Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:41 21.05.24 
Автомобили
   >> Fiat
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Описание на индикаторите на Браво 1.6нови  
Авторфeнka (Нерегистриран)
Публикувано09.01.05 18:55



Здравейте,
Преди два месеца и купих Браво, но за съжаление нямам книжка към него.
Днес започна да свети една червена лампа около тази за акумулатора.
Може ли някой да опише индикаторите.



Тема Re: Описание на индикаторите на Браво 1.6нови [re: фeнka]  
Авторmija (Нерегистриран)
Публикувано16.01.05 23:08



Тази лампичка означава, че имаш проблем с инжекциона. Прилича на пръчка от която капят капки / дюза, която разпръсква горивото /, нали?



Тема Re: Описание на индикаторите на Браво 1.6нови [re: фeнka]  
Автор avalon (SE Fan)
Публикувано17.01.05 15:04



Tazi lampi4ka samo pri zapalvaneto li sveti?posle ugasva li?



Тема Re: Описание на индикаторите на Браво 1.6 [re: avalon]  
Авторфeнka (Нерегистриран)
Публикувано19.01.05 14:44



Благодаря ви много за отговорите.
Точно така изглежда лампичката.
Изведнъж започна да свети постоянно.
Разрових се из форума и хора препопъчваха да се запали с червения ключ, за да се нулира компютъра.
Направих го и след това свети само преди запалване, но се притеснявам да няма по сериозни повреди.
Дайте съвет какво да направя.



Тема Re: Описание на индикаторите на Браво 1.6нови [re: фeнka]  
Авторtoni (Нерегистриран)
Публикувано19.01.05 16:41



нормално е при даване на контакт да светва и след това да загасва (препоръчително е да палиш след изгасването и)
ако не светне пак за постоянно всичко си е наред , ако пак светне е хубаво да отидеш на сервиз където с техния компютър да прочетат от твоя в колата какви грешки трупа при работата си и да вземеш мерки за оправянето на проблема
това с рестарта не съм сигурен че става точно с палене с червения ключ (той учавства в процедурата но май не се пали) , мисля и че се ползва и за програмиране на нови от сините ключове и за промяна на "Fiat code" (това е лампичката като ключе която също светва и изгасва) който пази колата и при неправилно използване на този червения може да си направиш голяма беля.
моята кола е ФИАТ Браво 1.6 , ако имаш други въпроси питай :-)



Тема Re: Описание на индикаторите на Браво 1.6нови [re: toni]  
Автор avalon (SE Fan)
Публикувано20.01.05 14:44



Az imam vapros :)
Imam Bravo 1.6 16v 96g i niamam 4erven kliu4.Niamam problemi za sega s avtomobila, no znam 4e 4ervenia kliu4 taka ili ina4e si e vajen i shte mi triabva.
Vyv foruma 4etoh razli4ni mnenia s razli4ni ceni za tozi kliu4.Kajete ot kade i kolko shte mi struva?



Тема Re: Описание на индикаторите на Браво 1.6нови [re: avalon]  
Авторtoni (Нерегистриран)
Публикувано20.01.05 15:18



имам Бравото от 2 години и червения ключ не ми е потрябвал никога,
ако искаш дубликат на сините едно момче беше писало във форума че може и без червения да се правят, който си разбира изглежда имат начин да го направят и не е скъпо
ако трябва да ти се прави нещо по електронното управление (рестарт примерно) според мен е най-добре да си отидеш в сервиз където свързват твоя компютър с техния и двата компютъра си обменят данни ( виждат се грешките които е натрупал твоя , изчистват се , рестартира се и т. н.) по- добре е от рестарт в "домашни" условия и една такава диагностика не е скъпа а и се прави на примерно 30 или 40000км.

според мен единственото което трябва да те притеснява е възможността ( ако съществува такава) притежателя на твоя червен ключ да отвори и да запали колата ти без проблем, но за да го предотяратиш това ти трябва не само нов такъв , всъщност ти трябва целия комплект брави и ключове , hfpre беше написал някъде колко струва и беше скъпичко (не си спомням точно), това е според мен или не се притесняваш за него или сменяш всичко след като го нямаш :-)



Тема Re: Описание на индикаторите на Браво 1.6нови [re: toni]  
Автор avalon (SE Fan)
Публикувано20.01.05 20:26



Mersi mnogo za iz4erpatelnia otgovor :) Dai mail za vrazka s teb ako e udobno.
Sigurno shte izniknat i drugi vaprosi duke@abv.bg



Тема Re: Описание на индикаторите на Браво 1.6нови [re: avalon]  
Авторtoni (Нерегистриран)
Публикувано21.01.05 09:45



a_angelov@abv.bg :-)



Тема Re: Описание за червения ключ [re: toni]  
Авторbrava xsl (Нерегистриран)
Публикувано24.01.05 22:59



tova с Червения клуч е проблем които струва 1200 лв +доставка(проверено в АУТО -Италия)Комплекта сьдьржа ЕЦУ,мобилаизер,1червен +2сини ключа,комплект ключалки...... mdimitrov@abv.bg




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.