Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:36 28.04.24 
Автомобили
   >> Fiat
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема probit radiator  
Авторbamze (Нерегистриран)
Публикувано21.11.05 19:44



Help.kajete za njkoi 4itav preparat za zapu6vane na radiatora.4uval sam za njkvi te4ni silikoni ,prah4eta,struzki i piper.dupkite sa malki no mnogo njkoi ako si e patil ot tva neka se opla4e i da dade savet.



Тема Re: probit radiatorнови [re: bamze]  
Автор KPEMATOPМодератор (FIAT TIPO 1.6)
Публикувано25.11.05 20:52



az edno w sinq opakowka si wzeh, na HOLTS maj beshe 7lv



Тема Re: probit radiatorнови [re: KPEMATOP]  
Автор Gor4ev ()
Публикувано25.11.05 21:19



Ima edno v Shell go prodavat to e kato jele i se sipva na zagrql motor.Az sum si sipval mnogo e efiksno.Cenata mu e nqkude kum 6-7 leva.Ne pomnq imeto ili markata ama gi popitai te znaqt kakvo e.Edno 6i6ence kum 0.5L.
Uspeh!



Тема Re: probit radiatorнови [re: KPEMATOP]  
Авторbamze (Нерегистриран)
Публикувано06.12.05 18:59



вэех от shell жълта тубичка спазих указанията сипах малко от течноста която приличаше на боза пълна със стружки.до тук добре карам вече няколко дена радиатора спря да капи но като загрее фията вместо вода вече излиза пара.кво праим сига?а межу другото и не получих компетентен отговор на въпроса ми в бензиностанцията колко от тая каша да сипя.единия каэва ши сипиш половината туба 300гр цялата другия вика зависи от дупките.аэ естественно не ги послушах и сипах 0.50 шот са замислих дали освен дупките няма да ми эапуши и някои друга серпентина.чудя се дали да не карам с развита капачка на казанчето да не съэдава налягане в системата но не знам последствията?



Тема otkade izliza tazi para?нови [re: bamze]  
Автор Gor4ev ()
Публикувано07.12.05 01:03



Otkde e izlizala tazi voda deto sega izliza para? Po princip ni6to ot nikade ne bi trqbvalo da izliza ako 6te da zagree do 100 gradusa.Pone pri moq kato vdigna 110 edin put 4ak togava zapo4na da izpuska para prez kapa4kata (tq e s klapan4e za nalqgane i mislq 4e be6e na 0.9bara otvarq).ako tova deto si go sipal e kato tova deto go sipvah i az nqma ot kakvo da se pritesnqva6 za6toto az lisnah 2 tubi i ottogava kolata ve4e 2 godini ba4ka super.
Tva deto az sipvah be6e edno jultenikavo kato jele gusto s granulki.I az ot shell go vzeh togava i ne be6e mnogo skupo (max da be6e 7-8 leva)Su6toto li e?



Тема Re: otkade izliza tazi para?нови [re: Gor4ev]  
Авторbamze (Нерегистриран)
Публикувано09.12.05 07:52



parata mi izliza ot mestata kadeto bjha dupkite v dolnata predna 4ast.i moita kapa4ka e s klapan no ne znam dali ba4ka.ve4e 2 dena karam s leko razvita kapa4ka i njma problemi kato j stegna i mjstoto se navlajnjva.preparata koito kupih jvno e sa6tij 6te poslu6am saveta ti i 6te sipj o6te da vidim kvo 6i stani.



Тема Re: otkade izliza tazi para?нови [re: bamze]  
Автор Gor4ev ()
Публикувано09.12.05 11:26



Ami zna4i parara izliza poneje se nagrqva preparata i zatova.Az kato li lepih moq be6e su6toto nqkolko dni.6tom pri razvita kapa4ka ne go pravi zna4i moje bi ne ba4ka klapana i e gubelo nalqgane prez dupkite predi :)
Uspeh!




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.