Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:27 20.05.24 
Автомобили
   >> Fiat
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Re: МАРЕА 1,9 td tdi jtd Въпрос на кандидат собствнови [re: pavlina_8O]  
АвторFT (Нерегистриран)
Публикувано09.02.06 17:12



Ха, и ти ли Фиат Стило.Аз съм горд собвственик на същото от 1 месец.
Ами успех и умната!
Поне те научих за пишеш на кирилица



Тема Re: МАРЕА 1,9 td tdi jtd Въпрос на кандидат собствнови [re: FT]  
Авторpavlina_8O (Нерегистриран)
Публикувано16.02.06 15:18



E az se otkazah ot Fiat Stilo...i veche karam Alfa Romeo 156 1,9JTD...dosta luksozna mashinka...neveroiatna e!



Тема Re: МАРЕА 1,9 td tdi jtd Въпрос на кандидат собствнови [re: pavlina_8O]  
АвторA4o (Нерегистриран)
Публикувано17.02.06 15:06



Ха, честито!!!


Определено демонстрираш по-големи познания от колегата FT, но защо заложи на коман рейл мотора?



Тема Re: МАРЕА 1,9 td tdi jtd Въпрос на кандидат собствнови [re: A4o]  
Авторpavlina_8O (Нерегистриран)
Публикувано21.02.06 17:42



Ами имах вазможност да я взема на добра цена от Италия...определено по сложен за поддръжка мотор е и съответно искаха хубава нафта...Все пак не съм си продала Мареята...и ако започне да прави парчета Алфа 156 може да я продам...иначе е страхотна бегачка...и много добре гори около 6/100 но за 140-150км/ч мисля че е супер...но това са коли за по богати хора....българина търси масова машина с лека поддръжка и икономична...мислиа че Фиат Марея с механичната помпа 100ТД или 1,9ТД е най добриа жариант...колата е сравнително нова 1996-1999г...но е все още скъпичка 7-9000лева....
Алфата 156 е около 10000-15000лева в зависимост от състоянието...определено е по конфортна...



Тема Re: МАРЕА 1,9 td tdi jtd Въпрос на кандидат собствнови [re: A4o]  
АвторFT (Нерегистриран)
Публикувано22.02.06 00:00



Не приятелю, просто не ми се занимава с КУХИ ПУБЕРИ(КИ), дето четат из форумите или слушат всяка вечер КУХИТЕ изстъпления на ПИЯНИЗИРАНИТЕ си бащи или мъже.А прочети още веднъж постовете и тогава давай мнения.Пък за такива спамери дето са чували за въпросните коли из кварталните кафенета , ЖАЛКО.Те не могат да пишат правилно на РОДНИЯ си език и пишат "КОМФОРТ-КОМФОРТНО" като" коНфорт" к'во да говорим.Сори за тоз млад ПРОСТ народ дето тотално "изкрейзи".А ти или този който го интересува темата ела във истинският форум на Фиат и питай, ще ти отговорят, както е казано в светото писание....http://www.fiat-bg.com/forum/
Съжалявам, че си изтървах нервите, ама АМАН ОТ ЧАЛГА!!!!!



Тема Re: МАРЕА 1,9 td tdi jtd Въпрос на кандидат собствнови [re: FT]  
Авторpavlina_8O (Нерегистриран)
Публикувано22.02.06 10:04



виж приателю...наистина си изтърва нервите...не се мисли за всезнайко...и не търси основно правописни грешки във форума...мога да ти кажа че не слушам никакви пиански разговори...а доста съм прочела и знам...в сравнение с теб...но не е мястото форума да си мерим знанията....а колкото до това имам вазможност да карам доста по хубави и скъпи коли от теб...така че не се фукай много...
а колкото до това коя е по добра от Мареите... TD ili JTD....категорично съм че за по бените българи с по малко вазможности....модела 100ТД е най доброто решение!!!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.