Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:11 20.09.24 
Автомобили
   >> Fiat
*Кратък преглед

Тема kilometrajat na Tempra ne otchitaнови  
АвторGal1nchO (Нерегистриран)
Публикувано29.10.05 16:54



zdravei imam tempra no kilometrajt mi stoi postoqnno na nula predi kato drusne na golqma dupka si idvashe no sega i tva veche ne pravi i neshto hlopa v tabloto kogakolata e na oboroti sashto taka i ne mi otchita gorivoto mn rqdko pokazva koga li shte ostana nqkade nz sam shte moga li da se spravq s tezi 2 ne malki problema ?!?



Тема Re: kilometrajat na Tempra ne otchitaнови [re: Gal1nchO]  
Автор Gor4ev ()
Публикувано29.10.05 23:03



emi to tabloto e kato na tipo - elektronno taka 4e problema e ne6to po nqkoi kuplung,spoika ili ne6to takova.Ako smqta6 4e 6te moje6 da go sglobi6 moje da go razglobi6 da go pogledne6.
Uspeh!



Тема Re: kilometrajat na Tempra ne otchitaнови [re: Gor4ev]  
АвторMитko (Нерегистриран)
Публикувано31.10.05 16:44



Проблема изобщо не е в таблото. Напъхай се под колата и погледни скоростната кутия. За нея са завинтени два датчика. Единия е за светлините за заден ход, а другия е именно за скоростомера. Мисля, че задния беше за скоростта. Почисти връзките му и нещата ще се оправят. Този датчик се ползва и за изминатите километри. Погледни и ще видиш, че ти караш а колата не трупа километри.



Тема Re: kilometrajat na Tempra ne otchitaнови [re: Mитko]  
Автор Gor4ev ()
Публикувано31.10.05 21:34



Az imah v predvid 4e 6tom ne mu rabotqt i razni drugi ne6ta problema bi mogul da e i v tabloto.



Тема Re: kilometrajat na Tempra ne otchitaнови [re: Mитko]  
АвторGal1nchO (Нерегистриран)
Публикувано02.11.05 23:47



vqrno e MuTko ne trupa nikvi kilometri nemoga da fana koga da i smenqma masloto mn losho taka hodih na serviz nz kvo pravi oniq el.tehnik vze mi 20 lv 2 dena varvq kolata s kilomitraj i posle pak izchezna



Тема Re: kilometrajat na Tempra ne otchita [re: Gal1nchO]  
Автор pugsy (Italiano)
Публикувано14.11.05 12:16



в датчика имаш една малка платка ос и на оста седи един магнит(кръгъл)често се отлепя магнита от оста и не се върти,ако е от железните датчици може и да се оправи ама май не си заслужава като за 20лв си купуваш.

почвам да си мисля,че поговорката "купи си фиат да те е яд" е вярна (за типо)



*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.