Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:06 12.06.24 
Автомобили
   >> Fiat
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Re: Газ за Темпра 1,6 '94 мономотроник ?нови [re: bili]  
АвторYavor (Нерегистриран)
Публикувано09.08.04 10:16



Съжалявам че се забавих с отговора си толкова време - но два дни не съм сядал пред комп-а - правя ремеонт в къщи и ми окапа малкото останала на главата ми коса
Значи DIGIPLEX2 е самото ECU - поне моето е такова. Доколкото разбирам от други теми ти си със същия мотор като мене.
Разхода ми набензин не се е променил изобщо като сложих АГУ. аз съм от Хасково и живея във вилната зона на града и имам 1км лош (разбирай черен) път в едната посока - ако няколко пъти си отида до къщи ми се събират6-8 км на ден по лош път на 1-ва или 2-ра - така че моят разход на градско не е показателен. На дълго на бензин ми дава около 7 - но не съм сигурен - от две години не съм я засичал на бензин. На газ разхода ми е около 8,1-8,3 - но съм я свалял и на 7,8 като съм карал до към 110-120. Климатик нямам но служебната ми кола има и знам че вдига разхода на дълго около 1,5-2л/100км а на градско става страшно. То си зависи и от колата де!
Иначе при твоя мотор според мен трянва да имаш на Темпрата около 8л/100 на дълго и около10,5-12 на градско. Като се има предвид разликите в цената на горивата ако правиш по 1500-2000км на месец икиномията ти ще възлиза на окло 60-70лв на месец - направи си сметка колко месеца ще избиваш.
По друг начин сметнато - икономията ти е 4-5лв на 100км - може и повече - зависи от режима на каране - най сладко е на дълъг път.
ЗА МАЙСТОРА - Хасковлия е но от 1-2месеца бачка в собствен сервиз в София - ще го питам точно къде е и ще му взема телефона и ще ви пиша на всички - много способен пич - чете книги!, има си и кодочетец с компютър и хубав стенд и всичко. За информация - на него думата СОФТУЕР му говори нещо

Това от мен (пак съм си подробен )



Тема Re: Газ за Темпра 1,6 '94 мономотроник ?нови [re: Yavor]  
АвторVesko (Нерегистриран)
Публикувано18.08.04 09:03



А ние все още чакаме координати на майстора. Не си ни забравил, нали?




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.