Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:18 20.05.24 
Автомобили
   >> Fiat
*Кратък преглед

Тема Яки Фаровенови  
Автор geshabeli (непознат )
Публикувано23.03.05 20:14



Пичове знаете ли какви крушки стават зя Типо 1.6 новото? Чудя се откъде да си намеря от тия яките фарове с по-бялата светлина? Не ксенонки а някакви други, по възможност някакви дето са само крушка примерно? Просто ми харесват ама се чудя. Казаха ми че по 20 лв имало някаккви ама те били ментета......



Тема Re: Яки Фаровенови [re: geshabeli]  
АвторKaтo cмe пo тeмaтa (Нерегистриран)
Публикувано28.03.05 14:43



за фаровете, та да те попитам:
и аз съм с Типо и имам проблем с фаровете - светят на Х, да не говорим, че десния бие много високо. Пробвах да ги регулирам, но не става, а и в книгите, които имам за тази кола пише само, че регулирането е "фино". А на мен ми трябва драстично, защото в момента ми осветяват на 2-3 метра най-много, което за дълъг път е страшно изморително...
Но пък дългите са наред...
Някаква идея от какво е и къде може да се оправи?

П.П. Казвали са ми, че такава разцентровка може да се получи само след тежък челен удар, а за такъв няма видими следи.



Тема Re: Яки Фаровенови [re: Kaтo cмe пo тeмaтa]  
Автор Capoeira ()
Публикувано30.03.05 11:21



човече все едно говориш за мойта кола само дето типото ми е 1.4 и реглажа на светлините би трябвало да става автоматично от натоварването върху задния мост чрез вакум... Дати кажа от сега на типото фаровето могат да се разцентроват буквално от едно натискане с рука(е образно каза), защото всичките им закрепващи места са върхи не основни греди а върху пластини.. Ако ти кажа че в момнта късите са ми като чели сум трактор и си светя където ще копая а де не говорим че се кръстосват по начин непонятен за мен. единия свети над другия , другия пук хвърля светлина на площ от половин метър... Та за сега ползвам късите като габарити дългите като къси а дълги всъщност нямам... Май ще премахна всякакви автоматики върху регляжа на фаровете и ще сложа едно болтче навсякъде че най накрая да прогледна



Тема Re: Яки Фаровенови [re: Capoeira]  
Автор fiat brava (непознат )
Публикувано31.03.05 12:20



Има крушки за фарове Osram +50% с бяла ярка светлина. Не ментета се продават в Metro.



Тема Re: Яки Фаровенови [re: Capoeira]  
Автор:) (Нерегистриран)
Публикувано04.04.05 12:59



Не ми стана много ясно как да си оправя проблема, но поне страхотно ме развесели :))))))).
Мерси. Ще пробвам, пък ако вземе да стане, ще ти свирна :)



Тема хъм [re: :)]  
Автор geshabeli (непознат )
Публикувано04.04.05 17:49



Interesna rabota...
Shte vzema verno da proverja v metroto:))))
Inache po vuprosa s farovete, mislja che oputvaneto v fenbg.com e super za taja rabota, vsichko si pishe kak satav. Na men ne mi se e nalagalo, na moeto tipo finnoto regulirane si e s 2 lostcheta, beli, nad samite farove. Ne znam dali na vsichki e taka. Ako e mnoog drastichno sigurno e ot udar ili ot dupki po putishtata shtoto to gurneto moje da ti padne ot dupka ta farovete li njama na starata taliga da ti se otkachat...Uspeh!




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.