Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:26 19.05.24 
Автомобили
   >> Fiat
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Пунто/Панда - новинови  
Авторфиaтaджия (Нерегистриран)
Публикувано20.04.05 10:09



Моля, ако някой вече има наблюдения, да даде мнението си за новия Пунто (последната модификация) и кое е за предпочитане - Панда или Пунто (последни модификации)? Разликата в цената им (и двата модела с оборудването, което мога да си позволя и достига тавана на възможностите ми) е под 2000 лв, т.е. не парите са определящите за мен в случая. Автомобила ми трябва предимно за движение в града, но предимно не значи изключително, т.е. ще се пътува и извън София. Благодаря за мненията.



Тема Re: Пунто/Панда - новинови [re: фиaтaджия]  
АвторFiat (Нерегистриран)
Публикувано20.04.05 15:08



За почти същите пари ще вземеш Тойота Ярис дизел.Погледни им цените.Иначе ако е за любовта към спорта /фиата/ - НОВАТА ПАНДА 4Х4.



Тема Re: Пунто/Панда - новинови [re: фиaтaджия]  
Авторфeнka (Нерегистриран)
Публикувано21.04.05 22:19



Здрасти,
Аз имам от 3 години и няколко месеца пунто. Купих го ново и досега съм много доволна.
Събота и неделя съм често на път и се държи много прилично.
Аз бих го препочела заради по добрия комфорт.
Ако имаш конкетни въпроси ще се радвам да ти отговоря



Тема Re: Пунто/Панда - новинови [re: фeнka]  
Автор Haunter™ (обсебен)
Публикувано24.04.05 13:45



Я сподели, моля те, впечатленията си от фирмения сервиз на Фиат. Аз купувам в момента Пунто и това определено ме интересува. Благодаря!

...somewhere out there...


Тема Re: Пунто/Панда - новинови [re: Haunter™]  
Авторфeнka (Нерегистриран)
Публикувано26.04.05 21:09



До момента съм доволна от сервиза като съм ползвала за Пунтото смяна на масло, филтри и накладки.
Тенекиджиите им също са добри.
Сестра ми има Браво и там и направиха диагностика. Имаше дребен проблем, но докато не установиха със сигурност нямаше грешни изявления.
Преди сервиза работеше и в събота и беше много удобно, но сега само през седмицата от 9-18 часа.
Ако мога да си от полза с друга информация кажи



Тема Re: Пунто/Панда - новинови [re: фeнka]  
Автор Haunter™ (обсебен)
Публикувано27.04.05 00:16



А къде точно е сервиза? Казаха ми че е някъде в посока Симеоново, ама досега не ми се е налагало да ходя. И експедитивни ли са, или ти държат колата по една седмица там? И можеш ли да следиш какво ти правят по колата, или я вкарват вътре и после я изкарват?
А това че не бачкат в събота не е много добре, ама явно ще трябва да се преживее някакси...
Абе дано не се налага често да опирам до сервизи.
Благодаря отново!

...somewhere out there...


Тема Re: Пунто/Панда - новинови [re: Haunter™]  
Авторфeнka (Нерегистриран)
Публикувано11.05.05 15:58



Съжалявам за закъснелия отговор, но покрай празници човек се отнася
Експедитивни са, но винаги съм си запазвала час. Телефонът е 68 12 63.
Сервизът се намира на бул "Климент Охридски" 65. Това е булевардът в посока Бистрица. Тук е по-точно http://www.bgmaps.com/map.asp?sid=010b1f69d199d57c07a6ebd4c6e1e0e2&id=2844&num=65
Успех



Тема Re: Пунто/Панда - новинови [re: фeнka]  
Автор Haunter™ (обсебен)
Публикувано11.05.05 16:14



Благодаря ти за отзивчивостта!
Весело и БЕЗАВАРИЙНО шофиране ти пожелавам!

...somewhere out there...


Тема Re: Пунто/Панда - новинови [re: Haunter™]  
АвторVTR (Нерегистриран)
Публикувано12.05.05 10:10



Имам PUNTO SX 8V 60кс 2001г. на ново. До момента не съм имал проблеми
освен откраднати емблеми. Много е конфортна, стабилна, аеродинамична, лека / 860кг/, безшумна и икономична/4,8 на сто по каталог/ - 700км с ено зареждане при бързо каране, 4часа София - Варна. На Варненската магистрала съм вдигал над 190кмч /вероятно с наклон на долу/. Купето е с поцинкована ламарина т.е. не ръждясва.



Тема Re: Пунто/Панда - новинови [re: VTR]  
Автор Haunter™ (обсебен)
Публикувано13.05.05 10:32



Приятелю, аз ти благодаря за споделеното мнение .
Обаче това за София-Варна 4 часа докато не го видя с очите си не мога да го повярвам. Не се сърди, нищо лично към тебе, обаче няма кола, с която това може да стане. За да стане, трябва да има магистрала, която да свързва двата града, гладка като джам, да не е натоварена и през цялото време да караш с над 100 км/ч. При сегашните условия по трасето София-Варна това не го намирам за постижимо (е, освен ако твоето Пунто не е с вертикално излитане, де ). Трудно ми е и да си въобразя, че с Пунто с двигател 1.2 може да се постигне скорост от 190 км/ч, но както и да е - това да речем, че някак мога да си го представя (макар че аз не бих го изнасилвал по тоя начин). А за останалото, което си ми писал - мога само да се радвам, че е така . Дано и аз остана с такива същите впечатления от моето.

М/у другото - сподели, моля те, с какви гуми и с какъв бензин го караш Пунтото, та постигаш толкова нисък разход на гориво... и правил ли си му някакви подобрения? Щото аз досега не съм чул някой с Пунто да каже, че разхода му е под 6/100, а съм събрал доста мнения на настоящи собственици на тоя модел.

Бъди здрав

...somewhere out there...

Редактирано от Haunter™ на 13.05.05 10:41.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.