Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:44 30.05.24 
Автомобили
   >> Fiat
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Uno ili Tipoнови  
Авторkamelia (Нерегистриран)
Публикувано13.12.04 10:13



zdraveite fenove, bih jelala da stana vash chlen na kluba, no se kolebaia mejdu dvata modela. Kakvo shte me posuvetvate? Tursia kola s evtina podrujka, maluk razhod i shto gode dobre izglejdashta kato model.
Blagodaria predvaritelno



Тема Re: Uno ili Tipoнови [re: kamelia]  
Автор LORD PVK ()
Публикувано13.12.04 11:22



Razbira se TIPO-dosta bazovi ekstri,evtina poddrajka,gore dlu ikonomichno,dosta dobre oformen salon i vatreshno prostranstvo,dosta nadejdno,pargavo e i spored men e sigurno ot strana na bezopasnostta v kupeto /razbira se che shte se nameri niakoi da go ospori no tova e moe mnenie ot opit/.Preporachvam ti model 1.6i s analogovo tablo.Moito e s takova tablo samo che e 1.4i i mislia che mu triabva ochte malko mochtnost za da bade perfektnata kola ot tozi klas za tova ti preporachvam 1.6....Uspeh i da pocherpish kato go vzemesh...



Тема Re: Uno ili Tipoнови [re: LORD PVK]  
Автор sTaNiMiR4o (мАлКа РеЗаЧкА)
Публикувано13.12.04 16:32



Az puk imam Uno 1.4 koeto e 800kila i e dosta prakti4no za gradski usloviq! kato ekstri ne moga da se upla4a shtoto moito e malko naki4eno na tazi tema ( ima daje i kojen Salon). Taka4e az bih dal zaa preporyka Fiat uno, a ako stava vapros za jena nqma drugo mnenie po vaprosa. ako kolata e za gradski cikyl prepory4vam 1.0 Fire motora shtoto e sas izcqlo robotizirana sglobka i ako moje da e sled 92god za da ima vse o6te zdravi lamarini!!!! a ako imate jelanie za moeto koeto hi4 nee zle se prodava za 3500lv na 157000 km i e 93god. za podrobnosti : +359888796000 Daskalov



Тема Re: Uno ili Tipoнови [re: sTaNiMiR4o]  
АвторDGT (Нерегистриран)
Публикувано13.12.04 20:44



Koeto i da vzeme6 nqma da sbyrka6, stiga da e v dobro systoqnie, vse pak stava vapros za koli na nad 10g. Az karam tipo ot 1.5 god i 6te sym pristrasten, no sym karal i Uno i moeto li4no predpo4itanie e za tipo. Po-komfortno e, stava i za gradsko i za dylyg pyt. No si tyrsi sled '93g.
USPEH!!!!!!!!



Тема Re: Uno ili Tipoнови [re: kamelia]  
АвторФИAT (Нерегистриран)
Публикувано13.12.04 20:55



Е сега стана големия спор
Аз карам уно 1.3 СХ и съм много доволен от него малка, икономична, пъргава - кола за градски условия, евтини части.
Слабото и място са тоците и ходовата част.
Типо несъм имал, но съм карал шофьорските курсове на Тъпо и ми се стори добра кола. Двигателят беше 1.4 и ми хареса возията му.
Която и кола да изберете няма да сбъркате!
Успех



Тема Re: Uno ili Tipo [re: kamelia]  
АвторA4o (Нерегистриран)
Публикувано13.12.04 21:12



Типо



Тема Re: Uno ili Tipoнови [re: A4o]  
Авторkamelia (Нерегистриран)
Публикувано14.12.04 12:24



e sega veche me hvurlihte v muzikata ,
opredeleno truden izbor...
ako resha da ia vnesa ot vun, preporuchaite mi ot kude da ia vzema, kakvi sa vsichki razhodi po taksi i putni razhodi. Grubo. Tursia bez mito. Moga li da se vmestia do 1500lv ?
Blagodaria predvaritelno



Тема Re: Uno ili Tipoнови [re: kamelia]  
АвторAlex (Нерегистриран)
Публикувано14.12.04 13:44



Правих това тази пролет.
Вече съм позабравил точно цените, но ако поровиш във форума назад, някой беше питал и съм отговарял.
Съвета ми е да не се връзваш да ти докарват автомобила познати или автоджамбази.



Тема Re: Uno ili Tipoнови [re: Alex]  
Авторkamelia (Нерегистриран)
Публикувано14.12.04 14:14



blagodaria za suvetite shte pogledna na zad,
a inache za tezi pari kakvo moga da nameria....dori i drugo, malolitrajno no chitavo



Тема Re: Uno ili Tipoнови [re: kamelia]  
АвторФИAT (Нерегистриран)
Публикувано14.12.04 17:56



От Австрия там пътищата са перфектни.
За такси и разходи несъм наясно, щото мойта е купена от BG




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.