Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:32 01.05.24 
Автомобили
   >> Fiat
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Крадат ли са Фиатчетата?нови  
АвторMapea (Нерегистриран)
Публикувано07.08.05 07:42



Наскоро бях гледал някъде класация за най-крадените коли в България, но не си спомням Фиат на кое място бяха. Помня само, че Ауди (нямам идея защо) са лидери в нея. Можете ли да ми кажете, дали Фиат е често крадена кола в родната ни страна? И по-конкретно - предстои ми да купувам Мареа комби, 1998 година. Много ли рисковано ще е, ако не й направя застраховка?
Благодаря предварително!



Тема Re: Крадат ли са Фиатчетата?нови [re: Mapea]  
Автор Haunter™ (ариец)
Публикувано07.08.05 11:57



Гледай сега, 100% гаранция че няма да ти гепят колата никой не може да ти даде. Съвета ми е да си я застраховаш и да си купиш спокойствие по този начин, пък дано не се налага да си получаваш застраховката. Вярно е, че предпочитанията на автоджамбазите са към по-скъпите коли (като рискуват, поне да има защо), а Фиат определено не са от скъпите. Освен това по-новите модели са доста добре защитени с вградените фабрични имобилайзери, така че е малка вероятността да ти задигнат цялата кола, ама то стига да ти потрошат джам за да гепят нещо отвътре... на мен ми се е случвало та знам после какво са главоболия...

Отказвам да чета латиница!


Тема Re: Крадат ли са Фиатчетата?нови [re: Haunter™]  
Автор KPEMATOPМодератор (FIAT TIPO 1.6)
Публикувано07.08.05 23:16



i az se chudq na moito Tipo 1994g dali da mu prawq KACKO?



Тема Re: Крадат ли са Фиатчетата?нови [re: KPEMATOP]  
Автор Gorchev (минаващ)
Публикувано08.08.05 00:46



Imame Tipo ot 4 godini i za sega nikoi ne go e pipnal.Slujebnoto Tipo 2-ra godina su6to ne go zaka4at.Dano i da ne go pipat :).Ina4e edno Fiat Uno ot 86-ta godina go zadignaha......neznam za kakvo im e ama......



Тема Re: Крадат ли са Фиатчетата?нови [re: Gorchev]  
АвторKPEMATOP (Нерегистриран)
Публикувано08.08.05 12:25



twoito Tipo koq godina e deto ne go zakachat???
moito ima i djanti STILAUTO SR400A i me e shube qko



Тема Re: Крадат ли са Фиатчетата?нови [re: KPEMATOP]  
АвторMитko (Нерегистриран)
Публикувано08.08.05 14:21



4 години никой не ми пипна Типото, но миналата есен го разбиха. Нищо не липсваше. Щетите бяха разбит патрон на шофьорската врата и този за запалването. Явно в бързането не са успели да го запалят



Тема Re: Крадат ли са Фиатчетата?нови [re: Mитko]  
Автор Gorchev (минаващ)
Публикувано08.08.05 19:33



91-va e.ama si e obiknovenno.Nqma leti djanti,nqma koi znae kakvo radio i t.n.Te i zatova ne go zaka4at - nqma kakvo da mu vzemat.Taka ili ina4e si e hubavo da si ima6 kasko za6toto i gradu6ka da go udari pak 6te ti platqt.E to da ne se nalaga ama vse pak :)



Тема Re: Крадат ли са Фиатчетата?нови [re: Gorchev]  
Автор KPEMATOPМодератор (FIAT TIPO 1.6)
Публикувано10.08.05 00:10



da, 1-2 godini mislq da mu plashtam kaskoto i tfa e...
slojih mu hubawa alarma, sa shte naprawq nqkolko imobilajzera



Тема Re: Крадат ли са Фиатчетата? [re: KPEMATOP]  
Автор Gorchev (минаващ)
Публикувано10.08.05 17:33



na ba6ta mi mercedes 200E ot 1988 na butane po4ti go otkradnaha taka 4e i 100 imobilaizera da mu turi6 nqma da mu se razmine ako re6at.Spasi go samo tova 4e ima6e po-solidno zaklu4vane na volana i ne sa mogli da go izmuknat ot parkinga pred bloka.Ina4e alarmata be6e izgorena,zaklu4vane na skorostite ima6e - razbito,patrona za palene i toi razbit,nqma6e dobur akumulator ama go namerihme s 4isto nov (edinstvenata dalavera ot cqlata rabota) i v kraina smetka pak 6teha da go otnesat ako ne be6e zaklu4vaneto na volana koeto neznaino kak e ostanalo da raboti dori sled kato e razbit patrona.
Fiat dosega sum vijdal razbit samo edin (Puntoot 94-ta) i to zaradi radioto.



Тема Какво се краденови [re: Gorchev]  
АвторMитko (Нерегистриран)
Публикувано12.08.05 15:58



Крадат се или скъпи или лесни коли. Скъпата за откуп, а лесната просто защото нищо не пречи да бъде открадната. Обикновено 2-та се разкомплектова в някой гараж.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.