Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:23 28.05.24 
Автомобили
   >> Fiat
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: Fiat Brava - потене на стъклатанови [re: JRR]  
АвторMитko (Нерегистриран)
Публикувано19.02.06 22:06



Бе да ви кажа, оказа се че наистина моторчето на клапата за отвън и отвътре е изгоряло, и застопорихме клапата само на отвън. Сега почни нямам потене.

Имам обаче още един проблем - ел. стъклата. Много мъчно и бавно се вдигат и свалят - понякога на тласъци, могорчето само спира от зор. Обаче гокато са мокри си вървят нормално.
Някой може ли да даде акъл, трябва да се смажат ли... незнам.
Също така ми се счупи едното копче за стъклата - сигурно струва 2 лева, обаче незнам от къде да го намеря.



Тема Re: Fiat Bravaнови [re: Mитko]  
АвторJijo (Нерегистриран)
Публикувано10.10.06 16:52



Пич, баща ми си купи Фиат Брава 1.6 16В и много - много не е доволен. Първо - кихнаха го 250лв. за ангренажен ремък и три ролки. Второ - много е ниска. Удари бронята и я оукна отдолу. Трето - едното копче на ел. стъклото не бачкаше. Отиде в морга и му казаха 20 лева. обаче той се изхитри и взе копчето от дясната врата и сега му работят и двете стъкла, но само от негоото място. Успя да скапе и вентилатора. Абе, май "пословицата" "Купи си Фиат, да те е яд!" май ще се окаже вярна.





Тема Re: Fiat Bravaнови [re: Jijo]  
АвторHиko (Нерегистриран)
Публикувано27.10.06 14:23



Коя година е произведен тоя фият дето така се е скапал ????





Тема Re: може ли да питам нещонови [re: vales]  
Авторdeni (Нерегистриран)
Публикувано04.03.07 13:45



imam fiat brava 1.6 16v mnogo dobur motor i kola
mn e purgava osobeno kato e v oboroti



Тема Re: Fiat Bravaнови [re: Hиko]  
АвторJoco (Нерегистриран)
Публикувано04.03.07 22:24



Абе пичове гледаите много внимателно като купувате кола втора или незнам коя ръка за да не се оплаквате после колко зле са ви колите.Повечето коли на горубляне и по автокъщите са пълни мъртъвци независимо от марката, но попадат и читави бройки и ако има6 късмет уцелва6.Карал съм много коли до сега от тях лада,заз, датсун,два опела, мерцедес190 ,бмв316,пежо,фиат темпра .От тия да ви кажа доволен си бях от ладата и най много от фиата.Ето защо сега съм пак с италянка Алфа145ТД и за година единствено ремъци и масло съм сменил ,голям късмет уцелих 4е всичко и беше идеално като я купих. Извода е купувайте много внимателно за да сте доволни после.Е винаги има марка която ви грабва сърцето но не се хвърляйте а ако трябва изчаквайте за читав екземпляр





Тема Re: Fiat Brava - потене на стъклатанови [re: Mитko]  
Автор hris_1 (непознат )
Публикувано05.03.07 18:24



za radiator4eto na parnoto ne se svalq tabloto a v dqsno dolo ima kapa4e na tune i se maha i tam se razvivat nqkolko vidii i vijda6 radiat. ima tri bolta razviv.i trabite se otdelqt ot radiatora na tqh ima uplatneniq smenq6 gi a i rariat. izliza moje6 da go provei6



Тема Re: Fiat Brava - потене на стъклатанови [re: JRR]  
Автор ruencho (непознат )
Публикувано17.03.07 11:54



Имах същия проблем с Мареата! Оказа се ,че сълзи от радиатора за парното,който се вади много лесно./Не се лъжи по приказки на разни майстори ,че трябва да се свали цялото табло и затова ти искат безумни пари!!/ Ако ти омазнява стъклата 100% е от парното!



Тема Re: проблема ти е следния....нови [re: Mитko]  
Авторицo (Нерегистриран)
Публикувано26.03.07 17:12



коя година ти е колата и за колко я купи, щото съм сигурен че за тези пари свестен голф не можеш да си вземеш. А и ако мислиш че голфа не се чупи.....



Тема Re: Fiat Brava - потене на стъклатанови [re: hris_1]  
Авторnasko (Нерегистриран)
Публикувано01.04.07 19:15



i moqt radiator kapi i pla4e za remont

q po podrobno kajete kak se svalq 4e s tova potene na staklata napravo v ujas se vidqh



Тема Re: Fiat Brava - потене на стъклатанови [re: Mитko]  
Автордaндa (Нерегистриран)
Публикувано17.04.07 23:01



сьжалявам приятелю,сигурно отдавна си решил проблема,но все пак като полезна информация за всички колеги-обилното потене при включено парно е сигурен знак,че радиаторчето на парното е за смяна.ремонта е сложен-при почти всички автомобили трябва да се демонтира цялото табло,а за кола с климатик-да се източи и фреона т.е. най-добре за този ремонт идете вьв фирмения сервиз на сьответната марка(отнася се не само за фиат)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.