Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:22 19.05.24 
Автомобили
   >> Fiat
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема КРОМА vs ТИПОнови  
АвторCroma (Нерегистриран)
Публикувано24.09.04 00:21



Здравейте Фиатаджии !
Имам намерение да си купя Фиат и се двуомя между Крома и Типо. Надявам се Вие да ми помогнете с повече информация за двата модела.
1. Каква е реалната цена на CROMA 2.0 i.e. SX между 90 и 94 г. ?
2. Какво е техническото състояние на колите които се предлагат на пазара ( за Кромата между 88 и 94 г. ) при положение, че се предлагат за 1600 - 2900 лв.
3. SX или TD ?
Наистина много харесвам Кромата, но не е ли за предпочитане Типото ?
И накрая, ако някой знае да се продава изгодно Крома нека да ми даде координати - 089 9412391



Тема Re: КРОМА vs ТИПОнови [re: Croma]  
АвторA4o (Нерегистриран)
Публикувано24.09.04 06:55



Типо.



Тема Re: КРОМА vs ТИПОнови [re: Croma]  
Автор hf hpe (italian car fan)
Публикувано24.09.04 08:48



така зададен въпроса ти е много обобщаващ
кромата има фейслифт през 92 и цените за този модел са си по-високи
а и двата автомобила са различни класове все пак
ако ти трябва за дълъг път си мисля че по доброто е крома-та, ако е за града типо-то е по-сполучливо

според мен най-доброто от двете е крома след фейслифта 2.5 турбо дизел



Тема Re: КРОМА vs ТИПО [re: hf hpe]  
АвторMe (Нерегистриран)
Публикувано24.09.04 16:23



Imal sym Tipo a sega imam Croma - prosto niama baza za srawnenie - Cromata e 100 klasi nad Tipoto....
a za cenite....cenata e opredelqsta za systoqnieto....
Pozdrawi!



Тема Отговорът е посредата-TEMPRA!нови [re: Croma]  
Автор TEMPRlERl (непознат)
Публикувано24.09.04 17:22



Отговорът е посредата- TEMPRA







Тема Re: КРОМА vs ТИПОнови [re: Croma]  
АвторCroma (Нерегистриран)
Публикувано25.09.04 15:32



Благодаря на всички за съветите, но не сте отговорили на въпросите които ме интересуват. Темпрата е добро решение, но е по-скъпа от Кромата !
Типото наистина май не е в нейната категория !!!!!:)))
Спирам се твърдо на Крома - но дизел или газ ?
И виждал ли е някой Крома с 4 фара ? - Видях я в един сайт и ми грабна окото от ряз :))) Има фасон на БМВ 5 :)))) За да се изкефите погледнете


Чух се с продавач на Крома със следните данни : 12.91, ел.стъкла, ел.подгряващи огледала, ел.люк, климатроник, кожен салон, чупещ волан и какво се сетиш без автоматик. Без забележка по външен вид и окачване...цена 2800 с коментар !?!?!?!?! Мен специално ме е срам да се пазаря !!! Това ли е цената на тази кола ??? и защо ???



Тема Re: КРОМА vs ТИПОнови [re: Croma]  
АвторMe (Нерегистриран)
Публикувано25.09.04 16:02



pak ti kazwam, Temprata ne e po-skapa ot Cromata, izcqlo zawisi ot systoqnieto. Prosto b BG, trudno move da se nameri citawa Croma. Ako namerish takawa, cenata i opredeleno niama da e 2800...da moze i da e tolkowa no na 1/2 kola bez extrite....



Тема Re: КРОМА vs ТИПОнови [re: Me]  
Автор CROM@ (търсещ)
Публикувано25.09.04 16:14



Промених си регистрацията защото съм сигурен, че скоро ще съм горд собственик на Крома !!!!!!!!!
Темпра '90 се равнява по цена на Крома '96 - къде е логоката ?
А колата за която писах ще я гледам утре и се надявам да стигнем до споразумение !
Ако е това което обещават ще ти се обадя за да се обедиш, че и в БГ има читави Кроми :))))



Тема Re: КРОМА vs ТИПОнови [re: Me]  
Автор CROM@ (търсещ)
Публикувано25.09.04 16:19



А ти си собственик на Крома....не бива да говориш така....скоро ще се нуждая от твоите съвети и не искам да се караме....вярвам, че си взел читава крома - за какви пари ???



Тема Re: КРОМА vs ТИПОнови [re: CROM@]  
АвторMe (Нерегистриран)
Публикувано25.09.04 17:21



Za 5700 lw, i sym wlozil oste pone 2500....
POZELAWAM TI USPEH!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.