Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:19 17.06.24 
Автомобили
   >> Fiat
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Да сменя ли дизел за бензин?  
АвторБyлrapo (Нерегистриран)
Публикувано21.03.05 11:23



Зна4и имам фиат браво 1.9 jtd (105cv) доста бързо и икономи4но, искам да го смениа с браво 150 hgt с газожа уредба. на екстри за еднакви цамо 4е моето е с климатроник а неговото с климатик. на километри са еднакяи. с 10лв минавам по4ти 100 км градско а онова хар4и 12 газ! което като расход е еднакво! на мен ми се кара не6то по бързо (на 18 години съм :-)). искам да го заменя при положение, 4е ще ми доплати 1000 лв.

ще кажете ли някой съвет?? а ако някой знае това браво 150 коня е доста бързо нали? сигурно е като голф 3 2000 16 v.



Тема Re: Да сменя ли дизел за бензин?нови [re: Бyлrapo]  
Автор KPEMATOPМодератор (FIAT Uno Turbo)
Публикувано21.03.05 20:28



bravo 2.0 20v e dosta tromawo za konete si i neshto te luje che harchi 12 gaz gradsko...
karaj si dizelaka



Тема Re: Да сменя ли дизел за бензин?нови [re: KPEMATOP]  
Автор vladoO549 (непознат )
Публикувано22.03.05 07:26



Купих си фиат Punto 1.7 trd 95г.До сега съм имал 18коли все бензинови и съм нямал проблеми.Сега лека полека косата ми почва да побелява



Тема Re: Да сменя ли дизел за бензин?нови [re: vladoO549]  
Автор KPEMATOPМодератор (FIAT Uno Turbo)
Публикувано22.03.05 09:03



turboto li griji syzdawa?



Тема Re: Да сменя ли дизел за бензин?нови [re: Бyлrapo]  
АвторPinokio (Нерегистриран)
Публикувано19.04.05 11:19



Ako e JTD karaj si dizelaka....mnogo iako vyrvi...



Тема Re: Да сменя ли дизел за бензин?нови [re: Бyлrapo]  
АвторDavis (Нерегистриран)
Публикувано19.04.05 13:45



Според мен се оттърви от "НАФТОВАТА ПЕЧКА" НЕЗАБАВНО за да не ти побелеят косите !
Бензиновия мотор по динамика е винаги крачка пред Дизела
А ако не караш кой знае колко удоволствието от Бензинката си струва пред икономията и потракването на Дизелака



Тема Re: Да сменя ли дизел за бензин?нови [re: Davis]  
Автор Haunter™ (обсебен)
Публикувано21.04.05 10:58



То при сегашния боклук, дето го пробутват за нафта какво да ти каже човек... аз пишман съм станал с един служебен дизелов голф. Върви като трактор по баир, а колата си е в ред, всичко е от нафтата. Ако си сигурен в човека и че онова бензиновото е в добро състояние - сменяй. Хем ще имаш кефа от динамиката на бензиновия двигател, хем винаги ти е на разположение и опцията "газ". Пък и щом ще ти брои 1000 кинта отгоре... абе сменяй

...somewhere out there...



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.