Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:18 11.06.24 
Автомобили
   >> Fiat
*Кратък преглед

Тема SELENIA ??  
Автор cave ()
Публикувано20.02.05 12:22



къде да си купя оригиналното масло на Фиат !? не мога да го намеря никъде. в софия



Тема Re: SELENIA ??нови [re: cave]  
АвторMитko (Нерегистриран)
Публикувано20.02.05 12:39



Е чак никъде. В магазините FIAT/SEAT на Цар Симеон и Клокотница има Selenia GOLD полусинтетика 10W40. Много съм доволен от него. Цената е 9лв/литър.



Тема Re: SELENIA ??нови [re: cave]  
АвторФиaт (Нерегистриран)
Публикувано20.02.05 20:46



Има на много места Селениа. Уното го карах 2смени със Селениа ГОЛД, ама много скъпо ми излизаше, защото ми харчеше масло и доливах яко.
Продава се във метални кутии по 2л, има, но рядко и по еднолитрови в пластмасови шишета.
Ето ти 3 еста, където продават такова: Цариградско шосе под моста на 4ти км. Там е сервиз на Фиат,
Улица Оборище 95,
Бул. Гоце Делчев бл.2
Аз съм си взимал от първите 2 места там съм сигурен, че има.
Успех!



Тема Re: SELENIA ??нови [re: Фиaт]  
АвторCoпoл (Нерегистриран)
Публикувано22.02.05 09:48



A ако отида с колата направо под моста без да съм си купувал масло, става ли да си купя от тях и те да ми го сменят направо. (Става дума за сервиза на фият на 4-ти километър)



Тема Re: SELENIA ??нови [re: Coпoл]  
АвторФиaт (Нерегистриран)
Публикувано22.02.05 19:42



Мисля, че няма да ти откажат, но несъм влизал там само за смяна на масло. Бил съм за ремонти и в последствие ми бяха сменили маслото.
П.с. мноо як ник, още ми е смешно



Тема Re: SELENIA ??нови [re: Фиaт]  
АвторSopol (Нерегистриран)
Публикувано23.02.05 01:25



Абе мисля да си го направя на ЖДРОЛЬО :) тоя сопол позелене докато събера неква информация :) Направо си стана на Ждрольо :) хахахаха




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.