Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:28 23.06.24 
Автомобили
   >> Fiat
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Вярно ли е, че типото е слабо?нови  
Авторkaндидaт члeн (Нерегистриран)
Публикувано26.10.04 12:05



Здравейте фенове...кандидат член съм на вашия клуб и бих искал да получа малко инфо. Бих искал да си взема Типо, но чевам различни коментари за колата. Сигурен съм, че във този клуб ще получа само добри суперлативи, но моля ви кажете....реално....типото наистина ли е слабо като автомобил..тоест налага ли се чест ремонт...имам предвид по ходовата част....има ли слаби места....колко ще ми излезе ако реша да сменя всичко по ходовата част...как вървят цените..?
Благодаря предварително?

п.с. Колко върви едно Типо, след 1990, нов внос, цена без мито? Имате ли информация?



Тема Re: Вярно ли е, че типото е слабо?нови [re: kaндидaт члeн]  
Автор stan24 (непознат )
Публикувано26.10.04 17:56



Smenqt se 6arnirki 4esto ama vsy6tnost kato cena ti izlizat stra6no evtino. Mislq 4e nqma da sgre6i6 s kolata osobeno ako si q pazi6



Тема Re: Вярно ли е, че типото е слабо?нови [re: stan24]  
Автор KPEMATOPМодератор (FIAT Uno Turbo)
Публикувано26.10.04 21:44



cenite na chastite sa s 30-40% po-ewtini na VW ot sushtiq klas



Тема 70000км от последния ремонт на предницанови [re: KPEMATOP]  
АвторMитko (Нерегистриран)
Публикувано27.10.04 00:03



Да казват каквото искат за Типо, но аз изминах 70000км пред да чуя отново досадното тропане от разбити носачи. Колата ми е карана по всякакви места и пътища. В момента са разбити втулките и шарнирите на носачите. На десния повече. Колата ремонтирах веднага след като я взех и тогава смених всичко. Тампоните на макферсона са омекнали но още не чукат и може да се карат. Освен носачи за смяна е левия лагер на макферсона и биаледките, но пак казвам това са 4 години с почти 20000км на година.



Тема Re: 70000км от последния ремонт на предницанови [re: Mитko]  
Автор thorn (Краси)
Публикувано27.10.04 00:10



Абе какво да ти кажа. Не е скъпа за ремонт, ама много често се налага. Купия през март, смених носачите, сега пак ще ги сменям.



Тема Re: 70000км от последния ремонт на предницанови [re: thorn]  
АвторBecko (Нерегистриран)
Публикувано27.10.04 08:41



Я кажи откъде си ги купил предишните та да не ходим там...



Тема Re: 70000км от последния ремонт на предницанови [re: thorn]  
Автор thorn (Краси)
Публикувано27.10.04 08:47



Някакъв магазин на ъгъла на Симеон и Константин Величков



Тема Re: 70000км от последния ремонт на предницанови [re: thorn]  
Автор bebop (непознат)
Публикувано27.10.04 11:00



Другари, сигурни ли се че не ви тракат спирачните апарати вместо носачите?



Тема Re: 70000км от последния ремонт на предницанови [re: bebop]  
АвторSandeto (Нерегистриран)
Публикувано27.10.04 12:41



Някъде прочетох една история, може и тука във форума да е било... така че автора да не ми се сърди... Та става въпрос за кола купена с мерак и кола купена без мерак:
Един така си купил кола (естествено на старо!!!) и е супер доволен... а бе най-запазената бил уцелил!!! Е, разбира се наложило му се да смени ангренажен, ролки... масла... носач... нещо си там по кормилната рейка... накладки... гарнитури на капака на клапаните и картера... след месец два и главата му се наложило да шлайфа, обаче това са бели кахъри, колата е като слънце бе!!!
А пък един друг... и той си купил кола... и на другия ден се връща при продавача плюейки слюнка от ярост и му крещи: "А бе ква е тази гробница!!! Ще те мачкам бе!!! Тая сутрин как тръгнах от къщи така спуках гума бе, ей!!! Тва кола ли е бе!!!"
Та така за кола купена с мерак и без... тъй че лоши коли няма има лоши собственици!!!



Тема Re: 70000км от последния ремонт на предницанови [re: bebop]  
Автор Capoeira ()
Публикувано28.10.04 09:52



ммм много добро предолжение при мене смених два път носачи биалетки кормилни накрайници защото тракче направо на разпадане.. всичко това в началото след което се пимирих и наскоро сменявам задния мост и като реших да сменя накладките изненада.. Ми те са по малък размер от леглото просто предишния майстор на село който ги смени не ме е предупредил че съм взел грешни, а и честно магазина на стамболийски ме прецака даде ми малки накладки защото само такива имало в каталога им... вторите който взех и който видях че не стават им ги връчих да ги продадат и да ми се обадят като им вземат някакви пари защото те бяха на 300км сега вече съм снакладки който според тях се слагат само на 1.6 и на мойто кола и е правено нещо(нещастници вече не пазарувам от тях), чакс е прумъдих хорато от сервиза да викат техен човек с 4 комплекта накладки и там на место да пробват кой стават , дадох 45 лева за двете и направо сърцето ми спря но съм доста по доволен от сегашните MIntex отколко от LPR ли нешо такова бяха разликата в цената е двойна




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.