Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:45 28.05.24 
Автомобили
   >> Fiat
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: За разхода зимата!нови [re: ФИAT]  
АвторФИAT (Нерегистриран)
Публикувано04.12.04 14:55



Проверих термостата отваря ми на 70-75 градуса, а допреди тая температура задържа водата в двигателя. Нормално ли е или да го сменям какво мислите, има ли смисъл от смяна?



Тема Re: За разхода зимата!нови [re: ФИAT]  
Автор KPEMATOPМодератор (FIAT Uno Turbo)
Публикувано04.12.04 17:38



da, trqbwa da otwarq na 87 i da e napulno otworen na 90-92gradusa
kolata raboti dosta po-nabogato kato e na 70 gradusa...
wremenno reshenie e karton pred radiatora



Тема i moja razhod e koftiнови [re: KPEMATOP]  
Автор geshabeli (непознат )
Публикувано26.01.05 14:47



Az sum s tipo 1.6I i jako harchi mai...slagam mu 7 litra i sled 2 zadrustvanija po sofia gi e izharchilo...ne sum go zasichal a prosto mi svetva lampata...moje i pokazatelja da mi e razvalen ili tova e normalno? Inache kolata si vurvi, benzin ima ama ne znam kolko...



Тема Re: i moja razhod e koftiнови [re: geshabeli]  
АвторФИAT (Нерегистриран)
Публикувано26.01.05 15:35



Попринцип като светне лампата трябва да имаш бензин за 40 - 50км поне при мен е така!
А иначе си купих термостата 30лв/не е ли малко скъпо?/ сега предстои смяната му, та въпроса ми е трябва ли да се източва антифриза или изтича малко и няма нужда от източване?



Тема Re: За разхода зимата!-за Модераторанови [re: KPEMATOP]  
Автор!!! (Нерегистриран)
Публикувано26.01.05 16:16



А бе този модератора със странен ник "Крематор"!!!!А бе онзи ти кога ще престанеш да сееш глупости и да заблуждаваш хората във форума.Твоите изказвания са за рубриката "БИСЕРИ".Къде видя общото между "мах" на парното и работната температурата???!!!
Май си плачеш за ВОТ НА НЕДОВЕРИЕ И ОТСВИРВАНЕ поради неграмонтност.
Преди месец- два какво беше??!! - ,че "масло еди какво си скоростно е= на еди какво си двигателно.
Но какво ли се учудвам, то читавите форумци се изнесоха отдавна.
Има книжки почети,попитай тук и там,ама не пиши простотии във форума,че хората и от други форуми те четат и излагаш марката.



Тема Re: За разхода зимата!-за Модераторанови [re: !!!]  
Автор KPEMATOPМодератор (FIAT Uno Turbo)
Публикувано26.01.05 18:03



ela na nqkoq ot sreshtite i shte obsudime temata za maslata...
shto ne se registrirash predi towa ?



Тема Re: i moja razhod e koftiнови [re: geshabeli]  
Автор KPEMATOPМодератор (FIAT Uno Turbo)
Публикувано26.01.05 18:05



i moita e taka
s 10lv benzin okolo 7.5litra ponqkoga minawam 40km, ponqkoga 70km
benzinowata kola harchi mnogo na mesto:(((
no si wij goriwowyzdushnata smes, termostata...



Тема Re: За разхода зимата!-за Модераторанови [re: KPEMATOP]  
Автор!!! (Нерегистриран)
Публикувано26.01.05 18:56



Въпроса беше не за маслата, а за откровено тъпите и неграмотни съвети които даваш!За маслата всичко е написано и надали точно ти можеш да ми кажеш нещо ново.Въпроса беше чисто технически и пак те питам!Ти къде видя връзката между усилено отопление или "парно" и възможността това да влияе на температурата на охладителната система на колата??!!!
А на някоя среща вярно трябва да обсъдим,но не маслата ,а ТВОЕТО МОДЕРАТОРСТВАНЕ.
И не на последно място ...: КОГА ЩЕ СЕ НАУЧИШ ДА ПИШЕШ НА КИРИЛИЦА МОДЕРАТОРЕ.В някои форуми просто няма да те търпят.
Ако искаш да открия специална тема за теб като регистриран?



Тема Re: За разхода зимата!-за Модераторанови [re: !!!]  
Автор KPEMATOPМодератор (FIAT Uno Turbo)
Публикувано26.01.05 20:57



Въпроса беше не за маслата, а за откровено тъпите и неграмотни съвети които даваш! kaji koe po-to4no?
За маслата всичко е написано и надали точно ти можеш да ми кажеш нещо ново. - mda ti si znaeshtiq, montior li si?
Въпроса беше чисто технически и пак те питам!Ти къде видя връзката между усилено отопление или "парно" и възможността това да влияе на температурата на охладителната система на колата??!!! - kogato pusnesh parnoto na max, nqkoi koli ne uspqwat da zagreqt...
А на някоя среща вярно трябва да обсъдим,но не маслата ,а ТВОЕТО МОДЕРАТОРСТВАНЕ. - zamestnik li iskash da mi stawash?

И не на последно място ...: КОГА ЩЕ СЕ НАУЧИШ ДА ПИШЕШ НА КИРИЛИЦА МОДЕРАТОРЕ.В някои форуми просто няма да те търпят. tuka e drug forum, nikude nqma prawilo da se pishe na kirilica, ako iskash ela mi q installiraj na IRIXa, a?

Ако искаш да открия специална тема за теб като регистриран? da, ako si chlen na kluba hubawo e da se registrirash!



Тема Re: За разхода зимата!-за Модераторанови [re: KPEMATOP]  
Автор!!! (Нерегистриран)
Публикувано27.01.05 09:06



Нямам нито време,нито желание да се занимавам специално с тебе, изводите от развилата се ще го нарека "полемика" си ги прави сам.Също поогледай се колко народ остана в този форум и пак си направи изводите.
Хайде остани със здраве.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.