Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:00 24.05.24 
Автомобили
   >> Fiat
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: защо фиатите са толкова евтини?нови [re: ФГ]  
АвторXC9O (Нерегистриран)
Публикувано10.03.07 20:24



Това беше най-краткият виц който съм срещал!!!Колега Волвофен, имаме ги точно три такива купени ноември 2005г, S80,XC90 и това комбито 4Х4 нещо си 70 с D5 мотори!!!
Ако искаш ще им сканирам сервизните книжки и ще ти ги пратя на е-mail!Но тогава пред всички тук ще напишеш "АЗ СЪМ ГЛУПАК"! Става ли?



Тема Re: защо фиатите са толкова евтини?нови [re: XC9O]  
Авторast (Нерегистриран)
Публикувано14.03.07 00:09



ми волво.... беше много добра марка. форд обаче... си личи дори да го маскираш като волво.



Тема Re: защо фиатите са толкова евтини?нови [re: ast]  
Авторdudulia (Нерегистриран)
Публикувано14.03.07 20:23



Ами колега,фиат са евтини понеже са евтини в Германия,Италия,Австрия и т.н.Защо са евтини там?Заради предубежденията на хората свързани с качеството на тази марка.Все пак не случайно почти всички модели са били модел на годината.Не случайно са един от най-големите производители на коли в света!Не случайно тяхна разработка е комонрейл дизела и на последно място в отговор на колегата фен на рено,от кога рено има кола във Ф1?Защо все с някого правят кола?Защо правят само мотор,за разлика от ферари и кога ще изкарат един скъп,луксозен спортен модел?
извода:Фиат са приказни коли за цената си!



Тема Re: защо фиатите са толкова евтини?нови [re: sssss]  
Авторxитлep (Нерегистриран)
Публикувано17.03.07 19:36



Абе бастун понеже много разбираш сигурно като видиш "МАЗЕРАТИ, ФЕРАРИ, ЛАМБОРЖИНИ", изобщо и за момент не ти сее искало ти да си собственика а?

И за некомпетентните да им стане ясно че първата буква от думата "ФИАТ" Оказва че двигателите се разработват в завода на "ФЕРАРИ".

Така че просветените дето плюят по фиатите нека си карат каквото искат ама като видят трите марки дето съм написал по горе нека да не се замечтават.

И още нещо първо се поинтересувайте после ръсете прости бисери.

Толко от мене аре много ви здраве.



Тема Re: защо фиатите са толкова евтини?нови [re: xитлep]  
Автор Haunter™ (нагъл тип)
Публикувано18.03.07 20:59



Бе кво им се обяснявате на разни селски цървули, дето като се сдобият с 12 годишен голф и решават, че са постигнали онова, за което са родени. На такива бастуни акъл в тиквите не може да се налее и добре че ги има (както каза един колега по-горе), та да си купуваме чудесните фиати на сносни цени!





Тема Re: защо фиатите са толкова евтини?нови [re: Haunter™]  
АвторKлoд (Нерегистриран)
Публикувано30.03.07 19:35



Хахахахах буквата Ф от Фиат е взета за - Ферари, то по тази логика, Мазерати са взели първата буква от Москвич, хахахаха, абе dir.bg, моля ви затворете този смешен форум (Фиат),много заблудени личности има тук, Фиат...............малееееееееееееее, ама как може да има такива фенове....



Тема Re: защо фиатите са толкова евтини?нови [re: Kлoд]  
Авторxитлep (Нерегистриран)
Публикувано31.03.07 16:11



Много си жалък та чак да те съжали човек. Що не се образоваш малко на тема италянски автомобили па тогава се изтипосвай тука.



Тема Re: защо фиатите са толкова евтини?нови [re: xитлep]  
Авторsando (Нерегистриран)
Публикувано02.04.07 17:06



FIAT означава Fabrica Italiana Automobili Torino.



Тема за всички непросветени и оплюващи фиятитенови [re: chudia se]  
Авторxитлep (Нерегистриран)
Публикувано02.04.07 20:23





Ето ви нещо малко ако искате потърсете и вие че лично на мене ми писна от всезнайковци дето само лаят ли лаят.



Тема .нови [re: chudia se]  
Авторxитлep (Нерегистриран)
Публикувано02.04.07 20:30



http://bgsoldier.eamci.bg/Scripts/isapiVWB.dll/theme?THEMEID=53657




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.