Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:02 23.05.24 
Автомобили
   >> Fiat
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема фиат - боклука на света  
Авторюнeтo (Нерегистриран)
Публикувано18.08.04 16:00



Пичове от 10 години имам възможност да карам нови фиати (не лични разбира се) и трябва за ви кажа че не съм очаквал че фиата е такъв боклук. Карал дъм ги от първите им километри до към 100 000 което горе долу техния ресурс. За теди километри те седат по седмици по сервизите защото са скапани и се разпадат още след 30 000 км. Предници, задници, тече от всякъде вътре тропа хлопа абе БОКЛУК. Карам ги спокойно ш внимателно ямя пак не става. Е в крайна сметка как може фиат да е конкурент на опел примерно след като имам познати с таксита Вектра на 560 000 км и нямат ядове



Тема Re: фиат - боклука на светанови [re: юнeтo]  
АвторMитko (Нерегистриран)
Публикувано18.08.04 16:05



Брех тая прословута немска издържливост. Почнах вече да си мисля дали да не си взема някоя 50 годишна германка и тя да се чука като 16 годишно пиче. Ай стига вече с тия глупости бе.



Тема Абе да зема и аз една ВЕКТРА :-)нови [re: Mитko]  
Авторбили (Нерегистриран)
Публикувано18.08.04 18:00



Заменям моя ФИАТ Темпра 94 св. сив металик, със всички екстри без люк на около 111000, за една Вектра 90 година с екстри: запалка, жабка и ръжда около праговете че то както се е видяло туй Опела и то Вектрата- гуляма работа



Тема Re: фиат - боклука на светанови [re: юнeтo]  
АвторToledo (Нерегистриран)
Публикувано18.08.04 18:16



А теб кой те е излъгал, че можеш да караш ? Я го питай пак :)))



Тема Re: фиат - боклука на светанови [re: Toledo]  
Автор mad_nas (непознат )
Публикувано18.08.04 19:08



На такъв като тебе и самолет да му дадат пак ще му друса, ама ако каруците бяха масови ти щеше да си най-големия каруцар!



Тема Re: Опел - боклука на светанови [re: юнeтo]  
АвторKefo (Нерегистриран)
Публикувано18.08.04 21:42



Ti si mnogo zle be brat.Ti vijdal li si nqkoga 4isto nov Opel ta govori6 be?BA6 s taq tenekiq ot sirene nameri da sravnqva6 Fiat!

Kakvo 6e kaje6 za Vektra 2003g na 3`000km koqto vliza v serviza za smqna na kormilna reika A?Ili Omega 96g na 111`000 na koqto se pravi osnoven remont na dvigatelq poradi skapani lageri na k.val?A za dizel s dupka v bloka kolkotoumruk i Kadet sys sy6tata dupka kakvo 6e kaje6?



Тема glupaka tapнови [re: юнeтo]  
Авторda te eba (Нерегистриран)
Публикувано18.08.04 23:57



abe tapak da ti kaja (kato si "razbira4" ) i az ne6to. rabota vav firma koiato se zanimava osnovno s prevoz ta imame dosta koli. malko renault malko peugeot niakoi drug opel dva Saab-a Ford-ove 3 FIAT-a. rrenault-ata sa normalni vozat meko 4upat se sredno i ne sa skapi za potdrajka. peugeot-ata sa golemi bokluci samo glavobolia ta to ne e prednica ne e zadnica i ebati proslovutia diesel neam dumi. Opelite sa karuci ama ot nai golemite omega 96g ima zagnilo na niakolko mesta, skasa angrenaj na 40 000 a za hlopaneto na plasmasarii ne govora. vektrite sa po zle i ot zil vozat tvardo a ne sa stabilni vatre si4ko lopa a za ekstri ne govorim 6toto centralnoto i na dvete ne ba4ka. Saab-ovete sa 9 na 5 i sa na sobstvenicite edinia mu blokira dvigatela na 110 000 a na drugia na 70 000 se spraska glavata ina4e sa dobre ama.... za ford niama kakvo da govora to se znae , izmislen e za da ima po lo6a kola ot opel . FIAT-kite ne sa varha na sladoleda ama ima edno punto deto seki go razcepva ot karane a to e zdravo li zdravo. po pargavi sa po malko benzin har4at evtini 4asti luks a i ne lopat kato opela. az si vzeh ednata Marea za men tia e na 160 000 i sa smeniani samo konsumativi i edin 6arnir. karam ia ve4e 25 000 ebati kefa samo maslo smenih ima si vsi4ko varvi stegnato ne vozi mnogo tvardo a e dosta stabilna 1.8 16v har4i malko a varvi dosta. ta tva e de ot vsi4ko do tuk moga da kaja 4e Saab e nai gotini ama sa i mnogo luksozni i te se skapaha drugite sa bokluci bez FIAT i Renault kato ot FIAT-ovete sme po dovolni.
TA ti si karai tarambukata i se kefi na slujebnite Fiatki no kato zavijda6 4e sa gotini ne izbivai tuk kompleksite.



Тема mi ne sam sigurenнови [re: юнeтo]  
АвторGesha (Нерегистриран)
Публикувано19.08.04 10:13



4e FIAT e bokluk 6toto do predi dva meseca karah Uno okolo 3 god. a predi tova ba6a mi o6te 4 kolata be6e na 170 000km i varve6e kato nova maslo vob6te ne har4e6e i za tia godini ima6e 1 seriozen remont i to 6arniri i nakrainici koito ob6to struvaha 75 lv s reglaja.vsi4ko ostanalo si be6e konsumativi a v Balgaria sme ia karali okolo 100 000 koeto s edin remont na prednica e prosto extra. 4 pati ia udriat i si 4upat barakite v neia a tia zdrava. taka 4e avtomobil4eto be6e 4udesno i az pak 6te si vzema FIAT 4e kato gledam na moi priateli VW i Opelite au Opel4etata gorkite si4ko im dranka i rajdiasva har4at maslo kato TIR a VW neam dumi 93g Passat s DIODI na tabloto i rajda na bagajnika i razhod okolo 12-13 gradsko za 1.8 90hp koeto e po bavno ot unoto mi koeto be6e 1.4 i har4e6e 9 -10



Тема xxxнови [re: Gesha]  
Авторxxx (Нерегистриран)
Публикувано19.08.04 23:35



Не знам защо се хващате на такива комплексари,това че Опела гние и децата го знаят,но нали е немска изработка му се прощават всички слабости.Не знам как може да бъде измислен 1.7 дизел с 57 к.с при 20 сек.ускорение от 0 до 100.Представете си с 5 човека и малко багаж какво драпане ще да е.



Тема a neнови [re: xxx]  
АвторDopi (Нерегистриран)
Публикувано20.08.04 00:08



pri VW e po zle na 1.4 60hp na 1200kg i 5 4oveka napravo gasne to pri Opel pone e disel i ima niakva mo6tnost



Тема Re: фиат - боклука на светанови [re: юнeтo]  
Авторbebop (Нерегистриран)
Публикувано20.08.04 10:08



Аз познавам един бакшиш с Тофаш на 800 000 км. без основен ремонт. По същата логика си купувайте само тофаш. Това е най-хубавата кола.

Абе виж. Ако си купуш ТИР Волво може и 2 000 000 да ти изкара без проблеми. Поне ще вози по-добре от въпросния опел.



Тема Stiga krainosti!нови [re: bebop]  
Автор bov8O (C14SE)
Публикувано20.08.04 15:09



Kolegi,
Stiga s tezi kraini izkazvaniq, az ne sam karal 10 godini slujebni fiati kato kolegata no sam karal 3 godini lichen fiat a bashta mi predi tova go kara 7 godini. FIAT-a mi beshe Regata ot 84g. Sravnen s konkurentite si po onova vreme gi prevazhojda znachitelno po redica neshta no i ima seriozni nedostataci. Moeto lichno vpechatlenie ot nego e otlichno (a beshe Diesel 1.7 na ton i 400! - 56HP i ne uskorqvashe za 20 sek a mnogo po malko:). Sega imam astra kombi 91g. 1.4 benzin, i sam mnogo dovolen i ot neq, gnie samo na zadnite vejdi no moqta e schveicarska i e normalno da e zle tam. Inache e mnogo zdrav i nepretenciozen avtomobil, lipsva mi samo prostora na kupeto koeto imashe Fiata. Karal sam Peugeot 306 1.4 96g. na bashta mi (kupihme go na chetiri godini ot germaniq) sashto mnogo dobra kola, pri neq rajda nqma gram. Voziata e perfektna. Karal sam Peugeot 405 SR 1.9, Ford Siera 2.0, Opel Vectra 1.6, Ford Tranzit 2.5TD, Opel Kadet GT 1.6 i oshte mnogo drugi koli zashtoto mi e interesno da karam nai-razlichni koli. Moga da kaja che vsichki si imat predimstva i nedostataci, za izdrajlivosta im zavisi ot nachina na podrajka i nachina na karane. Edinstveno Sierata mi napravi nepriqtno vpechatleni ot vsichko koeto sam karal do sega. A inache na kolko hilqdi e motora ne e ot znachenie zashtoto imam poznat koito blokira motor na mercedes e klasa dokato go karashe ot magazina v sofiq do blagoevgrad, t.e. chisto nov, okaza se fabrichen defekt i mu smeniha motora bez da dade stotinka, no q se zamislete tova kakvo govori, trqbva da ima chovek i malko kasmet kogato kopuva kola a ako sluchi da si q pazi i podarja a ne da chaka da se skape za da se brakne nqkoi lev da q opravi i pak da q urne da q troshi!




Тема Re: Stiga krainosti!нови [re: bov8O]  
Автор KPEMATOPМодератор (FIAT Uno Turbo)
Публикувано23.08.04 15:37



OPEL sa golqm bokluk
motorite qdat razpred. walowe
osobeno malkia benzin 1.4 i 1.7 dizel
i gnie pri nosachite...dokato FIAT tam ne gnie!
:)))
pone nqma da mi se sluchi kato dawam gaz nqkoq guma da mi wlezne nawytre:)



Тема Re: Stiga krainosti!нови [re: KPEMATOP]  
Автор bov8O (C14SE)
Публикувано23.08.04 17:03



KREMATOR TOVA E GLUPOST!!!

Nosachite na Astrata nqma kak da gniqt! Zemi gi razgledai, moqta e na 200000 km s originalnoto okachvane, amortesiori i t.n.!!!

Motora sashto e djam kato se ima predvid che se kara na gaz!

I az sam fen na FIAT i ALFA no nemoga da se iskazvam nepodgotve samo zashtoto ne me kefi dadena marka!!!



Тема Re: Stiga krainosti!нови [re: bov8O]  
Автор KPEMATOPМодератор (FIAT Uno Turbo)
Публикувано23.08.04 17:26



gnie poda kudeto se zahwashtat nosachite
karam w momenta OPEL KADETT 1.7D 1990g. toj oshte ne e izgnil tam
no powecheto kadetti, asconi sa qko izgnili, kudeto se hwashta nosacha za kupeto
i motora e strashno NE E IKONOMICHEN i e samo 55hp
7.5 na 100km s now wal
8.0 sys izaben wal, deto zimata ne pali s nego
dokato peugeot, fiat ... razhoda im e mnogo po-nisuk na nafta i mnogo poweche WYRWI



Тема Re: Stiga krainosti!нови [re: KPEMATOP]  
Автор Capoeira ()
Публикувано23.08.04 21:06



бе аз доколкото имам наблиудениа Фиатките гният су6то но не толкова тотално колкото опелите отзад в сержиза зад блока редовно влизат разни омеги на им кърпят основните греди на който лежи задния мост



Тема Re: Stiga krainosti!нови [re: KPEMATOP]  
Автор bov8O (C14SE)
Публикувано24.08.04 13:01



Kadeta moje no ot samo tozi model na Opel nemojesh da pravish generalni izvodi! Az do skoro karah Fiat Regata 1.7D 56Hp i gracko sashto harchi 7,5 a izvan gradsko 5.5 do 90km/h. A za prednicata nqma kakvo da govorim na parvite dupki i pak pochva da klopa:) Poda i gnie strashno mnogo! Vejdite sa po dobre ot na Opel obache, na bumbetata mi izgniha bezobrazno i zamalko da se pribiq, tai che Opel i Fiat predi 90-91g. si e balo mamata ot kam hodova chast i rajda! No tova ne znachi che i ednata i drugata firma ne sa dobri! Az pone ne se naemam da go tvardq! No vie si znaete! Pak i zaslujava li si da govorim za koli koito po patishtata na zapadna evropa veche ne sashtestvuvat!!! Na skoro moi poznat se varna ot Italiq i mi kaza che FIAT Tipo i Tempra tam veche e chuda da vidish, zashtoto horata ima standart i ne sa ludi da karat koli na poveche ot deset godini, zashtoto jivota na edna kola e izchislen da izdarji 10godini, a tova che ima bedni i ludi kato nas da gi karame i remontirame do kato stanat na 100godini si e otdelen vapros. Zatova smqtam che e umesno da sravnqvame razlichnite marki s produkciqta im sled 90 godina koqte e vse oshte aktualna shto gode i opredeleno mi se struva che veche kachestvoto na vsichki marki i na visoko nivo, tova koeto ostava e dizaina! E tam italiancite sa nenadminati no malko francuzite ot peugeot gi poizprevariha v koeto nqma nishto losho. A inache za men nai-dobrata kola e novata kola!



Тема Re: a neнови [re: Dopi]  
АвторvAG (Нерегистриран)
Публикувано25.08.04 14:18



4estnooo, are ve......hahahaahaah, ne6tastnik, tva samo italianci mogat da go konstruirat.



Тема Re: glupaka tapнови [re: da te eba]  
АвторVAG (Нерегистриран)
Публикувано25.08.04 14:23



abe duha4, pravo e mom4eto.......ti si izvunzemen be, o6te po lo6o 4e kara6 FIATKI-te i se hvali6 daje....puk za ebaneto v negova za6tita 6te kaja, ebi maika si, 6toto dokato se tutri6 na tezi kenefi FiATKI-te, amo tia 6te ti puska...hahahahah



Тема abe 6ibalnikнови [re: vAG]  
Авторdopi (Нерегистриран)
Публикувано25.08.04 22:51



prestani da pravi6 svirki na batkovcite i kato si kupi6 tvoia kola togava govori no gledai da e s specialni sedalki 4e na razporenia ti gaz ne stavat normalni



Тема Re: фиат - боклука на светанови [re: юнeтo]  
Автор Teмпpa (Фиат-мания)
Публикувано26.08.04 08:46



Крематор, няма ли да се намесиш. Слагай ключа и толкоз.

Редактирано от Teмпpa на 26.08.04 08:47.



Тема Re: Опел - боклука на светанови [re: Kefo]  
Авторbil (Нерегистриран)
Публикувано05.02.08 23:21



Omega 96g na 111`000 na koqto se pravi osnoven remont na dvigatelq poradi skapani lageri na k.val.tova se sluchva na takiva tapanari kato teb koito ne znaiat che masloto na dvigatelia se smenia sled opredelen probeg na kilometri



Тема Re: Опел - боклука на светанови [re: bil]  
Авторфиaт пoчитaтeл (Нерегистриран)
Публикувано13.02.08 15:34



Бе пичове, интересна тема, ама поне пишете на кирилица,че да не се мъчим да четем.И второ- от много приказки не разбрах дали са подходящи фиатите, по специално брава, втора употреба или не ги бива.То бяха приказки,то беше чудо.И накрая нищо не разбрах.Всеки си хвали своето.Хайде, пишете и предимствата и недостатъците,но от лични впечатления.Нека не се намесват разни опелджии,пежата,рената и други.Нека спазваме и уважаваме темите,да има поне малко ред...



Тема Re: Опел - боклука на светанови [re: фиaт пoчитaтeл]  
АвторMitko (Нерегистриран)
Публикувано14.02.08 10:45



То и личните впечатления не са съвсем меродавни. Качи се на колата, усети я. Покарай я в различни пътни условия. FIAT има една особеност. Грабва те. Не вярвай на думи за чупливост на човек който не е притежавал FIAT. Служебната кола е едно, а личната съвсем друго. Карам вече 2-ри FIAT. И стария и този не са ме оставили никога на пътя. В сервиз първия е бил 2 пъти а втория един път само за смяна на ремъка.



Тема Re: фиат - боклука на светанови [re: юнeтo]  
АвторMитko (Нерегистриран)
Публикувано14.02.08 10:47



Опелите са страхотни, особено след като почнаха да си купужат моторите от ФИАТ



Тема Re: фиат - боклука на светанови [re: юнeтo]  
Авторvikito (Нерегистриран)
Публикувано26.03.08 16:30



Nari4a6 FIAT boklyk za6toto ne si imal sobstven zatova a si karal 4yjdi.kato si kypi6 i ia kara6 kakto horata 6te ti e dr mnenieto

Ta ako 6te i 20g da kara6 ti ne gi kara6 kato svoi a malko po divo i kvo ot tova nali ti ne gi remontira6



Тема Re: фиат - боклука на светанови [re: vikito]  
Автормaиk (Нерегистриран)
Публикувано01.04.08 23:39



Не виждате ли че темата е пусната тендециозно.Като е боклук карай КАДИЛАК.
Фиата е най- доброто в съотношение западна кола - евтина и добра кола.
Предлагам модернатора да закрие темата.
Айде де той ще ми каже кое е добро и кое не е е.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.