Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:00 21.05.24 
Автомобили
   >> Fiat
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема части- Мареа  
Автор Atanas_av ()
Публикувано15.03.06 21:14



Здравейте ,за около 10 000 км след внос предницата ми започна да хлопа.
ясно че е разбита .Питах в магазина за носач със шарнирен болт и втулки ./комплект/ за лява и дясна част. -цена 2х84лв --стори ми се доста .знаете ли..цената казаха че са същите като на Темпра/типо.

Нормално ли е за 10 000 да се разбият шарнирите?

Нормална ли е цената за хартиен филтър за климатика 23лв.



Тема Re: части- Мареанови [re: Atanas_av]  
АвторMarea (Нерегистриран)
Публикувано16.03.06 16:39



Vzemi si na AsMetal...komplaekt shrnir nosach i vtulki 18 leva...:)parcheto...
ako si karal v mnogo dupki e normalno i na 1000km da se razbie...prosto BG pytishtata sa ujasni...kolkoto do filter za klimatika ne moga da ti kaja zashtoto niamam klimatik....-:))) uspeh



Тема Re: части- Мареанови [re: Marea]  
Авторcoco (Нерегистриран)
Публикувано16.03.06 17:37



kade gi ima tezi na AS METAL?
i znae6 li kak da si izklu4a koda za klu4a 4e postoqnno mi se vlu4va



Тема Re: части- Мареанови [re: coco]  
АвторMarea (Нерегистриран)
Публикувано20.03.06 10:41



As Metal....e dyrjavna Turska firma....tamoshen zavod za okachvane...za vsiakakvi koli praviat i sa mnogo kachestveni....
V Plovdiv znam che imat predstaviteli....no za Sofia ne moga da ti kaja...Za koda na klujcha triabva da se napravi v otoriziran service na Fiat...po slojno e triabva Kluch Master...



Тема Re: части- Мареанови [re: Marea]  
АвторKaлoян (Нерегистриран)
Публикувано21.06.06 12:40



Ас Метал продават ли амортисьори? Трябват ми два амортисьора и два носача за МАреа, комби, в ИТАЛ СЕРВИЗ, на $ километър, под моста намерих носача за 60 лв, нормално ли е?



Тема Re: части- Мареанови [re: Kaлoян]  
Авторrufo (Нерегистриран)
Публикувано27.06.06 04:06



Pogledni tozi gotin sait. Ima ot pile-mliako, a sasto i amortisiori i oka4vania i t.n. A i magazinite sa v Sofia:

http://emk-33.com/www/index.php?option=com_content&task=category&sectionid=10&id=28&Itemid=56



Тема Re: части- Мареанови [re: rufo]  
АвторFiat Marea (Нерегистриран)
Публикувано03.07.06 19:31



As metal,prodavat samo sharniri ,nosachi ,vtulki,bialeti ...i t.n...mislia che amortisiaori ne predlagat:






Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.