Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:56 21.05.24 
Автомобили
   >> Fiat
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема KUPUVAM FIAT 126pнови  
АвторDj_TEO (Нерегистриран)
Публикувано25.05.05 19:11



kupuvam fiat 126p do 150lv tva e moje i bez dokumenti:)



Тема Re: KUPUVAM FIAT 126pнови [re: Dj_TEO]  
АвторDavis (Нерегистриран)
Публикувано26.05.05 12:29



Ha ha

Za kakvo ty e?



Тема Re: KUPUVAM FIAT 126p [re: Dj_TEO]  
Автор Ascona83 (бедствие !!!)
Публикувано27.05.05 14:27



Колега четем четем и все ти чемет обявата като КУПУВАМ ФИАТ 12бр (дванадесет броя)

Наведи главата защото прелитам ниско с асконата !!!


Тема Re: KUPUVAM FIAT 126pнови [re: Ascona83]  
АвторFiat (Нерегистриран)
Публикувано29.05.05 23:19



А ти к'во искаш да пише бе калъф?! Че купува Аскона 83 година, защото има емоционални преживяванеия с нея ли.. сиреч, защото баба му е гонила византийзите с нея. 126-ката е хит.УВЕРЯВАМ ТЕ,ЧЕ ИЗГНИЛАТА ТИ АСКОНКА НИКОГА НЯМА ДА БЪДЕ ТАКЪВ.
Аре у лево калъф и бегай към ТЕЛОПОДАВАЩОТО!!!



Тема Re: KUPUVAM FIAT 126pнови [re: Fiat]  
Автор Ascona83 (бедствие !!!)
Публикувано30.05.05 09:01



Здрасти анонимно пубертетче, спокоен ли си вече след като избълва куп глупости?

Наведи главата защото прелитам ниско с асконата !!!


Тема Re: KUPUVAM FIAT 126pнови [re: Fiat]  
Автор fi4oracing (непознат)
Публикувано30.05.05 18:39



Foza Fi4ooo!!!
126 е куул и култ едновременно!!!
Айде,ако има някой фичляк за даване да му даде на момчето,че иска да дойде фъф куубъъ
За лафа "126-ката е хит" печелиш пиво, само да се разпознаем по съборите

Бай Фичо-ега ти пауъра!!!
http://126p.hit.bg/


Тема Re: KUPUVAM FIAT 126pнови [re: fi4oracing]  
АвторFiat (Нерегистриран)
Публикувано30.05.05 23:41



Да прав си! Не се изразих правилно.. култова машина която която е била хит и за нея всеки ще си спомня.Ама такива кибици като оня с асконката ме дразнят.Тоя кибик е във всеки форум мерудия.И го наритват от всякъде.И е толкова тъп,че не може да проумее някои елементарни неща. Ей мазохист!Махни си този подпис от ник-а,че само като прочетем Аскона се сещам за скрапа на Кремиковци и ми става лошо.Бил съм там на бригада като студент.И ти казвам или към Кремиковци или към телоподаващото.А когато прочетеш,някой да търси Опел Аскона по интернет ,коя си искаш кола ти подарявам на момента.Само постни тука линк.."КУПУВАМ ОПЕЛ АСКОНА"




Тема Re: KUPUVAM FIAT 126pнови [re: Fiat]  
Автор Ascona83 (бедствие !!!)
Публикувано01.06.05 10:31



Абе нещо лошо ли съм казал за колата та се дърляте с мен?
Просто споделих как съм прочел нещо, а вие се заяждате с мен! Защо?
Да съм писал във форума ви нещо против фиат, да съм провокирал с нещо тая неприязън?
За тоя анонимния искам да кажа че и аскона карам!
Не е лошо като пишеш да заставаш зад написаното, а не просто да си драскаш анонимно. Анонимността показва че не си готов да отстояваш позицията си!

Наведи главата защото прелитам ниско с асконата !!!


Тема Re: KUPUVAM FIAT 126pнови [re: Ascona83]  
Автор131 (Нерегистриран)
Публикувано01.06.05 12:21



Да прав си! Аз също не съм превърженик на крайните неща, но това за "прелитането" наистина дразни.Нито нещо оригинално казваш, нито пък колата е от тези,че трябва да се помни с нещо изключително.Виж да беше "ОПЕЛ-КАПИТЕН"!Това малко ми прилича на чалгаджииските лепенки,дето ги продават на битака : "Извинявай,че те изпреварих", "Много опасен и може би луд", "Жена звяр с колата", "Бог ми е навигатор" и подобни простотии.Помисли.



Тема Re: KUPUVAM FIAT 126pнови [re: 131]  
Автор Ascona83 (бедствие !!!)
Публикувано01.06.05 20:16



Колега, нокой не е длъжен да ми вярва че прелитам! Наистина карах доста бързо без значение, коя точно кола карам, а аз не крама и не притежавам само една кола. Асконата ми е първата кола, която съм си купил сам и имам сантимент към нея, за това и не си сменям ника. Никога не съм твърдял че е някаква запомняща се кола, точно обратното, винаги съм смятал че е просто кола която добре си върши работата и никога не ме е оставяла на път. Не целя да засегна накого с израза че прелитам ниско, дори когато съм го писал съм залагал в него повече самоироничен смисъл, отколкото друг смисъл!

Наведи главата защото прелитам ниско с асконата !!!



Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.