Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:00 17.05.24 
Автомобили
   >> Fiat
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Bravo 1.4 12v харчи!!!нови  
Автор PRlNCE ZANDOR (vodoun)
Публикувано08.11.05 20:03



Колицата е добра, на приятелка е, така че незнам много за нея, но впечатленията ми и нейните оплаквания са че колата лапоти много бензин, и определено 13 градско при абсолютно спокойно каране ми се струват далеч над нормата. Този разход бе налице дори при летните горещини.
Иначе колата пали без проблем, двигателят е изключително тих. Мойте съмнения са за ламбда сонда, но понеже нищо не разбирам от тази кола , моля споделете каква може да е причината, някой сблъсквал ли се е с подобен проблем?



Тема Re: Bravo 1.4 12v харчи!!!нови [re: PRlNCE ZANDOR]  
Авторtedi (Нерегистриран)
Публикувано09.11.05 13:07



Всъщност не знам защо харчи чак 13/100км. Мойто Браво е 1.6 и харчи около 8-9 градско (при леко каране, рядко над 2000 оборота), но имам приятел който купи на жена си Браво 1.4 и също и харчи доста - около 10-11.



Тема Re: Bravo 1.4 12v харчи!!! [re: tedi]  
АвторMitko (Нерегистриран)
Публикувано10.11.05 10:24



Проверете сондата и катализатора



Тема Re: Bravo 1.4 12v харчи!!!нови [re: Mitko]  
Автор PRlNCE ZANDOR (vodoun)
Публикувано10.11.05 20:18



Почти съм сигурен че е сонда, катализатора го сменихме с гърне, разхода падна от 13 на 12.5, не е добре. Колко извода има ламбда сондата при този модел, къде е поставена?



Тема Re: Bravo 1.4 12v харчи!!!нови [re: PRlNCE ZANDOR]  
Автор cento ()
Публикувано11.11.05 19:55



Реши ли проблема? Сменян ли е ангренажния ремък? Как загрява колата?



Тема Re: Bravo 1.4 12v харчи!!!нови [re: PRlNCE ZANDOR]  
Авторipl (Нерегистриран)
Публикувано06.01.06 09:08



Абсолютно същата история. Двигателя звучи като слънце, обаче има огромен разход на бензин 12..13/100 градско, при условие че въобще не я натискам.
Като запали студена, държи за около 2..3 минути 1500 оборота на празен ход, после си слиза плавно на 900. И сякаш работи с много обогатена смес по това време.



Тема Re: Bravo 1.4 12v харчи!!!нови [re: PRlNCE ZANDOR]  
Авторпaka (Нерегистриран)
Публикувано03.06.06 15:01



Моята БРАВА 1.4 12V градско с климата 11 нормално каране,но в нашия град Русе много рядко може да се даде 4 скорост само 1,2 от жреме на време 3... то небяха светофари ,а сега целия град е пален с легнали полицаи ,от начало си помислих ,че е много ,но в последствие като се замисля маъ си е съвем нормален разход изван града ми даде разход малко под 7.





Тема Re: Bravo 1.4 12v харчи!!!нови [re: PRlNCE ZANDOR]  
Автордeниc (Нерегистриран)
Публикувано11.07.06 10:50



Приятелю погледни в www.lamddasensor.hit.bg.



Тема Re: Bravo 1.4 12v харчи!!!нови [re: пaka]  
Авторacт (Нерегистриран)
Публикувано14.07.06 04:38



ми мини на центровка . с хубав компютър. ако си в сз- при бел4ев



Тема Re: Bravo 1.4 12v харчи!!!нови [re: PRlNCE ZANDOR]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано13.08.06 22:15



кво стана реши ли си проблема ????




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.