Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:46 28.05.24 
Автомобили
   >> Fiat
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: Fiat Brava - потене на стъклатанови [re: nasko]  
Авторzgabrovski (Нерегистриран)
Публикувано17.04.07 23:09



не се сменя чак толкова трудно -





Тема Re: Fiat Brava - потене на стъклатанови [re: zgabrovski]  
Автордaндa (Нерегистриран)
Публикувано19.04.07 22:06



ако е като на типо,или пежо205-бива,но сьс моето пунто се видях в чудо и много сьжалявах,че се захванах сам-справих се,но ако опиша какво сьм правил 14 дена по таблото всички ще ме изберете за щурак на годината



Тема Re: проблема ти е следния....нови [re: Mитko]  
Автордaндa (Нерегистриран)
Публикувано19.04.07 22:15



защо така бе приятелю?и фиатите са коли и те душа носят-това,което си направил с твоята брава-ще ти се наложи да направиш и с всяка друга марка и модел.предвид цените на резервните части ремонта ще е доста по-солен.



Тема Re: Fiat Bravaнови [re: Jijo]  
Автордaндa (Нерегистриран)
Публикувано19.04.07 22:32



от 00г. насам карам само фиат-за 6г. навьртях на типо 200 хил.км-да кажа,че не сьм сменял нищо по колата-ще е льжа,особено за нашите пьтища и качествени резервни части.но-преди типото имах нисан сьни и амортисьорите му струват 6 пьти повече от на фиата.затова си купих пунто и сьм много доволен



Тема Re: Fiat Brava - потене на стъклатанови [re: Mитko]  
АвторScumBag (Нерегистриран)
Публикувано12.11.07 10:57



Здравей, аз едва ли ще мога да ти помогна отностно въпроса ти, но искам да задам на тебе един :)
Искам да си закупя и аз Фиат Брава, самоче 1.4 12v 96/97г.
Искам да попитам 1-во доволен ли си от колата и как е като мощност,защото казаш една такава и ми се стори доста мудна като за бензин.
Беше от автосалон в Пловдив и ми я предлагаха като цена 4700лв. без Клинатик (дали е изгодна и цената)
Също така много се интересувам как така е 12v , при положение че е с 4-ри цилиндъра, по 3 клапана на целиндър ли ще да е ?
Ако можеш да ми отговориш ще съм ти много благодарен. :)



Тема Re: Fiat Brava - потене на стъклатанови [re: ScumBag]  
Авторwwweb (Нерегистриран)
Публикувано14.11.07 13:10



Колега не се лъжи с мотор 1.4. Имам прекрасен автомобил 1.6 16V + климатик, който можеш да разгледаш на този адрес:



Можем да коментираме цената. Телефонът ми е 0889284256.

Поздрави!



Тема Re: Fiat Brava - потене на стъклатанови [re: wwweb]  
АвторScumBag (Нерегистриран)
Публикувано15.11.07 15:03



Колега, мерси за предложението, аз се ориентирах към Фиат Брава 1.2 16V 83кс. 2001г. с всички екстри, за доста добра цена.Мисля че това е едно добро предложение за кола след като изчетох толква много за този мотор 1.4 12v.Мисля че микому няма да предложа такъв "сполочлив" мотор





Тема Re: Fiat Brava - потене на стъклатанови [re: Mитko]  
Автор ПитkoПoпитkoв (новак)
Публикувано24.11.07 00:00



Да не остане някой с грешно впечатление - ето, как се процедира!

Първо сменяте поленовия филтър (този на климатика). При смяната му погледнете в какво положение е клапата за циркулация на въздух в купето, или отвън. Ако моторчето се е прецакало (често се случва) клапата засяда в затворено положение. Отворете я принудително и с нещо в заклещете!



Ако след тези процедури продължава потенето и то се изразява в мазни петна по стъклата (антифризни пари) то ТОГАВА вече търсете проблема в радиаторчето на парното!

И недейте да плюете фиатите! Не са ни най-малко по-лоши от другите коли! Това, че не гледате, какво купувате си е ваш проблем!



Тема Re: Fiat Brava - потене на стъклатанови [re: ПитkoПoпитkoв]  
Авторdimovipa (Нерегистриран)
Публикувано24.11.07 19:09



vij priqtel ne moja da pomagam za fian no iskam vie da mi pomognete haresah fiat brava 1.9tdi 100konq 99 godina iskam da razbera ot kade moga da namerq materiali za taq kola dobri li sa kato ma6ini skapi li sa 4astite i t.n abe ob6to vzeto vsi4ko



Тема Re: Fiat Brava - потене на стъклатанови [re: JRR]  
Авторmihr (Нерегистриран)
Публикувано08.12.07 00:08



Колега, къде си ремонтирал колата за 15лв. (за гумичките) от които са ти се потяли много стъклата. Благодаря.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.