Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:29 19.05.24 
Автомобили
   >> Fiat
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема търся следната частнови  
АвторИpинa (Нерегистриран)
Публикувано12.07.05 15:25



Търся кутията, в която е поместен въздушния филтър за Seat Marbella 0.9m3 1992....дано някой успее да ми помогне Обиколих доста авто-морги, но за сега НИЩО



Тема Re: търся следната частнови [re: Иpинa]  
Автор Gorchev (новак)
Публикувано12.07.05 17:53



Tq kato na Panda li e?
Vij na simeon ako ne si hodila.tam ima mnogo ne6ta.
Ina4e za nova ako e kato na Panda moje bi v nqkoi po-dobre snabden magazin 6te ima.
Ina4e ot nqkoi seat na 4asti eventualno.
Uspeh!



Тема Re: търся следната частнови [re: Gorchev]  
АвторИpинa (Нерегистриран)
Публикувано13.07.05 08:51



Мерси Gorchev, на Симеон още не съм ходила, но явно ще се наложи...
Не съм сигурна дали кутийте са еднакви с Пандата...имат някой части които са абсолютно еднакви, а с други има фундаментална разлика...Благодаря ти още веднъж



Тема magaziniнови [re: Иpинa]  
Автор Gorchev (новак)
Публикувано13.07.05 13:48



Ami po princip kato se krade dvigatel se krade celiq i e mnogo veroqtno da sa su6tite kutiite.Poneje dolkolkoto znam tozi model na Seat e kato Pandata bi trqbvalo pone da sa go izkopirali kato horata
Ina4e obadi se na tezi telefoni i popitai imat li :
1. 980 18 91 , 980 31 06 - Evro 07
2. 955 54 76 - Italianeca
3. 931 80 31 - Avto4asti vtora upotreba za zapadni avtomobili Milano 2002
4. 831 01 11 - Avto4asti vtora upotreba (tova sa edni arab4eta na Simeon dosta ne6ta imat)
Ako nqkude nameri6 popiti gi kade se namirat i te 6te ti obqsnqt.
Uspeh!



Тема Re: magaziniнови [re: Gorchev]  
АвторИpинa (Нерегистриран)
Публикувано13.07.05 15:27



ех, Gorchev златен си на едното място ми казаха че получават и най-вероятно имат в събота ще отида директно с колата

Благодаря ти





Тема Re: magaziniнови [re: Иpинa]  
Автор Gorchev (новак)
Публикувано13.07.05 17:28



da predpoloja li 4e stava duma za Evro 07?



Тема Re: magaziniнови [re: Gorchev]  
АвторИpинa (Нерегистриран)
Публикувано14.07.05 08:47



Не...Милано 2002, но не са сигурни дали я имат в наличност. В събота сутринта директно ще отида с колата и на място ще видят....надявам се най0накрая да открия въпросната кутия



Тема Re: magaziniнови [re: Иpинa]  
Автор Gorchev (новак)
Публикувано14.07.05 09:21



E dobre de nqma zna4enie kade si q namerila vuprosa e da q ima
Uspeh!
A ne stava li ot panda ili ot nqkakuv drug Fiat - v smisal misalta mi e ako mqstoto pozvolqva da se sloji kutiq ot nqkakuv drug Fiat i suotvetno da mine6 na fiat-ski filtur?



Тема Re: magaziniнови [re: Gorchev]  
АвторИpинa (Нерегистриран)
Публикувано14.07.05 13:34



Gorchev, аз си карам с филтър от Лада (купувам си го за 3лв. от Лукойл), защото ми излиза най-тънко...Не съм убедена, че с Пандата са абсолютно еднакви кутийте- като диаметър определено са същите но изводите за маркучите май не са с еднакъв диаметър.
Ако се сетиш за някой друг магазин пиши, а аз в събота отивам в Милано 2002 и дано имат тази проклета част...



Тема Re: magaziniнови [re: Иpинa]  
Автор Gorchev (новак)
Публикувано15.07.05 11:04



E 6tom ot Lada stava e extra.Za marku4ite ve4e moje i da ne sa su6tite.
Ami 6te potursq tuk-tam ili puk kato mina pokrai nqkoq morga 6te gi pitam imat li i gotovo nqma problem.Ako ima nqkakvo razvitie po vuprosa 6te ti pi6a pak.Ushe utre v magazina dano ima :).
A moje li da te pomolq samo kato hodi6 tam da gi popita6 za Fiat Tipo 1100cm3 kolko struva komplekt celiq suedinitel? (poneje mi sprqha tel-a vku6ti za6toto 6te go pravqt cifrov i ne moga da im se obadq a puk nqmam put natam za da pitam). 6te sum ti mnogo blagodaren.Stava duma za ferodoviq i pritiskatelniq disk i lagera.
mersi predvaritelno :)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.