Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:24 16.04.24 
Автомобили
   >> Fiat
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема fiat brava - zaslujava li si  
Автор_dany (Нерегистриран)
Публикувано10.10.04 20:10



Zdraveite, mislia da si kupuvam kola i sum se sprial na niakolko vuzmojnosti

spored parite s koito razpolagam - brava, golf 3, astra i subiram informacia kak

vurviat cenite na rezervnite chasti za fiat brava. Nadiavam se niakoi da mi

pomogne.

Blagodaria predvaritelno.



Тема Re: fiat brava - zaslujava li siнови [re: _dany]  
Авторveselina (Нерегистриран)
Публикувано14.10.04 16:16



чувала съм че брава не струват. аз имам крома на 18 г. и съм много доволна, доколкото знам на фиат са добри старите конструктивни решения - крома, типо, уно, а новите брава, мареа - не са. По-добре избери голф 3, но те мисля че са по-скъпички



Тема Re: fiat brava - zaslujava li siнови [re: veselina]  
АвторByйчo (Нерегистриран)
Публикувано14.10.04 23:04



Ами къде го чу това бе вуйне!Ама ти си много отворена!Ми що не си купиш Голфче тройчица 92г и не смениш 18 годишната си Крома... ли беше!??Ами ,че то ще е по-младо от щерка ти.Та како Сийке, в интернет има много информация,почети малко и тогава се изказвай по форумите,пък покарай някоя и друга кола... след това прави сравнение между ДУШЕГУБКИТЕ VW,особено GOLF 3 и нормалните коли от класата на "БРАВА"...ако искаш не точно нея,но поне от класа и.Айде чао и много здраве на щерка ти!!!



Тема Re: fiat brava - zaslujava li siнови [re: _dany]  
АвторSquadra (Нерегистриран)
Публикувано20.10.04 23:49



ot 3 meseta imame fiat brava,no sam karal i predi!1 godina tarsehme to4no takava kola!ne iskahme druga!za tezi pari edna nemska kola nqma da ima nikoga sa6tite ekstri!da verno e,4e podrajkata pri nemskiq avtomobil e po-lesna,no e za smetka na drugoto!1.8 16V s vsi4ki ekstri bez koja e kolata!edna nemska kola 6te struva mnogo pove4e otkolkoto Brava-ta a dali 6te e po-dobra.... ne,nqmam namerenie da karam nemska kola na 8-9 godini kato Auditata i 4upenite vektri!taka,4e pi4,vzimai ne6to italiansko !Nikakvi problemi do sega ne sam imal s kolata!minal sam 3500 km. i e otli4na!ako iska6 da pita6 o6te ne6to pi6i mi na perit_bg@abv.bg



Тема Re: fiat brava - zaslujava li siнови [re: Squadra]  
Авторфиaтko (Нерегистриран)
Публикувано21.10.04 11:12



Мисля, че е проблемен двигателя 1.4 само. Прекалено много блокира...даже в последсвтие го спират и слагат 1.2 16 V....иначе колата си е кипра и частите са евтини...ако намериш запазена и лъскава зимай. Успех.



Тема fiat brava - zaslujava li siнови [re: фиaтko]  
Автор_dany (Нерегистриран)
Публикувано21.10.04 20:01



mersi za otgovorite. Dosta ot horata, s koito sum razgovarial na tema koli ili po tochno Golf 3 ili Brava, sa mi kazvali vzimai Golf-a, zashtoto italiankite sa krehki i kaprizni, no ot tova koeto kazvate za rezervnite chasti za Brava-ta, che bili evtini ne moga da razbera mnogo za niakoi hora edno neshto e evtino za drugi e skupo. No Brava-ta e gotina kolichka, haresva mi.



Тема Re: fiat brava - zaslujava li siнови [re: _dany]  
Авторбaтьo (Нерегистриран)
Публикувано23.10.04 10:07



супер са бравите особенно 1.6 и частите са едно към едно с темприте



Тема Re: fiat brava - zaslujava li siнови [re: _dany]  
АвторGal1nchO (Нерегистриран)
Публикувано30.10.05 14:16



az mislq che bravata e strahotno reshenie za kola ot sreden klas ne sam prevarjanik na golfovite ne vqrvam edin golf 3 da ima ekstrite na bravata plus tova bravata e po golqma tihichka i ikonomichna edin moi pr ima mn e dovolen ot 1.6 nai malkoto pone dizaina na italianskite koli e perfekten az imam Tempra ima sashto mn extri e dava nqkoi avariiki ama vse pak e proizvodstvo 92 1.9TD shumen e dvigatelq ama mn varvi i e mn stabilna na zavoi i v vsichko
Vzimai Brava UspeH :)



Тема Re: fiat brava - zaslujava li siнови [re: Gal1nchO]  
АвторGlobe (Нерегистриран)
Публикувано12.10.06 19:19



хахахаа това е за момичето,което каза,че италянските коли не стрували а повози се малко на брава и тогава говори за конкретния модел! Аз доста се интересувам точно от този модел,защото смятам да си вземам точно такава разни вектри,голфове,аудита80-ки не ми минават векрата знаеш ли колко бързо гние и не е подцинкована? същатата тая вектра иска много миене за да има що-годе вид спортно а? не мерси то да се грижиш за колата си ама не и всекиндевно,че аз трябва да се занимавам само с това тцтцт. ауди 80 ми е набор 88 година е произвдена няма никакъв дизайн отвътре голф 3 бива ама за горе долу парите на една брава 1.6 намираш голф 3 с 3 врати ебати неудобството да се прескачате като нз какви. Бравата си е супер кола лично много се интересувам точно от този модел както казах по-горе първия път когато се качих на брава прозорците бяха отворени (моя и на шофьора) е мога да ти кажа колата изобщо не се чуваше все едно съм на място в най-безшумното място возил съм се в една камара коли и мога да ти кажа,че бравата няма равна за парите си такаче се качи на някоя брава и се убеди сама





Тема Re: fiat brava - zaslujava li siнови [re: _dany]  
Авторghost (Нерегистриран)
Публикувано13.10.06 11:04



Ако имаш възможност, търси си брава 1,6 след `99г. С пластмасовия възд. колектор. Дв. 1,6 има 3 варианта като този е последния и е най добрия откъм въртящ момент, "еластичност" пъргавина и пр. и е по-икономичен.
За външен вид няма какво да коментираме, а също и за комфорт. Има много стабилно окачване (мареата е по-добра).
Имат един лек проблем с паленето при пролетно - есенни температури, но не е нещо особено и с качествен бенз. не го прави (напр. гъцки - Еко - хеленик петролиъм)
Това за двигателя важи и за Мареа, разликата е в предавките, но и двете са страхотни коли. Поддръжката им е по-евтина от почти вс. др. марки.
Въобще не са крехки ако са с оригинални части, но даянат и с по-евтини.

P.S.





Тема Re: fiat brava - zaslujava li siнови [re: _dany]  
Авторghost (Нерегистриран)
Публикувано13.10.06 13:03



пропуснах
двг 1,4 12V има проблеми с хидравличните повдигачи на клапаните при лоша поддръжка и профилактика



Тема Re: fiat brava - zaslujava li siнови [re: _dany]  
Авторbravata (Нерегистриран)
Публикувано14.10.06 21:27



karam takava ot 2 g i sam dovolen mnogo. moiata e 1.9 diesel



Тема Re: fiat brava - zaslujava li siнови [re: ghost]  
Авторbradva (Нерегистриран)
Публикувано15.11.06 23:17



kakva e razlikata mejdu mmodifikaciite EL i SX, kupih EL, zasega imam problem s termoststa izvun grada. Strekata e 1/3 pod normata. Kato karam gradsko, nqmam problemi. Da go smenqm li ili ima druga pri4ina ?



Тема Re: fiat brava - zaslujava li siнови [re: bradva]  
Авторdudulia (Нерегистриран)
Публикувано16.11.06 18:54



Сменяй го.Sorry,che minawam na latinica,no sam s nemska klaviatura i polovinata bukvi ne pasvat.Ta kogato ne raboti DVG v pravilniat temperaturen rejim-harchi poveche!



Тема Re: fiat brava - zaslujava li siнови [re: _dany]  
АвторDani (Нерегистриран)
Публикувано02.12.06 12:40



Здравейте!Много се радвам за темата на колегата _dany.Точно същите неща щях да ви питам и аз.Та значи спрели сме се на Brava-1.6 benzin98 g.Мисля,че е над 100к.с(жена съм и нали се сещате,че много не ги разбирам).Това с което ме смути един приятел,занимаващ се с авточасти е че трудно се намират оригинални за модела.Така ли е?И къде в Пловдив има свестни магазини за тях?Иначе колата има всички екстри,много добър дизайн и само чакам хора като вас,които ги карат да ме успокоят,че части се намират и не са скъпи.Много ме притеснява този момент,защото имаме HONDA-98g.civic и много трудно намираме части.Това е Благодаря !






Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.