Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:48 30.04.24 
Автомобили
   >> Fiat
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Кажете си мнението за Крома.нови  
АвторTuborg ;-) (Нерегистриран)
Публикувано07.03.05 16:51



Здравейте! Искам да попитам какво ви е мнението за Фиат Крома, с новата маска, интересуват ме главно бензиновите двигатели без турбо. Сравнена с Ланча Дедра или Алфа 164 как е, с поддръжката и цените на части какво е положението, а също възможно ли е да се намери Крома в отлично състояние с клима за до 3700 лв? Благодаря!



Тема Re: Кажете си мнението за Крома.нови [re: Tuborg ;-)]  
АвторMe (Нерегистриран)
Публикувано07.03.05 18:48



Kolata e mnogo dobra.....no za 3700 w dobro sastoqnie...malko se samniawam....



Тема Re: Кажете си мнението за Крома.нови [re: Me]  
АвторTuborg (Нерегистриран)
Публикувано08.03.05 09:19



Ок, може би наистина е малко ниска границата, която съм посочил, въпреки че за 12-14 годишен Фиат мислех че е достатъчно. Според теб за какви пари бих могъл да намеря запазена Крома с работеща клима? Нещо повече зе експлоатацията, поддръжката, цени и намиране на резервни части можеш ли да кажеш? Какъв е комфорта на пътуване, возията?Предполагам че са на добро ниво, все пак това е високият клас на Фиат, но ако споделиш нещо по-конкретно няма да ми е излишно :-) И имаш ли впечатления от другите италиански марки?
Благодаря!



Тема Re: Кажете си мнението за Крома.нови [re: Tuborg]  
АвторTuborg (Нерегистриран)
Публикувано09.03.05 15:22



Толкова ли нямате мнение за тоя модел ?!?



Тема Re: Кажете си мнението за Крома.нови [re: Tuborg]  
АвторCroma (Нерегистриран)
Публикувано09.03.05 23:05



Имаме!
Една от особеностите и е,че къв 2ч. /14/ или подир пладне спира и почва да прави свирка на водача.А ако екстрите са и повече и на пасажера/ката/.
........Не задавай глупави въпроси за да не бъдеш лъган.. или си мислиш,че всички във форума караме "КРОМА" и до този момет сме те чакали да ни зададеш твоите около 86 въпроса.Ами поразрови бе този!!!! В и-нета всичко ще намериш,ама не се нерви във форума!!!!!!
Хайде спорна,пък и дано си намериш от новата "КРОМА" за 5-6 хил.лева... по-тънкана де.... хе-хе!!!!!!



Тема Re: Кажете си мнението за Крома.нови [re: Croma]  
АвторTuborg (Нерегистриран)
Публикувано10.03.05 09:11



Кой точно от въпросите ми ти се стори глупав? Тоя за цената ли? Ами обикновено повечето собственици знаят горе-долу как вървят цените на колите им, ако за теб това е не е така, няма лошо, просто не отговаряй. Идеята ми беше да получа някаква информация от хора, които имат впечатление за модела. Ти може и да имаш, ама не каза нищо по същество. Ако си забелязал темата съм я пуснал още на 7-ми, и честно казано не съм очаквал за 2 дена да получа само едно мнение, все пак не питам за някакъв рядък модел. Така че, забележката ти ми се струва неуместна. Освен това, точно тези форуми са местата, където хората си обменят информация, ти като не искаш никой не те кара на сила. А ако си се е почувствал засегнат от предположената от мен цена, не е било умишлено, просто разгледах малко обяви, ами такова впечатление си създадох, по-ранните години са за около 4000, а както знаеш почти винаги може да се отбие малко от цената. Не претендирам, че съм се ориентирал правилно, аргументирани мнения винаги бих приел. Може да се окаже, че за тези пари колите не си струват, ама това вие трябва да го кажете.
И накрая, има един принцип, който аз лично уважавам - когато не помагаш поне не пречи.
Хайде със здраве !




Тема Казваме си!нови [re: Tuborg]  
Автор Яceн_ (ИПСБ)
Публикувано10.03.05 09:49



Ами Кромите са супер, стига съответната кола да е добре поддържана и в съответното състояние. Поддръжката е скъпа в общи линии, защото частите са скъпи. Но по моргите се намира почти всичко в последно време, което не беше така допреди две-три години.

Абе като си купуваш стара кола, винаги има голяма доза късмет. Така че освен да пожелая късмет, друго не мога.

П.П. Аз карам TDI 1.9 Върви като изтребител, а гори 7 на сто. Ако не я натискаш и караш икономично, пада на шест. Но ти търсиш бензинова...

Хомо Сапиенс - това означава възможност, но не винаги способност за мислене


Тема Re: Казваме си!нови [re: Яceн_]  
АвторTuborg (Нерегистриран)
Публикувано10.03.05 14:55



Благодаря!
Да, вярно е, че до голяма степен е и въпрос на късмет да купиш добра употребявана кола, наясно съм с това, ама докато не ни стане по джоба да си купуваме нови от автосалона ще поемаме риска, кво да се прави.
Значи , казваш като комфорт при пътуване са супер. Те италианците не са като немците, обичат глезотийките повече. Аз и за това в момента проучвам варианта за италианска машина, щото искам да ми е кеф да пътувам с нея. Какво от това че може да се разваля по-често, аз няма да въртя такси с нея. С моите 12-15 000 км на година едва ли ще се налагат толкова чести ремонти. Ти на твоята какво си и сменял и за какъв пробег, и евентуално цени ако си спомняш? А по отношение на дизелите, просто не съм им фен, не толкова че не вървят, едно хубаво ТДИ бяга добре, ама не обичам да чувам много много двигателя докато карам, а то дизелака се усеща и като вибрации също. Освен това, с кофти нафта може да стане голяма беля, ама всеки си преценява за себе си, и бензина и дизела си имат и плюсове и минуси. Ти с турбото някакви кахъри имал ли си? Повечето хора са наплашени от турбокомпресорите, ама честно казано, не е толкова скъпо да му се направи един качествен ремонт дето да изкара 50-60 000.



Тема Re: Казваме си!нови [re: Tuborg]  
Автор KPEMATOPМодератор (FIAT Uno Turbo)
Публикувано10.03.05 19:35



edno turbo izdyrja 100-150k km zawisi dali sipwash hubawo maslo, chesto go smenqsh, dali go izpolzwash po-chesto (da dawash gaz wyw wisokite). kato stane na 150k km se izfyrlq, reciklaciqta e tashak rabota za mene, shte go naprawqt ama nqma da e kat nowo i shte habi maslo



Тема Re: Казваме си!нови [re: KPEMATOP]  
АвторMe (Нерегистриран)
Публикувано12.03.05 23:10



Az karam Croma 2.0 turbo benzin....podrazkata ne e mnogo ewtina...no az poracwam samo originalni casti....iace e powece ot super!!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.