Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:30 19.04.24 
Автомобили
   >> Fiat
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Фиат Мареа?нови  
АвторФиaт или нe (Нерегистриран)
Публикувано16.07.05 16:22



Харесал съм си Фиат Мареа - 2001 г. Може ли да ми кажете нещо повече за тази кола и въобще за фиатовете. Чувал съм доста лоши неща за тях, дали са вярни? Чупят ли се лесно по дупките, частите им евтини ли са, двигателите как са? Благодаря предварително!



Тема Re: Фиат Мареа?нови [re: Фиaт или нe]  
АвторDudulia (Нерегистриран)
Публикувано16.07.05 21:59



KOlega,triabvalo e da napishesh Fiat ili da
Chestno kazano az do sega sam imal 3 fiata i ne se pokolebah da kupia bratcheto na marea fiat brava.
Spored men tova e kolata s optimalno saotnoshenie cena-kachestvo.Sravnitelno evtini originalni chasti,dobri dvigateli(za disel ne znam kak e,no vse pak fiat izmisliha comon rail sistemata!),pozinkovani kupeta na pochti vsichki modeli,za dizain da ne govorim,zastoto vsichki vzimat primer ot italianskite dizaineri.
Pravi si izvodite sam!Az lichno ot prednite 3 fiata sam super dovolen.Da smeniash maslo i da nalivash benzin,ot tova po-dobro niama.Posle minah na ford i sega pak se vrustam na fiat.
Ima prikazka kupi si fiat,za da te e jad i kupi si ford,za da si gord(lord),ama tova absolutno ne e viarno.Vzimai mareata,a i stom e 01 godina,prosto e vurha!

The choice is yours!



Тема Re: Фиат Мареа?нови [re: Фиaт или нe]  
Автор Haunter™ (обсебен)
Публикувано27.07.05 09:50



Ако Мареата е в добро състояние, взимай я и не му мисли. Разкошна кола е! А и тази ще е само на 4 години, така че не виждам какво се чудиш ...
И тия дето ти пълнят главата с глупости за Фиат ги пращай да се снимат ... Фиат са възможно най-евтините откъм поддръжка и резервни части западни коли. Фиат правят едни от най-добрите двигатели в света. За дизайна дори няма нужда да става въпрос - всички от тях се учат. А колкото до лунния пейзаж, който представляват пътищата в милата ни татковина, то повярвай ми - няма лека кола, която да е проектирана за подобни ненормални условия, така че не това трябва да ти бъде критерии. Ако говорим за леки автомобили, де... иначе си вземи джип някакъв и си свиркай...

Отказвам да чета латиница!

Редактирано от Haunter™ на 27.07.05 11:06.



Тема Re: Фиат Мареа?нови [re: Фиaт или нe]  
АвторGo6ko (Нерегистриран)
Публикувано09.08.05 23:32



ami sega 6te ti dam link da vidi6 malko literatura za FIAT Bravo/Brava/Marea.
http://www.automarket.bg/articles/11012002.htm
Nqma da ti haresa tova deto go pi6e no si preceni sam. Imah edni poznati deto karaha FIAT Regata 1.9 D i gi izkara dalgo vreme vapreki 4e se darjaha otvratitelno nemarlivo i dajene i vidgaha kapaka za6toto jiloto se bilo skasalo E blokira i dvigatelq, vse pak pri tazi podrajka trudno bi se zapazil koito i da e avtomobil



Тема Re: Фиат Мареа?нови [re: Go6ko]  
Автор Haunter™ (ариец)
Публикувано10.08.05 10:01



Това си залагам главата, че някой "голфаджия" го е писал. Аз не мога да разбера едно нещо - досега съм карал всякакви фиати (+ една ланчиа), е как, мама му стара, ни веднъж не съм ги имал тия проблеми? Или май работата ще опре до немарливо отношение към колата... А от "охуленото" Bravo аз бях адски доволен и ако навремето не ми се наложи да замина за чужбина, нямах никакво намерение да го продавам. Единственото (за 3 год експлоатация), което ми дефектира, бяха ел. стъклата (стандартната смяна на консумативи и по-дребни детайли не я броя в случая)...

А сега се поразрових в сайта и в потвърждение на предположението си, че онова горното е писано от "голфаджия" намерих

. Е, ако аз бях писал там, щеше да е написано точно обратното... Безкрайно се радвам, че си взех сегашното Punto и се отървах от служебния Голф, който беше бангия страшна...

По-нататъшния коментар го намирам за излишен. Бих казал само, че писания на "голфаджия", касаещи FIAT, аз не бих си губил времето да ги чета...

Отказвам да чета латиница!

Редактирано от Haunter™ на 10.08.05 10:10.



Тема Re: Фиат Мареа? [re: Haunter™]  
АвторGo6ko (Нерегистриран)
Публикувано10.08.05 13:45



1º ne sm golfadjia
2º ne sm hulil markata a samo dadoh informacia na 4ove4eca
3º az sa6to ne vqrvam mnogo na statiite v avtomarket
4º kato pisah za Regatata na poznatite mi kato imah vpredvid 4e bqha palni marlq4i go kazvam v bukvalniq smisal na dumata
5º imam poznt s Lancia i mnogo mi haresa koli4kata i 4oveka si e dovolen, taka 4e li4no protiv FIAT ni6to protiv nqmam
P.S. Kolata mi e Opel Vectra B 1.7 TD, no jelaq s Bojiata pomo6t Alfa 156



Тема Re: Фиат Мареа?нови [re: Go6ko]  
Автор Haunter™ (ариец)
Публикувано10.08.05 15:51



Човече, като казах "голфаджия", нямах предвид тебе, а оня, дето е писал статията. Моля да ми приемеш извиненията ако си се почувствал засегнат. Пределно ми е ясно, че си искал да помогнеш на човека, аз исках пък да му кажа да не вярва много на оня сайт, защото открай време там се пише тенденциозно и бангията, наречена Голф, там е издигната в култ. Забележи само скак е написана статията за "вездесъщия" Голф и мисля, че може да приключваме с въпроса...
Карал съм и Ланчиа Делта и Алфа 155 Туин Спарк (Алфата не беше моя)... ми какво да ти кажа, като цяло и двете еднакво ме изкефиха, аз лично имам леки предпочитания към Ланчия като марка, но това вече си е мое субективно мнение. Пожелавам ти да се сдобиеш с Алфата възможно най-скоро и да си я караш със здраве и кеф! Аз пък си мечтая за Fiat Stilo, ама това живот и здраве ще е по-нататък...

Редактирано от Haunter™ на 10.08.05 16:01.



Тема Re: Фиат Мареа?нови [re: Haunter™]  
АвторGo6ko (Нерегистриран)
Публикувано10.08.05 18:04



Nqma problemi Az na teq ot automarket im vqvrvam ama otnositelno malko. Vsa6tonsot priqtelq mi ima Lancia Dedra 1.6 i.e. i e nad 150 000 pk otkakto q vzeha ni6to ne sa pravili po neq osven rutinnoto-gaz i malso. А tam sa6to taka dosta se plue po Dedra vapreki 4e ne mi se struva 4e takava kola go zaslujava. Za smetka na tova v toq sait mi izkarvat VW edva li ne kola nomer edno, a az li4no ne gi traq. Za tova i imam Vectra vmesto Passat
Ina4e 4ove4ca se nadqvam da se radva na Mareikata ve4e



Тема Re: Фиат Мареа?нови [re: Haunter™]  
Авторxxx (Нерегистриран)
Публикувано13.08.05 16:32



Как го е писал само : "Карбураторите на Golf II са безпроблемни. Единствено от време на време се разхлабват закрепващите ги гайки ".Тоя няма нито една похвална статия не само за Фиат,ами за всички италиански коли.На него да му кажат да напише статия за Ферари и Мазерати същото оплюване ще бъде.Може в миналото да е имал Ритмо,и сега да си го връща.



Тема Re: Фиат Мареа?нови [re: xxx]  
Автор Haunter™ (ариец)
Публикувано13.08.05 18:46



Абе моля ти се... яко се забавлявам с писанията на тоя пич
Нищо против него нямам като човек, ама не е зле да спре да се излага. Аз заради това спрях да го чета оня сайт. Явно е от типовете, които освен немски коли никакви други не признават... а че практиката показва, че не е баш така - него тва не го касае, той е над тия неща. Все едно, ние ще си се кефим на фиатите, па той там да си пише глупости

Отказвам да чета латиница!



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.