Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:06 22.06.24 
Автомобили
   >> Fiat
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Въпрос за Bravaнови  
АвторДeлян (Нерегистриран)
Публикувано20.03.05 20:06



Имам под шофьорската седалка нещто като копче,някой знае ли за какво служи.Мерси предварително за отговорите.



Тема Re: Въпрос за Bravaнови [re: Дeлян]  
Авторtoni (Нерегистриран)
Публикувано21.03.05 12:57



при удар Бравата има някакво специално прекъсване на горивото за да се предотврати пожар, копчето случи след това да се натисне за да се пусне пак горивото, съжалявам че не знам повече подробности :-)



Тема Re: Въпрос за Brava [re: toni]  
Автор vesko1O2 (master)
Публикувано21.03.05 18:33



Устройството се нарича авариен инерционен датчик-сработва при рязък удар и прекъсва електрическата верига за захранване на горивната помпа-с бутона се възстановява...след сработване!



Тема Re: Въпрос за Bravaнови [re: vesko1O2]  
Автор Ascona83 (бедствие !!!)
Публикувано21.03.05 19:41



Колега, тая джаджа само за бензиновата помпа ли служи? Щото на мойта кола има краш сензор който спира бензина, отключва колата и вдига прозорците които са електрически, също така задейства и пиротехниката на коланите и затваря шибидаха, ако има и е електрически. Прави и още куп неща ама ако има съотевтните екстри по колата, ел седалки примерно ако имаш ги наества в определена поза и т.н.

Наведи главата защото прелитам ниско с асконата !!!


Тема Re: Въпрос за Bravaнови [re: Ascona83]  
АвторOpel ASCONA (Нерегистриран)
Публикувано21.03.05 22:05



А бе копеле тъпо,що не идеш да играеш с на майка ти или сестра ти путката!?
От два дни те наблюдавам по форумите и все се чекнеш !
Ебавай си майката или ходи да кърпиш изгнилата ти асконка
Аре у лево педераст смотан



Тема Re: Въпрос за Bravaнови [re: Opel ASCONA]  
Автор Ascona83 (бедствие !!!)
Публикувано22.03.05 08:58



Абе пубер, когато човек пита нещо смислено което ти приемаш като заяждане, защо не се опиташ първо да помислиш, знам че ти е труден тоя процес, ама пробвай може да те озари някоя гениялна мисъл, като например, ако знаеш тоя датчик дали само спира бензина или има и други функции да кажеш, а не само да псуваш и да дрънгаш глупости.

Забравих, като си толкова смел и псуващ що се криеш и пишеш анонимно? Покажи се кой си да те видя не псувай скрит зад баща си :) От два дни съм се заяждал, бил ме наблюдавал той... къде пък се заядох че не помня?

Наведи главата защото прелитам ниско с асконата !!!

Редактирано от Ascona83 на 22.03.05 09:01.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.