Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:18 07.06.24 
Автомобили
   >> Fiat
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Много важен въпрос !!!!!нови  
Автор CROM@ (търсещ)
Публикувано04.10.04 23:58



Позволявам си тук да цитирам един пост от клуба на Ланчия, който смятам, че ни касае и нас, като поставям и най-важният въпрос - на кой от тези сервизи можем да се доверим като цени и качество на услугата ????? След преровяне на нета аз лично не мога да кажа, че съм наясно къде да отида с колата си за да ми излезе най-евтино, едновременно с това бързо и качествено ! Моето мнение например е , че "Итал Сервиз" е нереално скъп ! Очаквам вашите мнения !!!!!!!!!!


"Колеги, предлагам тук да съберем информация за адресите и телефони на магазините и сервизи за италиански коли, ето малко инфо от мен:
За София:

Вантотрейд:(официален представител)
Адрес: бул.Самоковско шосе 99
тел: 02/ 76 34 52, 975 35 09
магазин/сервиз

Ауто Италия (официален представител)
Адрес: бул. Климент Охридски 65
тел. маг. рез. части: 02/ 624 457
тел. сервиз: 02/ 681 263

Итал Сервиз
Адрес: бул. Цариградско Шосе - под моста на 4-ти км (винарово колело)
тел. магазин: 02/ 738 503
тел. сервиз: 706 450


Александър Ауто
Адрес:
магазин: бул. В Левски 101
тел. 02/ 983 13 74

сервиз: ул. Росица 10
тел. 02/ 980 73 34

Т&Н кар
Адрес: магазини
ул. Оборище 95
тел. 02/ 943 48 74
бул. Гоце Делчев бл. 2
тел. 02/ 850 44 05

Фиат/Сеат/Ланчиа
магазини
Адреси:
ул. Цар Симеон 212 Б
тел. 02/ 931 14 44
работи и в събота и неделя до 16.30 ч

ул. Козлодуй 19
тел. 02/ 931 60 99

Авточасти ООД (прословутия "Италианец" )
Авточасти втора употреба всякакви
Адрес: бул. Овча купел 87
тел. 02/ 955 54 76/ 855 80 38



Нико 66 мисля че е представител на МагнетиМарели
магазин
Адрес: жк. Дружба 1 бл. 185
тел. 02/ 987 23 18


Тех ко
филтри, ремъци, масла, ходова част, ауспуси
Адрес: бул. Симеоновско шосе 36
тел. 02/ 965 59 27, 68 60 12



София/Пловдив

Еуро 07 бившия "Тодоров & ко"
http://www.euro07.com/
май с не много добро качество на частите ....

Това са местата които знам аз, допълвайте ме ако се сетите за някой друг магазин или сервиз или пък ако някой от тях не е читав"



Тема Re: Много важен въпрос !!!!!нови [re: CROM@]  
Автор CROM@ (търсещ)
Публикувано05.10.04 00:21



И още един линк от колегите с Ланчия ( Дали не гледат по-сериозно от нас на този въпрос ? )





Тема Re: Много важен въпрос !!!!!нови [re: CROM@]  
Авторtoni (Нерегистриран)
Публикувано05.10.04 08:09



наистина въпроса е важен, когато си купих фиатчето обикалях разни сервизи и магазини и нямаше кой да ме упъти тогава, общо взето е кофти работа.
сега да отговоря и аз:
по отношение на сервизите напоследък ходя само и единствено в "DKV servise center" софия, "Искърско шосе" (до гара Искър)тел:9786622, 9785631, 087770095 , доволен съм от работата им и според мен разбират всичко по фиатката (когато имах проблем с двигателя и всеки ми казваше различна диагноза ги намерих тях и там разбраха какво му е ми оправиха колата- в други сервизи при диагностика компютрите им не могат да разпознаят точно с кои чип е моита кола само гадаят :-(, при тях компютъра им е FIAT (направо щях да падна като го видях) и веднага разпозна този в колата, по отношение на цените според мен са нормални не са им скъпи услугите но нямам много база за сравнение (имам колата от 1.5г само и за щастие не ходя много често по сервизи)
магазините които знам не са много, изброени са по горе, ако се налага ходя в този на "Александър Ауто" на бул."В. Левски"101, не са скъпи частите и консумативите,имат почти всичко и ми се струват качествени частите (не съм спецалист)

темата е хубава и ако всички споделят своя опит ще помогнат на много на всички притежатели на фиат.



Тема Re: Много важен въпрос !!!!!нови [re: CROM@]  
АвторM-16 (Нерегистриран)
Публикувано05.10.04 12:02



На канала - "Евлоги Георгиев", посока от Стадион Васил Левски към Граф Игнатиев - точно преди светофара на Графа, 20-на метра, има едно магазинче за части, взех си от там комплект гарнитури за карбуратора, (при това на смешно ниска цена - пък си бяха италиански), след като на колелото на 4-ти км ми казаха че изобщо нямали такива гарнитури



Тема Re: а пъкнови [re: M-16]  
Автор M-16 (213)
Публикувано05.10.04 12:11



за сервизи, имам познати в квартала - не ми взимат скъпо, пък и за мен важното е да ми е близо до нас, а не да закарам колата на другия край на града и да се чудя какво да правя цял ден.
Специализиран сервиз не съм търсил, да чукна на дърво, тези пичове ме оправят с всичко. В Аутоиталия и прочее не бих стъпил. Тези на 4-ти км не откриха от какво не палеше колата като я взех - а то електронното запалване се оказа, оправих го за 10 минути и 60 лева от Александър Ауто. Гениите на 4-ти км ми държаха колата половин ден. Не бих стъпил пак там.
За реглаж съм бил доволен от едни на Сточна Гара - далече ми е но си струваше, пада се към Хаджи Димитър, минава се едно мостче, пътя завива надясно, после наляво и пред теб е Хаджи Димитър, преди релсите има сервизи вляво, гумаджийница, там е и реглажа - влиза се отзад.
Ауспуха си смених при едни араби, но не бих ходил пак там.
Гумаджии също имам познати, пак са ми близо, на Симеоновско Шосе, и на Семинарията.
Та извода е, че сервиза трябва да е добър, но и евтин - което е равносилно да са ти познати масторите, не казвам приятели, ама да се знаете - ти си караш колата при тях, те пък не те дерат ити я правят като хората. И д9руго важно нещо за мен е да ми е наблизо, оставям колата, след това я прибирам - да обикалям града пеша или пък да ходя на майната си да си взема колата - не искам

Satan watches all of us!!!



Тема Re: а пъкнови [re: M-16]  
Автор Pioneer (2.0 ie LS)
Публикувано05.10.04 12:34



Във форума има специална тема за сервизите, ще се радваме да споделите и ваши впечатления там





Тема Re: Много важен въпрос !!!!!нови [re: CROM@]  
Автор CROM@ (търсещ)
Публикувано05.10.04 23:42



Благодаря на колегите които отговориха, но се чудя защо не отговарят старите регистрирсни членове на този клуб !?!?!?!?
Нима техните коли никога не са се разваляли или всички описани сервизи и приложени линкове са платена реклама ?



Тема Re: Много важен въпрос !!!!!-Сервиз [re: CROM@]  
Автор Marangoni ()
Публикувано06.10.04 08:57



Ще си позволя да предложа нещо.
Всички хора търсят тези критерии-бързо,качествено и евтино.Съответно има такъв сервиз.Колкото и да не ви се вярва(нормално е имайки предвид дереджето на сервизите ни),обаче съществува.Ще питате "Е как така ем,евтино ем бързо пък и качествено...?"Ами в днешно време трябва да предложиш най-доброто за да уцелееш.И трябва да ви кажа,че системата работи мн.добре и печелим повече от сервизи в които услугите са по-скъпо платени,защото хората остават доволни и се връщат като водят и техни познати.Заложили сме на качествената работа и ниските цени.А предлагаме и нещо,което мисля че е важно за вас клиентите.Даваме гаранция за извършените услуги.
Заповядайте и се убедете.Прегледа на колата е безплатен.

Надявам се не съм засегнал никого с тази реклама,но мисля че всеки човек каращ кола има нужда от надежден сервиз.

Адреса е: "Захарна Фабрика" ул."Кукуш 1" на гърба на бившия завод Ворошилов. тел:8129999



Тема Re: Много важен въпрос !!!!!-Сервизнови [re: Marangoni]  
Автор CROM@ (търсещ)
Публикувано06.10.04 20:47



Здравей Marangoni !
Принципно нямам против, че рекламираш в моята тема, но останах с впечатлението, че Вашият сервиз има над 200 поста ( рекламни ) в форума за автомобили ! Това което ме учудва е, че няма нито един отговор от клиент !!!!!! Впечатлен съм, че ще ми направите безплатна диагностика, но защо не постнеш и името си, както и персонален телефон ! Не мога да дойда в сервиза и да търся Marangoni - човека който обещава много !!!
Със сигурност аз съм един от многото, на които им трябва спешно приказния сервиз, който рекламираш - спечели ме за клиент !!!!!
В противен случай ще очаквам мнението на колегите и ще ида там където те ми препоръчат !!!!!



Тема Re: Много важен въпрос !!!!!-Сервизнови [re: Marangoni]  
Автор CROM@ (търсещ)
Публикувано06.10.04 21:32



Поразгледах малко форума и наистина съм озадачен ! Що за човек си бе пич !
Навсякъде ти задават въпроси - а отговор не видях
И в края на краищата dh_robo ли си или Marangoni ?
Един съвет от мен ( напълно безплатен ) - повече от 10 години се занимавам с компютри и съм в нета и мога да ти кажа, че ако имаш доблеста да застанеш персонално зад това което пишеш може и да станеш PR на годината !
Но ако смяташ да се изплъзваш като змиорка е много възможно да сложите катинара скоро - Нета може да мине през теб като валяк и ще разбереш какво е да се ебаваш с потребителя !!!!
Засега няма да искам от модератора да се намесва, но искам да ме убедиш, че си е струвало да те подкрепям - аз ще си намеря читав сервиз, но на теб ти е бедна фантазията какво можем да направим ако решим !




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.