Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:14 22.06.24 
Автомобили
   >> Fiat
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Re: фиат - боклука на светанови [re: юнeтo]  
Авторbebop (Нерегистриран)
Публикувано20.08.04 10:08



Аз познавам един бакшиш с Тофаш на 800 000 км. без основен ремонт. По същата логика си купувайте само тофаш. Това е най-хубавата кола.

Абе виж. Ако си купуш ТИР Волво може и 2 000 000 да ти изкара без проблеми. Поне ще вози по-добре от въпросния опел.



Тема Stiga krainosti!нови [re: bebop]  
Автор bov8O (C14SE)
Публикувано20.08.04 15:09



Kolegi,
Stiga s tezi kraini izkazvaniq, az ne sam karal 10 godini slujebni fiati kato kolegata no sam karal 3 godini lichen fiat a bashta mi predi tova go kara 7 godini. FIAT-a mi beshe Regata ot 84g. Sravnen s konkurentite si po onova vreme gi prevazhojda znachitelno po redica neshta no i ima seriozni nedostataci. Moeto lichno vpechatlenie ot nego e otlichno (a beshe Diesel 1.7 na ton i 400! - 56HP i ne uskorqvashe za 20 sek a mnogo po malko:). Sega imam astra kombi 91g. 1.4 benzin, i sam mnogo dovolen i ot neq, gnie samo na zadnite vejdi no moqta e schveicarska i e normalno da e zle tam. Inache e mnogo zdrav i nepretenciozen avtomobil, lipsva mi samo prostora na kupeto koeto imashe Fiata. Karal sam Peugeot 306 1.4 96g. na bashta mi (kupihme go na chetiri godini ot germaniq) sashto mnogo dobra kola, pri neq rajda nqma gram. Voziata e perfektna. Karal sam Peugeot 405 SR 1.9, Ford Siera 2.0, Opel Vectra 1.6, Ford Tranzit 2.5TD, Opel Kadet GT 1.6 i oshte mnogo drugi koli zashtoto mi e interesno da karam nai-razlichni koli. Moga da kaja che vsichki si imat predimstva i nedostataci, za izdrajlivosta im zavisi ot nachina na podrajka i nachina na karane. Edinstveno Sierata mi napravi nepriqtno vpechatleni ot vsichko koeto sam karal do sega. A inache na kolko hilqdi e motora ne e ot znachenie zashtoto imam poznat koito blokira motor na mercedes e klasa dokato go karashe ot magazina v sofiq do blagoevgrad, t.e. chisto nov, okaza se fabrichen defekt i mu smeniha motora bez da dade stotinka, no q se zamislete tova kakvo govori, trqbva da ima chovek i malko kasmet kogato kopuva kola a ako sluchi da si q pazi i podarja a ne da chaka da se skape za da se brakne nqkoi lev da q opravi i pak da q urne da q troshi!




Тема Re: Stiga krainosti!нови [re: bov8O]  
Автор KPEMATOPМодератор (FIAT Uno Turbo)
Публикувано23.08.04 15:37



OPEL sa golqm bokluk
motorite qdat razpred. walowe
osobeno malkia benzin 1.4 i 1.7 dizel
i gnie pri nosachite...dokato FIAT tam ne gnie!
:)))
pone nqma da mi se sluchi kato dawam gaz nqkoq guma da mi wlezne nawytre:)



Тема Re: Stiga krainosti!нови [re: KPEMATOP]  
Автор bov8O (C14SE)
Публикувано23.08.04 17:03



KREMATOR TOVA E GLUPOST!!!

Nosachite na Astrata nqma kak da gniqt! Zemi gi razgledai, moqta e na 200000 km s originalnoto okachvane, amortesiori i t.n.!!!

Motora sashto e djam kato se ima predvid che se kara na gaz!

I az sam fen na FIAT i ALFA no nemoga da se iskazvam nepodgotve samo zashtoto ne me kefi dadena marka!!!



Тема Re: Stiga krainosti!нови [re: bov8O]  
Автор KPEMATOPМодератор (FIAT Uno Turbo)
Публикувано23.08.04 17:26



gnie poda kudeto se zahwashtat nosachite
karam w momenta OPEL KADETT 1.7D 1990g. toj oshte ne e izgnil tam
no powecheto kadetti, asconi sa qko izgnili, kudeto se hwashta nosacha za kupeto
i motora e strashno NE E IKONOMICHEN i e samo 55hp
7.5 na 100km s now wal
8.0 sys izaben wal, deto zimata ne pali s nego
dokato peugeot, fiat ... razhoda im e mnogo po-nisuk na nafta i mnogo poweche WYRWI



Тема Re: Stiga krainosti!нови [re: KPEMATOP]  
Автор Capoeira ()
Публикувано23.08.04 21:06



бе аз доколкото имам наблиудениа Фиатките гният су6то но не толкова тотално колкото опелите отзад в сержиза зад блока редовно влизат разни омеги на им кърпят основните греди на който лежи задния мост



Тема Re: Stiga krainosti!нови [re: KPEMATOP]  
Автор bov8O (C14SE)
Публикувано24.08.04 13:01



Kadeta moje no ot samo tozi model na Opel nemojesh da pravish generalni izvodi! Az do skoro karah Fiat Regata 1.7D 56Hp i gracko sashto harchi 7,5 a izvan gradsko 5.5 do 90km/h. A za prednicata nqma kakvo da govorim na parvite dupki i pak pochva da klopa:) Poda i gnie strashno mnogo! Vejdite sa po dobre ot na Opel obache, na bumbetata mi izgniha bezobrazno i zamalko da se pribiq, tai che Opel i Fiat predi 90-91g. si e balo mamata ot kam hodova chast i rajda! No tova ne znachi che i ednata i drugata firma ne sa dobri! Az pone ne se naemam da go tvardq! No vie si znaete! Pak i zaslujava li si da govorim za koli koito po patishtata na zapadna evropa veche ne sashtestvuvat!!! Na skoro moi poznat se varna ot Italiq i mi kaza che FIAT Tipo i Tempra tam veche e chuda da vidish, zashtoto horata ima standart i ne sa ludi da karat koli na poveche ot deset godini, zashtoto jivota na edna kola e izchislen da izdarji 10godini, a tova che ima bedni i ludi kato nas da gi karame i remontirame do kato stanat na 100godini si e otdelen vapros. Zatova smqtam che e umesno da sravnqvame razlichnite marki s produkciqta im sled 90 godina koqte e vse oshte aktualna shto gode i opredeleno mi se struva che veche kachestvoto na vsichki marki i na visoko nivo, tova koeto ostava e dizaina! E tam italiancite sa nenadminati no malko francuzite ot peugeot gi poizprevariha v koeto nqma nishto losho. A inache za men nai-dobrata kola e novata kola!



Тема Re: a neнови [re: Dopi]  
АвторvAG (Нерегистриран)
Публикувано25.08.04 14:18



4estnooo, are ve......hahahaahaah, ne6tastnik, tva samo italianci mogat da go konstruirat.



Тема Re: glupaka tapнови [re: da te eba]  
АвторVAG (Нерегистриран)
Публикувано25.08.04 14:23



abe duha4, pravo e mom4eto.......ti si izvunzemen be, o6te po lo6o 4e kara6 FIATKI-te i se hvali6 daje....puk za ebaneto v negova za6tita 6te kaja, ebi maika si, 6toto dokato se tutri6 na tezi kenefi FiATKI-te, amo tia 6te ti puska...hahahahah



Тема abe 6ibalnikнови [re: vAG]  
Авторdopi (Нерегистриран)
Публикувано25.08.04 22:51



prestani da pravi6 svirki na batkovcite i kato si kupi6 tvoia kola togava govori no gledai da e s specialni sedalki 4e na razporenia ti gaz ne stavat normalni




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.