9O]  
Авторast (Нерегистриран)
Публикувано14.03.07 00:09



ми волво.... беше много добра марка. форд обаче... си личи дори да го маскираш като волво.



Тема Re: защо фиатите са толкова евтини?нови [re: ast]  
Авторdudulia (Нерегистриран)
Публикувано14.03.07 20:23



Ами колега,фиат са евтини понеже са евтини в Германия,Италия,Австрия и т.н.Защо са евтини там?Заради предубежденията на хората свързани с качеството на тази марка.Все пак не случайно почти всички модели са били модел на годината.Не случайно са един от най-големите производители на коли в света!Не случайно тяхна разработка е комонрейл дизела и на последно място в отговор на колегата фен на рено,от кога рено има кола във Ф1?Защо все с някого правят кола?Защо правят само мотор,за разлика от ферари и кога ще изкарат един скъп,луксозен спортен модел?
извода:Фиат са приказни коли за цената си!



Тема Re: защо фиатите са толкова евтини?нови [re: sssss]  
Авторxитлep (Нерегистриран)
Публикувано17.03.07 19:36



Абе бастун понеже много разбираш сигурно като видиш "МАЗЕРАТИ, ФЕРАРИ, ЛАМБОРЖИНИ", изобщо и за момент не ти сее искало ти да си собственика а?

И за некомпетентните да им стане ясно че първата буква от думата "ФИАТ" Оказва че двигателите се разработват в завода на "ФЕРАРИ".

Така че просветените дето плюят по фиатите нека си карат каквото искат ама като видят трите марки дето съм написал по горе нека да не се замечтават.

И още нещо първо се поинтересувайте после ръсете прости бисери.

Толко от мене аре много ви здраве.



Тема Re: защо фиатите са толкова евтини?нови [re: xитлep]  
Автор Haunter™ (нагъл тип)
Публикувано18.03.07 20:59



Бе кво им се обяснявате на разни селски цървули, дето като се сдобият с 12 годишен голф и решават, че са постигнали онова, за което са родени. На такива бастуни акъл в тиквите не може да се налее и добре че ги има (както каза един колега по-горе), та да си купуваме чудесните фиати на сносни цени!





Тема Re: защо фиатите са толкова евтини?нови [re: Haunter™]  
АвторKлoд (Нерегистриран)
Публикувано30.03.07 19:35



Хахахахах буквата Ф от Фиат е взета за - Ферари, то по тази логика, Мазерати са взели първата буква от Москвич, хахахаха, абе dir.bg, моля ви затворете този смешен форум (Фиат),много заблудени личности има тук, Фиат...............малееееееееееееее, ама как може да има такива фенове....



Тема Re: защо фиатите са толкова евтини?нови [re: Kлoд]  
Авторxитлep (Нерегистриран)
Публикувано31.03.07 16:11



Много си жалък та чак да те съжали човек. Що не се образоваш малко на тема италянски автомобили па тогава се изтипосвай тука.



Тема Re: защо фиатите са толкова евтини?нови [re: xитлep]  
Авторsando (Нерегистриран)
Публикувано02.04.07 17:06



FIAT означава Fabrica Italiana Automobili Torino.



Тема за всички непросветени и оплюващи фиятитенови [re: chudia se]  
Авторxитлep (Нерегистриран)
Публикувано02.04.07 20:23





Ето ви нещо малко ако искате потърсете и вие че лично на мене ми писна от всезнайковци дето само лаят ли лаят.



Тема .нови [re: chudia se]  
Авторxитлep (Нерегистриран)
Публикувано02.04.07 20:30



http://bgsoldier.eamci.bg/Scripts/isapiVWB.dll/theme?THEMEID=53657



Тема понеже плюеш фиата да знаеш че....................нови [re: Kлoд]  
Авторxитлep (Нерегистриран)
Публикувано02.04.07 20:36



Та така мой човек дори и мазерати е собственост на фиат.

Виж къде съм писал да се просветите малко поне.



Тема А за руските какво да кажем...нови [re: sando]  
Авторxитлep (Нерегистриран)
Публикувано02.04.07 20:51



Нали знаеш приятелю че 408 носи двигател воусхоу или иначе казано опел а 412 на бмв 315. А ладата все пак е фият. Виж тия дето съм показал ще ти е интересно. Та толкова от мен засега



Тема Re: защо фиатите са толкова евтини?нови [re: ФГ]  
Автор NapalmDeath (ex painkiller)
Публикувано03.04.07 14:16



За собственицита на Volvo

Квадратни и безопасни също като колите.

Можеш насила да закараш коня си до реката, но не можеш насила да го накараш да пие.


Тема Re: защо фиатите са толкова евтини?нови [re: Фиaт!]  
Авторyamabushi (Нерегистриран)
Публикувано12.04.07 21:33



FIAT = Fabbrica Italiana Automobili Torino



Тема Re: за всички непросветени и оплюващи фиятитенови [re: xитлep]  
Авторfiat345 (Нерегистриран)
Публикувано17.05.07 17:32



eeeeee пичове карайте си фиатките ама да знаете купи те ли си фиат си остава вечно ваш штото никога не можете да го продадете!!!! УСПЕХ!!!! ИТАЛИАНСКИ ЧЕКЙЙ БЯГАЙ!!!



Тема Re: за всички непросветени и оплюващи фиятитенови [re: fiat345]  
АвторMitko (Нерегистриран)
Публикувано18.05.07 09:14



Разбираш ги нещата. Експерт си





Тема Re: за всички непросветени и оплюващи фиятитенови [re: fiat345]  
Авторfiat (Нерегистриран)
Публикувано18.05.07 20:08



az da ne sam targovetz bre.kato ti pisne ili ne ti haresva are u morgata taka praviat nqkoii.



Тема Re: защо фиатите са толкова евтини?нови [re: chudia se]  
АвторБyтaлoтo (Нерегистриран)
Публикувано24.05.07 20:25



Не са, в грешка си! Вървят почти колкото стара пробита тенекия от сирене





Тема Re: защо фиатите са толкова евтини?нови [re: Бyтaлoтo]  
Автормakapoнa (Нерегистриран)
Публикувано25.05.07 07:57



а пък на тебе са запекли сегментите и духаш черен, омазнен, миризлив пушех през ауспуха като на мангалски москвич.



Тема Re: защо фиатите са толкова евтини?нови [re: мakapoнa]  
АвторПyтaлoтo (Нерегистриран)
Публикувано25.05.07 23:25



Абе юфка, мноо си прозд бе, само толко ли ти стигна въображението да измислиш! Ми ко да се праи скучен си като интериора на фиат





Тема Re: защо фиатите са толкова евтини?нови [re: ФГ]  
АвторMoтoвилka (Нерегистриран)
Публикувано25.05.07 23:29



"...просто грешка на инженерната мисъл..."

Тц, непозна! фиат е олицетворение на липсата не само на инженерна мисъл, ами най-вече на потребителска такава


Ама ебания признава ли си, същата работа и със скапаняците това форумче



Тема Re: защо фиатите са толкова евтини?нови [re: Пyтaлoтo]  
Автормakapoнa (Нерегистриран)
Публикувано26.05.07 20:10



Споко, ве....кво толкова се шашардисал!Разликата между юфка и макарон е също толкова голяма, колкото бутало и путало. Тъкмо се канех да ти натегна буталния болт, а ти като некф екстрасенс веднага усети намеренията ми и смени никчето. Да си призная, така повече ми харесваш.
Путало с главно "П"



Пък скучният итериор на моя Фиат що Путала е оправял.
Може да е скучен, затова пък практичен.



Тема Re: защо фиатите са толкова евтини?нови [re: мakapoнa]  
АвторMyтaлoтo (Нерегистриран)
Публикувано28.05.07 02:38



Ооо иейййеее Мноо си се отворил бе направо кат разварена юфка! Кат райбер на градски нужник, или по скоро кат на майка ти сливата след като бе на двуседмично турне обиколка във Факултето





Тема Re: защо фиатите са толкова евтини?нови [re: xитлep]  
Авторkris (Нерегистриран)
Публикувано19.07.07 12:26



Преди извесно време си купих фиат Марея именно защото веше евтен и до сега за момент не съм съжелявъл.

Е да не го хваля много да не вземе да се счупи!!!



Тема Re: защо фиатите са толкова евтини?нови [re: chudia se]  
АвторFENFlAT (Нерегистриран)
Публикувано31.08.07 19:26



Абе,момчета не наливайте акъл на селяндурите,нека си карат Немските таралясници!Ще вземат да се вдигнат цените и какво ще караме ние тогава!А,кажете нещо за Фиат Улисе-1,9 или 2,1 дизел?



Тема Re:Човека са чуди защо фиатите са толкова евтини?нови [re: FENFlAT]  
АвторFiat User (Нерегистриран)
Публикувано03.09.07 09:47



А не кой от вас какъв е. Така не му помагате.
А Фиатите са толкова евтини, за да се закачат такива като нас...





Тема Re: защо фиатите са толкова евтини?нови [re: FENFlAT]  
АвторVW Vento (Нерегистриран)
Публикувано13.09.07 11:22



Купих си кола като от ника ми-стар,скъп, но здрав и надежден.



Тема Re: защо фиатите са толкова евтини?нови [re: VW Vento]  
АвторBaльo (Нерегистриран)
Публикувано20.09.07 21:13



Как така хем стар, хем здрав?
Колкото по-старо - толкова по-износено... то е просто...



Тема Re: защо фиатите са толкова евтини?нови [re: Baльo]  
АвторПeшo (Нерегистриран)
Публикувано22.09.07 09:17



...хем стар, хем здрав- затова пък скъп.
Понякога за здравето се заплаща скъпо...но това няма как да разбереш, въпреки че също е много просто





Тема И компютрите...нови [re: chudia se]  
АвторPUNTO (Нерегистриран)
Публикувано23.09.07 20:04



...и те що постоянно поевтиняват? Дали заради масовото и автоматизирано производство? М/у другото моят двигател е "FIRE" (Fully Integrated Robotized Engine). Дали има връзка?





Тема Re: защо фиатите са толкова евтини?нови [re: chudia se]  
АвторVWVento (Нерегистриран)
Публикувано24.09.07 15:10



Ето Ви един цитат от форума Alfa Romeo:
....."Ето ти обаче нещо друго - бях в Милано преди година и половина.
И гледам - карат доста немски и МНОГО френски коли. Питам ги - абе защо така ? И отговора - нашите коли са скъпи и ненадеждни.

ПП: Не ми спори сега - цитирам хора дето единия кара Рено Меган, другия тъкмо си купи Ауди А4 защото Ланча от същия клас му е по-скъпа (говоря за ново А4).
ППП: За италианските коли е нужно да ги обичаш. Ако си рационален - няма да ти допаднат !"......



Тема Re: защо фиатите са толкова евтини?нови [re: chudia se]  
Авторg (Нерегистриран)
Публикувано30.09.07 17:47



Плащал съм поддръжката на опел кадет,форд сиера ,пежо 309,голф дизел3,лада1600 и шкода120 , фиат пунто дизел-мога да кажа че ако колата се кара по 100км дневно , а не стои в гаража горните коли изискват 450 лева поддръжка на година за части ,най-хубава се оказа шкода 120 -с 350 лева на година.Тия дето твърдят ,че немските са по добри явно не ги карат ,а си ги пазят.



Тема Re: защо фиатите са толкова евтини?нови [re: g]  
Авторtapkalo (Нерегистриран)
Публикувано23.10.07 22:55



evtini sa za da gi e qd tezi deto sa si kupili skapi bokluci,vmesto evtin,hubav, i mnogo nad golf 3,opel astra i takiva podobni izvra6teniq




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.