Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:45 23.04.24 
Автомобили
   >> Fiat
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема No comment  
АвторFlAT (Нерегистриран)
Публикувано22.09.06 08:48



http://fiat-bg.com/forum/

"Краят на една хубава идея!



Ето как ще завърши една хубава идея да сме заедно всички фенове на ФИАТ. Съзададох този сайт с много желание и вложих в него много емоции. С помощта на всички той се разви много. Направих много приятелства, но си намерих и много врагове. Многократно съм оплюван. Приемах го. Но идва голямото НО. Намесиха се в личния ми живот. Когато форума става арена за лични борби, размяна на обиди, клюки, интриги и разваляне на връзки той просто трябва да се разкара. Сега някой ще кажат че решавам съдбата на 3000 потребителя. Да така е. Но и някой от тези 3000 потребителя се опитва да решава моя живот. Е няма да го бъде. Всичко си има граници. Архива на форума се пази на едно CD и то ще бъде дадено на подходящ човек. С приятелите си от форума ще продължа да се виждам. Ще продължа и да карам само FIAT. Който иска може да тържествува. Повече няма какво да кажа.



Ваш администратор



PS: Не ме търсете на телефона. На въпроси за форума няма да отговарям."


Защооооооооооооо все едно умря нещо в мен....дано веднага някой намери решение на проблема осиротяхмееееееееееееееееее.



Тема Re: No commentнови [re: FlAT]  
Автор pugsy (Italiano)
Публикувано22.09.06 08:59



МИТАК ЕДНОТО С ДРУГОТО НЯМАТ ОБЩО,СЛЕД КАТО СИ ЗАПОЧНАЛ НАИСТИНА НЕЩО ХУБАВО ЗАЩО ТРЯБВА ДА ГО РАЗВАЛЯШ ПО ТОЗИ СМЕШЕН НАЧИН



Тема Re: No commentнови [re: pugsy]  
АвторNikcho (Нерегистриран)
Публикувано22.09.06 09:34



Абсолютно................................Неможе някакви караници м/у 2-3-5 човека да развалят полезният сайт на 3000 души!!! Незнам какви са точно проблемите, но според мен не е това начина!!! Митко, ако не ти се занимава със сайта-дай на някой друг да го прави, сигурен съм, че ще има желаещи!!!!



Тема Re: No commentнови [re: FlAT]  
Авторstef (Нерегистриран)
Публикувано22.09.06 11:25



какво става бе хора толкова ли е сериозна работата големи хора сме измислете нещо без форума все едно нещо от мен си отиде толкова бях свикнал с него и с хората фиат фенове ,Митко не се предавай така във подписа ти имаше една мисъл много хубава
придържай се към нея и всичко ще е ОК



Тема Re: No commentнови [re: FlAT]  
АвторBeco (Нерегистриран)
Публикувано22.09.06 11:40



Защо така, тамън бях подкарал симсонче.



Митко, идеята за форума и целия форум беше много хубаво нещо. Не те познавам , но те моляпусни форума. Когато създаваш такъв форум е нормално да има проблеми, не е готино да развяваш белия флаг толкова лесно. Трима души на една маса могат да се скарат, а какво остава за 3 000. Важното е, че там всеки поне 99,99% процента искат да помогнат на човек който се нуждае от помощ.



Тема Re: No commentнови [re: FlAT]  
АвторRichard Burns (Нерегистриран)
Публикувано22.09.06 11:53



Много кофти...........Митко наистина вземи дай правата на някой друг, за да има отново сайт за феновете на фиат.
Ако ли не здраве да е!



Тема Re: No commentнови [re: Nikcho]  
Авторstilo (Нерегистриран)
Публикувано22.09.06 17:07



Сутринта, каето отворих страницата останах много изненадан. Не знам какви са проблемите, но вероятно има решение да запазим най-силния и атрактивен (поне за мен) автомобилен форум.
Не бива любовта ни към италианските автомобили и темпераментен начин на живот да умре или да се прелее в други форуми.
Нека спасим fiat-bg.com.



Тема Подкрепа, разбиране и свобода на словото!нови [re: FlAT]  
Авторнямa (Нерегистриран)
Публикувано23.09.06 11:39



Форума по начина си на съществуване представляваше много от идеите на така известната ни демокрация и свобода на мнението! Следвайки този принцип много свободни мнения бяха изказани относно една или друга тема!
Да не забравяме все пак че имаше тема във форума Автосервизи и магазини!
Не само у нас а на всякъде по света автомобилната индустрия и съответно сервизите са едни от най-печелившите!
Митко беше просто на топа на устата в един такъв спор - какво имам предвид :
Общо мнение във форума беше че някои сервизи не стават и се лансираха много други, естественото нещо което се прави в такъв случай в нашата мила родина е да се пратят двама убедители които да убедят човека отговорен за свободата на изразяването във форума да замлъкне!
Това е само мое мнение и не говоря факти но след кратко размишление достигнах до този извод! Ако е така не можете да очаквате от Митко да прави чудеса от храброст защото всички заедно трябва да му помогнем в такъв момент! Наистина е неприятно и страшно ми липпсва форума но за съжаление ако това е причината е много жалко!
Според мен е задължителна анонимността на админ-ите и хостовете на форума за да се избегнат евентуални такива ситуации!

Дайте вашите конструктивни идеи и престанете да се държите като деца и да обвинявате Митко за това че е спрял форума и се замислете че причините можеби са по дълбоки от това което си представяте!



Тема Re: Подкрепа, разбиране и свобода на словото!нови [re: нямa]  
Автор nikcho.az (непознат )
Публикувано23.09.06 12:33



Ами само може да гадаем какви са причините! Засега ги знаят само 1-2-5 човека!?!? Другите седим и се тюхкаме къде отиде хубавият ни форум......Ето и днес никакъв го няма





Тема Re: Подкрепа, разбиране и свобода на словото!нови [re: nikcho.az]  
Авторtzetzo_slavista (Нерегистриран)
Публикувано23.09.06 13:39



Като отворих вчера страницата на форума и все едно видях некролог на близък приятел.Останах страшно изненадан и не ми се искаше да повярвам!Днес се сетих за този форум и предположих че ще има и други колеги.Причините може да са много, но дано да се намери разрешение много скоро,защото ще е наистина жалко!




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.