Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:16 30.06.24 
Автомобили
   >> Fiat
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Fiat Bravo 1.8нови  
Авторhjkleo (Нерегистриран)
Публикувано31.01.05 08:52



Zdraveite molia za edno raziasnenie, ako niakoi e naiasno po vyprosa. Fiat Bravo - 1.8 - samo enda modifikacia ili sa dve razli4ni. Vsi4ki li 1.8 sa GT? Tova, koeto sym vijdala e 1.8 16v 115 k.s. s plu6en salon i zaden spoiler - znaete li ima li i drugi modifikacii - naprimer 136 k.s?
Blagodaria vi predvaritelno



Тема Re: Fiat Bravo 1.8нови [re: hjkleo]  
АвторPesho (Нерегистриран)
Публикувано31.01.05 22:04



Има 1.8 16V пак е GT, само че е 131к.с.



Тема Re: Fiat Bravo 1.8нови [re: Pesho]  
Авторhjkleo (Нерегистриран)
Публикувано01.02.05 08:25



Сигурен ли си, че има и къде си го виждал (чел) това. Аз намерих този сайт http://www.bravo-guide.co.uk/buy-a-bravo.htm , който е нещо като клуб на собствениците на Браво. Там са дадени модификациите и 1.8 е дадено само 113к.с. HGT е само 2.0.



Тема Re: Fiat Bravo 1.8нови [re: hjkleo]  
АвторPesho (Нерегистриран)
Публикувано01.02.05 21:37



Видях го в автокъща "Кончето" на бул. "Тодор Александров" докато си търсех Браво за мен. Първо си помислих, че нещо ме омайват за до го купя защото и аз мислех, че 1.8 го има само 113к.с. В последствие като си купих моето отидох при познат майстор да каже как е и той каза, че има такова 131к.с. Този двигател 1.8 131к.с. го слагат и на Лачия Делта. Между другото мнго рядко се среща Браво с такъв двигател!



Тема Re: Fiat Bravo 1.8нови [re: Pesho]  
Авторhjkleo (Нерегистриран)
Публикувано02.02.05 13:18



Аз го гледах това Браво, жестоко друго такова не съм виждала, ти защо не го взе?Мен ме притесняваше как е карано да не е много издухано.
А твоето пак ли е 1.8, ако не е тайна за колко го купи, от къде и коя година е?



Тема Re: Fiat Bravo 1.8нови [re: hjkleo]  
АвторPesho (Нерегистриран)
Публикувано02.02.05 17:03



Не го взех защото като го запалихме имаше някакжо притеснително тропане. А и плюс това, който го е направил с такива предни и задни брони не го е карал тънко! Аз си взех 1.6 103к.с. защото не си намерих 1.8, което да ми хареса. Моето е 97г. и има абсолютно всички екстри, в идеално състояние за 6000лв. от Горубляне. За 1.6 върви доста добре, да не кажа перфектно. Преди това карах Типо и въобще няма място за сравнение.



Тема Re: Fiat Bravo 1.8нови [re: Pesho]  
АвторD-Boy (Нерегистриран)
Публикувано02.02.05 22:44



Zdraveite za FIAT BRAVO zasega moga da kaja samo hubavi raboti,zanachi moeto e 1.8 16V GT 113 karam go ot Mai mesec i dosega imam okolo 12.000 km.Kolata se durji perfektno 99 godina e sus absoliutno vsichki ekstri i az go vzeh ot Gorubliane no za 7.500 samo kato go vidiah i se vliubih v nego.Za purvi put chuvam che ima 131 konia takova az po princip turseh HGT no tezi na pazara biaha mnogo neugledni.Naistina sme napravili pravilnia izbor v tozi segment,a 1.6 ili 1.8 az mislia che razlikata e nishtojna.
Jelaia vi kusmet.



Тема Re: Fiat Bravo 1.8нови [re: D-Boy]  
Авторhjkleo (Нерегистриран)
Публикувано03.02.05 11:04



Под HGT имаш предвид 2.0 нали?
А иначе си е луд късмет че си намерил 99г, аз ходих преди 2 седмици и има6е само 96-97.
Аз се замислям дали да не докарат от Италия- според вас 1.8 , 98-99г. за около 6500 ще стане нали?



Тема Re: Fiat Bravo 1.8нови [re: hjkleo]  
Автор boy_D (непознат )
Публикувано03.02.05 18:52



Da 2.0 HGT,no nali znaesh pokupkata na avtomobil na staro e chist kusmet na kakvo shte popadnesh.Az moito go kupuvah Mai mesec i naistina beshe samo to 99 na Gorubliane sus salon kadife ne pliush i promazki kato bolshinstvoto.
Znachi i az si turseh neshto direktno ot ITALY no nakraia se okaza che turgovcite ot Gorubliane kato otidat vzimat paket koli i im praviat solidna otstupka i tuk cenata e druga a za edna kola ne se vruzvat smetkite.Tova e pri polojenie che az niamam hora tam na koito da razchitam.
Taka che ako imash sigurni hora deistvai i kusmet.



Тема Re: Fiat Bravo 1.8нови [re: boy_D]  
Авторhjkleo (Нерегистриран)
Публикувано04.02.05 12:32



По-добре, че не си взел 2.0, защото ми казаха 4е 4астите са й по-разли4ни от тези на 1.6 и 1.8 и са по-скъпи.
Аз ако взимам кола от Италия пак ще ми я карат с автовоз (то там по друг на4ин не става), така че това за отстъпката си е в сила, само ме притеснява, че там не им правят никаква диагностика. Ако пали взимат я и това е. Може би, ако тук си намеря кола, която да ми харесва няма да се занимавам да ми докарват от чужбина.
За съжаление чакам да продадем Аудито на мъжа ми , за да почнем да си търсим Браво
Айде чао засега, по-нататък ако имам въпроси ще раз4итам на вашата помощ




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.