Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:05 23.04.24 
Автомобили
   >> Fiat
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Re: SPESHNO! Fiat Tipoнови [re: Lusso]  
Авторcъвeтниk (Нерегистриран)
Публикувано24.03.06 22:28



Уважаеми, Lusso!

Дори Господ да ми беше навигатор, няма да те съжалявам. Каръка е като удавника, увлича със себе си към дъното и тези, които биха искали да му помогнат.

И да знаеш, че...
моя таралясник ще накича не с какво да е, а цяла четирипроводна ЛАНДА сонда и не как да е, а звучно да ламбдурка :"......карък, карък, карък, карък..."

P.S.
Моята италианка ми е много свидна. Не бих си позволил да я съсипвам по разровени улици, пък и аз самият изпитвам погнуса от столични хлебарки и всевъзможни софиийски боклуци.




Тема Re: SPESHNO! Fiat Tipoнови [re: cъвeтниk]  
АвторLusso (Нерегистриран)
Публикувано24.03.06 23:41



Ехххх...ясен си ми вече
има едно куплетче специално за тебе от народния фолклор -"Селянчета прости,дошли са ни на гости "

Виш сега какво ще ти кажа палячо ,ако искаш сложи и на жени си килотите на задния джам ,изобщо не ми пука ...ако искаш си сложи и щампа -"тъпак,тъпак,тъпак,тъпак съм" пак не ми дреме, за разлика от тебе аз не съм продал 2 крави и 3 прасета за да купя раздрънкана фиатка и не съм смятал колко царевица ще изкарам от 3-те декара царевица която имам за да си правя сметката колко км. ще мина с 5000лв на газ с "феноменалната" бричка
Хайде не ме занимаваи с комплексарщината си ,че започваш да се излагаш а и ме дразниш



Тема Re: SPESHNO! Fiat Tipoнови [re: Lusso]  
Авторcъвeтниk (Нерегистриран)
Публикувано25.03.06 01:31



Уважаеми, Lusso!

Стана ли ти ясно колко ми дреме на ЛАМДА сондата от граждани като тебе с объркани понятия не само в техниката, фолклора, но дори и отношението към самите себе си.
"......нито сам си разбира, нито другите му разбират..." на "каръците" на "джамовете"...му.
Ей,"столичанино", почвам да си мисля, че си със свидетелство за основно образование от Делиормана.
Не си ми интересен и затова приключвам с "темата"!



Тема Re: SPESHNO! Fiat Tipoнови [re: Lusso]  
Автор3a Лycco (Нерегистриран)
Публикувано17.04.06 14:57



Смешен си!



Тема Re: SPESHNO! Fiat Tipoнови [re: Eli]  
Автор mutra166 (непознат )
Публикувано26.04.06 21:41



Karachite na TIPO triabva da se obedinime che inache golfovete she ni biat !Saedinenito pravi silata!



Тема Re: SPESHNO! Fiat Tipoнови [re: Lusso]  
Авторmss (Нерегистриран)
Публикувано27.04.06 14:34



Lusso , пич ако има някой който да те разбира от тук , то тва съм аз, повярвай ми.. Мамка му , кви теглила имах с мойта Brava , като почнем от газовото та незнам докъде .. Амм продадох я пущината , че малко оставаше да достигна границата от 5000 лв само за ъпгрейди разни.. и ремонти ;( Тия италианци мамка им , имат само 1 дизайн и 1 двигател, останалото е под всякаква критика !!!



Тема Re: SPESHNO! Fiat Tipoнови [re: mss]  
АвторMитko (Нерегистриран)
Публикувано18.05.06 13:06



Грешките ти с бравата са почнали с монтирането на газовата уредба.



Тема Re: SPESHNO! Fiat Tipoнови [re: Mитko]  
АвторVS GAS (Нерегистриран)
Публикувано20.05.06 07:21



...похвално е, че има и такива, които считат за грешка поставянето на АГУ.Миналата година какво стана? Всички се наредиха на опашки за газови уредби и ....цената на газта левче премина. Сега падна на 82ст....добра цена. ....
....ами така е, има коли, които на газ не стават както има и шофьори, които АГУ не могат да ползват,големи разходи, гърмежи. ..страшна работа!



Тема Re: SPESHNO! Fiat Tipoнови [re: VS GAS]  
Автор Alternator (нормален)
Публикувано22.06.06 19:22



Толкова са ми смешни някои хора, че ми идва да започна нова тема.
Онзи "съветник"-а обижда човек на образование, а сам не може да пише....явно не е стигнал далеч в учението, щом никога не е прочел какво е "ламбда" и че се пише по този начин.
Lusso, "сит на гладен не вярва", така че не им се връзвай, обаче аз на всички такива пожелавам най-искрено да им се случат всичките тези проблеми (макар и с други нюанси, на други коли), създаващи им толкова неприятни емоции и изживявания, които ще помнят, докато са живи.
Истината е, че в България, както всеки "разбира" от политика и футбол, така и от коли. Има една приказка "умря си човека с докторска помощ", е след 4 години, моята Темпра, колкото и да е хубава, я намразих изключително много. Купих я за 4500 и до сега съм дал вероятно повече от 6000-7000 лева. Това е благодарение на "майстори" и "сервизи".
А за цените, пък, би трябвало да се отвори тема. Има нагли сервизи, на които с очите си съм виждал 50% надценка на част! Пише си го на "програмното им осигуряване". Да не говорим, че каквото ми смениха, ми го даваха дочупено, .... .вероятно за да ми "докажат" че е повредено. Предполагам, че относно дадените пари, следващият коментар на недоучилите селски професори ще е "имал си, дал си". Ами скъпата му тарга на "знайко"(имам предвид "съветник", ама ако се сещате едно предаване от миналото, ще разберете какво имам предвид) вероятно се кара и по-малко, след като не се кара в София. Има и някаква вероятност от както я е купил, да е изкарал повече часове с парцал и веро, отколкото зад волана (не дишала софийски прах). Ами те едно време ладите така, като ги купеха по селата и цялото семейство редовно бе ангажирано с измиването на СЕМЕЙНАТА кола.
Знаеш ли, Lussо, как в някои градове наричат кафенетата, които са повече от колкото е поносимо? Наричат се "Виж ми колата".
Отива "дупето" от тип "съветник", сяда на едно кафенце и цял ден си гледа "любовницата" на 4 колела....нищо, че често е по-възрастна от него. Това не пречи да е горд.
Та ако все още Ели се чуди какво да прави, никой не би могъл да даде еднозначно мнение.
Това, за което трябва да внимава е, да провери на повече от едно места какво ще й кажат и ако се стигне до покупка, да провери на повече от едно места цената.

Още нещо: Аз също имам газова уредба. Газта е по-евтина, дори и относително (за "съветник", специално да отбележа, че последната дума се използва в област на науките, която му е непозната), но факт са някой неща, като по-бързото гниене на ауспуси. Вероятно има и други недостатъци. Това ме подсеща че и при ауспусите има много измамници.



Тема Re: SPESHNO! Fiat Tipoнови [re: Alternator]  
Авторakceлepaтop (Нерегистриран)
Публикувано23.06.06 13:01



Приятелю, напълно те подкрепям!
Ммм....мамицата им на такива съветници, дето по цял ден си пият кафето и прецакват разни баламурници!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.