Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:02 19.04.24 
Автомобили
   >> Fiat
*Кратък преглед

Тема Фиат Мареа, Фиат Браванови  
Автор shopov_ivo (Оня с коня)
Публикувано29.06.06 10:20



Здравейте на всички любители на Фиат.

Дойде момента, в който посъбрах парички и ще "ъпгрейтвам" колата - разбирайте продавам старата (Опел Омега) и ще купувам по-нова.

След кратко проучване на пазара, установих, че най-добро съотношение цена-година на производство-клас автомобил имат фиатите. Ориентирах се горе-долу и какъв фиат да е - "Мареа" или "Брава" (1997-99).

Моля, дайте някаква оценка какъв двигател да търся, заслужава ли си да бъде дизел, кое е по-добре Мареа или Брава (имам четиричленно семейство), здрави ли са като цяло, разхода на гориво и т.н.

Предварително благодаря за отговорите...



Тема Re: Фиат Мареа, Фиат Браванови [re: shopov_ivo]  
Автор shopov_ivo (Оня с коня)
Публикувано02.07.06 15:23



Ееееее,
Хайде, изкажете се... дайте съвет...



Тема Re: Фиат Мареа, Фиат Брава [re: shopov_ivo]  
Авторtoth (Нерегистриран)
Публикувано02.07.06 23:59



Дизел JTD e разкошен двигател, препоръчвам го, но те започват някъде от края на 99/та



Тема Re: Фиат Мареа, Фиат Браванови [re: shopov_ivo]  
АвторFlAT_forever (Нерегистриран)
Публикувано03.07.06 13:34



Смело взимай Мареа! Имам я от 5 месеца и никакви грижи!
Сменил съм само ремъци и ролки, комплект филтри и това е!
климатроник, авс, ел фарове, налогени, никакво ръждясване, возията е изключително добра! А за дизайна-направо ме кефи! Нисък коеф. на челно съпротивление, интериора е страхотен, двигателя 1.8 бензин 113 К.С.- къса наред всичко живо на магистрала! 220 Е МАКС. скорост и я вдига без проблм!
Разбира, се отваряй си очите, защото сигурно има и екземпляри със скрити дефекти-затова преди да купиш-посети форума на фиат и след това с колата сервиз за оглед преди покупката!
Успех!



Тема Re: Фиат Мареа, Фиат Браванови [re: FlAT_forever]  
АвторMarea (Нерегистриран)
Публикувано03.07.06 19:24



Moiat syvet e Fiat Marea 1,9TD /100k.s/ikonomichen i mnogo moshten diesel,i naj vajnoto mnogo tih...niama da syjaliavash....po tiasnichka e malko ot Omegata ,no ako si vzemesh kombi niama da syjaliavash...



Тема Re: Фиат Мареа, Фиат Браванови [re: Marea]  
Авторdenis (Нерегистриран)
Публикувано07.07.06 12:21



Imam brava 1,9td 100 ot 2 mesetca no mi se struva 4e razhoda e goliam 7,5 na 100 tova me pretesniava mojete da mi pi6ete pdenkov69@abv.bg.O4akvam niakoi da mi pi6e moje i v fen kluba .





Тема Re: Фиат Мареa belejka kum FlAT_foreverнови [re: FlAT_forever]  
Авторmanot77 (Нерегистриран)
Публикувано08.07.06 00:42



Zdravei kolega. Poneje vidqh che ima6 Fiat Marea iskam da te popitam dali 6te ti bude ydobno da mi ostavi6 nqkakuv e-mail, na koito da ti zadavam vuprosi za kolata, che sum v tursene na Marea no 1.9 TD. Predvaritelno ti blagodarq! Az sum Nikolai ot Blagoevgrad.



Тема Re: Фиат Мареа belejka i za kolegata s 1.9TDнови [re: Marea]  
Авторmanot77 (Нерегистриран)
Публикувано08.07.06 00:50



Iskam da te pomolq za nqkakuv e-mail na koito da moga da te pitam eventyalno ne6to za diesel-a na Marea 4e sum da si kypq i az su6tiq model.Predvaritelno ti blagodarq!




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.