Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:33 22.09.24 
Автомобили
   >> Fiat
*Кратък преглед

Тема не мога да намеря...нови  
Автор Atanas_av ()
Публикувано29.03.06 10:14



ПОМОЩ колеги , преди няколко дни едно хлапе със скъпа,нова и лъскава количка ме удари отзад в движение ....въртях се като пумпал...гадост.
Така имам Мареа комби - цялата задна врата е за смяна и задната броня .
Аз съм от нова загора -кажете някоя автоморга -където може да има -
бях във Варна -обиколих няколко автоморги.........НЯМА

незнам какво да правя ..а колата ми трябва и я ползвам .
Колеги , някой да се сблъсквал с ЕВРОИНС - дали са коректни и дали покриват гражданската отговорност....чакам още оценка уж правиха снимки и протоколи но ...........

Дали ще стигнат парите за ремот -кога ще ги взема според вас ..те още нищо неказват

Редактирано от Atanas_av на 29.03.06 10:16.



Тема Re: не мога да намеря...нови [re: Atanas_av]  
Автор jadni_ustni (непознат )
Публикувано15.04.06 15:12



здравей,имам магазинче за авточасти,ако желаеш мога да проверя колко парички върви бронята ,просто като инфо,и дали мога да ти намеря нещата който са ти нужни.Само ми кажи коя годинка колата.



Тема Re: не мога да намеря...нови [re: jadni_ustni]  
АвторAtanas_av (Нерегистриран)
Публикувано16.04.06 17:55



Здравей , пиша със закъснение но ...имах доста ангажименти ...и не съм влизал тук.
та Колата е Мареа комби -1997г.
Между другото - до сега минаха няколко седмици - и накарах един приятел попита в София - вносителя -мисля че бе Ауто италия - като ми каза цените щях да получа "инфаркт"
врата задна - нова не оборудвана --мисля че бе 122х лв.-не поня точно
броня -център 4хх лв и лява част още 4хх лв . общо над 2000лв ...
тук за сега един майстор се нави да я прави бронята ....ще видим .

Но пич ако имаш възможност - виж втора употреба ...защото оригиналното си е оригинално ...
друг приятел намери чак в Добрич задна врата за 200лв но е чак там ...засега изчаквам а и пътя до там е 100лв така че ще видя .



Тема Re: не мога да намеря...нови [re: Atanas_av]  
Авторeвpoинc (Нерегистриран)
Публикувано17.04.06 11:50



Евроинс са бандите и не плащат...пази се от тях бягай далече...



Тема Re: не мога да намеря...нови [re: Atanas_av]  
Автор Leoni (новак)
Публикувано19.04.06 23:26



Колега, автоморга има близо до теб, т.е. Стара Загора. На изхода за София - до Богомилово. Аз съм от Бургас и ми се случи повреда на път в лостовата система на чистачките и от там си закупих без проблем, като вече се бях отчаял от търсене от Бургас до Стара Загора. Обслужиха ме доста коректно, тъй като тази част се продавала в комплект с ел.мотора, но веднага ми предложиха цена без него като видяха,че съм на зор. Доколкото видях имат доста неща специално за Фиат, така че ако успееш да намериш телефона им можеш да питаш дори без да се разхождаш до там.
Успех!



Тема Re: не мога да намеря...нови [re: Atanas_av]  
Автор jadni_ustni (непознат )
Публикувано21.04.06 13:24



Zdravei,samo da uto4nim 4e ne sam pi4-az sam f:))
Eto malko ceni za Marea-ta-prosto kato info-govorq za novi 4asti-
bronq zadna-248 lv.
bronq predna bez dupki za halogeni-186
bronq predna osnovna-25
namen kato ceni mi izliza tova:))
4ao,4ao za sega



Тема Re: не мога да намеря...нови [re: jadni_ustni]  
Авторfiat 127 (Нерегистриран)
Публикувано22.04.06 23:25



Много е кофти тва дето ти се е случило. Важно е че си жив и здрав. Влез на www.fiat-bg.com може да намериш това което търсиш. Ето ти телефона на италиянеца в София това са части втора употреба ама има "от пиле до млеко" както казваше един мой стар войник в казармата 02/955 54 76 02/855 80 38



Тема Re: сории...нови [re: jadni_ustni]  
Автор Atanas_av ()
Публикувано23.04.06 19:00



Здравейте , колежке .и извинявай
Благодаря за инфото ....
Колата вече е пооправена вече ........направиха ми броня от стъклопласт за другото ..супер сериозно ми харесаха цените явно другите дерат жестоко

Весели празници .



Тема Re: не мога да намеря...нови [re: fiat 127]  
Автор Atanas_av ()
Публикувано23.04.06 19:01



здравей , ще се обадя за врата ..
благодаря



Тема Re: не мога да намеря... [re: Leoni]  
Автор Atanas_av ()
Публикувано23.04.06 19:10



Здравей ,
тази автоморга е Бонев .....преди Богомилово в ляво.......не само там няма ..няма и в ст.загора сливен и бургас и ямбол ..обаждах се на големите автоморги -дори мисля че в Ямбол и Бургас се казваше Франц - но няма ...врати
след празниците ще звънна в София - ще видим какво ще излезе .


до всички които са християни - Христос Воскресе -Честит Празник




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.