Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:06 26.04.24 
Автомобили
   >> Fiat
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Избор на носач за Темпра  
Авторxxx (Нерегистриран)
Публикувано27.07.05 14:43



Някой слагал ли е преден носач на Темпра на турската фирма ас-метал.Смених носачите,първо единия за 45 лв.,който изкара 20 000 км. и го смених с друг за 60 лв.Там е работата че казват имаме от 45 лв. турски и от 60 лв.италиянски.Тъй като не мога да разбера да ли не ме лъжат,та поне си викам да са оригинални турски,пък чувам че били хубави.



Тема Re: Избор на носач за Темпранови [re: xxx]  
Автор KPEMATOPМодератор (FIAT Uno Turbo)
Публикувано28.07.05 08:16



razni poznati karat s ASMETAL , obache ne karat fiati, a rena i kazwat che dyrjat dosta i sa dosta ewtini bili. predpochitat za wzimat asmetal, otkolkoto druga marka



Тема Re: Избор на носач за Темпранови [re: xxx]  
Авторxxx (Нерегистриран)
Публикувано28.07.05 10:14



Тук не става въпрос за евтини,а дали са качествени.Значи единия го смених на 93 х.км,а другия на около 100 х.км.И от там почнаха проблемите.Както писах този от 45 лв.издаде багажа на 20 000 км.,а другия от 60 лв.още държи.Та като търсих, майсторите викат да взема на АСМЕТАЛ,но понеже в момента очаквали да внесат,пък и не ми се чака си взех от 60 лв.За да стане ясно,колата в момента е на 119 000 км.реални и носачите до 93 000 км.не бяха сменяни.Излиза така че по-добре е да вземеш оригинални от Ауто Италия от колкото да се ходи постоянно на майстори.АСМЕТАЛА не само от Рено ги хвалят,чувал съм и от други марки.



Тема Re: Изборнови [re: xxx]  
Автор svetlion ()
Публикувано28.07.05 10:28



До скоро карах Москвич 412 и ми се наложи да купувам шарнири..Какво бе учудването ми когато ми предложиха И ТАКИВА -АС МЕТАЛ... Но след като ги монтирах се убедих че са много здрави!!! А и 1-познат от сервиз за японски автомобили каза че масово се слагат такива при тях и били надежни..УСПЕХ в избора



Тема Re: Изборнови [re: svetlion]  
АвторMитko (Нерегистриран)
Публикувано29.07.05 12:10



Въпросните италиянски май са Birth. Сложих такива носачи и сега след по-малко от 800км трябва да ги махам. За 0 време се разбиха.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.