Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:12 17.05.24 
Автомобили
   >> Fiat
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Brava 1.8 16v vs BMW 318iнови  
АвторEscape (Нерегистриран)
Публикувано10.03.05 23:56



Здравейте всички почитатели на италианските коли.Решил съм да си взимам кола :) след горе-долу задълбочено търсене се спрях на 2 варианта - Фиат Брава или BMW. Знам че звучи малко странно
дилемата ми е следната :
1) BMW 316/318i или 318 is всичките около 92 ... мах 93г. и почти без екстри(най-много климатик + лети джанти)
2) Фиат Брава 1.8i 16v - 96 или 97г. с всички екстри.

Много се чудя защото BMW-то си е BMW... (sorry че го казвам във вашия форум, но не е с лоши чуства :)

Дайте ми някакви мнения за Бравата - поизчетох форумите и честно казано останах с противоречиви чуства. Някои много я хвалят, докато други определено си признават че има недостатъци.
Само за сведение - във форума на BMW почти няма недоволни - всички много се кефят на колите си и са много доволни от машините, въпреки че вече са старички



Тема Re: Brava 1.8 16v vs BMW 318iнови [re: Escape]  
АвторAлekcиyc (Нерегистриран)
Публикувано11.03.05 21:19



ела във http://www.fiat-bg.com/forum доста инфо има за Брава.



Тема Re: Brava 1.8 16v vs BMW 318iнови [re: Escape]  
Автор balduin (непознат)
Публикувано13.03.05 13:36



Ti lud li si da pi6e6 takiva ne6ta?6te ti se emee cql svqt - BMW za FIat???
Kupi si Fiat i na vsqko vdigane na prednq kapak 6te trqbva da se krasti6 po 3 pati:)
ako dori i ot mgazina da ima6 vazmojnost da si go vzeme6, pak 6te e smqh:)Az imam Audi 80, a na sestra mi vzehme Punto (za6toto tq tova iska6e)vqrno razli4en klas sa no, nqma za kakvo da govorim pove4e.kolite sa AUDI, BMW, i MERCEDES, za nqkoi gazar moje i VW-3 :)Tova e 4ao i misli, za posle kato si q kupi6:)



Тема Re: Brava 1.8 16v vs BMW 318iнови [re: balduin]  
Авторxxx (Нерегистриран)
Публикувано14.03.05 13:30



Има и други коли бе баламурник.Карал Ауди 80,та не знаеш ли бе нещастник че каквото се чупи при теб се чупи и при VW.Нима 80-то е по различно от към двигател и трансмисия от VW.Карай си тясното кавалско яйце и виж малко сатистика да се ограмотиш.





Тема Re: Brava 1.8 16v vs BMW 318iнови [re: xxx]  
АвторBRAVO (Нерегистриран)
Публикувано20.03.05 10:09



карах така наречените немски коли!!! BMW520,OPEL-GSI,sega sum na BRAVA.Доволен сьм.Наистина лека кола ,с лека потдрьжка в сраявнение с предните.Аз сьм потребител не тьрговец ,но наи трудно се оттьрвах от бмв-то.Пробваи .....!!!!!!!!!!!!



Тема Re: Brava 1.8 16v vs BMW 318iнови [re: xxx]  
АвторBravo (Нерегистриран)
Публикувано20.03.05 10:14



По заводски данни Ауди А4 2000см2 влиза в ускорението на Брава 1.6 16v



Тема Re: Brava 1.8 16v vs BMW 318iнови [re: Bravo]  
Автор KPEMATOPМодератор (FIAT Uno Turbo)
Публикувано20.03.05 10:34



karam audi 80 1.6 slujebno...neweroqten bokluk w srawnenie s opel kadett 1.7D kombi
i dwete sa slujebni, ama audito mu se raztropwa prednicata 10 puti po-byrzo ot opela
a chastite sa dosta skupi
da zamine tampon na dwigatel na 100000km ne e li stranno?
ili puk karence na 120000km?
a da ne goworim za cenite na chastite...



Тема Re: Brava 1.8 16v vs BMW 318i [re: KPEMATOP]  
Автор Ascona83 (бедствие !!!)
Публикувано20.03.05 18:41



ЕЕЕ колега ти пък сега, на всички е ясно че окачването на опел е желязно, но пък возията в сравнение с на аудито е като на каручка нали?!?!?

Наведи главата защото прелитам ниско с асконата !!!


Тема Re: Brava 1.8 16v vs BMW 318iнови [re: Ascona83]  
Автор KPEMATOPМодератор (FIAT Uno Turbo)
Публикувано20.03.05 18:50



kakwo audi s kakaw opel srawnqwame?



Тема Re: Brava 1.8 16v vs BMW 318iнови [re: KPEMATOP]  
Авторbravo (Нерегистриран)
Публикувано20.03.05 22:25



sravnqvaite s koli sled 2000g.kakwo gi sravnqvate s tezi taralqsnici




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.