Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:56 28.09.24 
Автомобили
   >> Fiat
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема BRAVO 1.4 12V - REVIEWнови  
АвторFiatko_BR (Нерегистриран)
Публикувано20.07.04 14:02



Братя много ме кефи таа кола и се чудя дали моете да хелпнете с инфо за нея. Дава ли някви дефекти, колко бензинец гори. Колко струват частите - примерно - шарнир, амортисьор и подобни неща ако знаете да се ориентирам. Също базовия модел има ли някви екстри и какви са и такива неща. БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО!



Тема Re: BRAVO 1.4 12V - REVIEWнови [re: Fiatko_BR]  
Автор Capoeira ()
Публикувано20.07.04 15:47



най не заслужаващата си покупка ако сега ще я купуваш премисли много добре... Двигателя е що годе направен но като мощност динамичност и разход е под всекаква критика вместо да е икономичен той е точно обратното дето се вика не се знае къде отива бензина.. за това след 1997 е спрян и заменен с 1.2 16ж... давам ти сайт за всички браwота и всичко за тях.. препоръчвам ти да погледнеш някое 1.6 или 1.8 зависимост от състоянитео но не се набивай на това... старницата е :
http://www.bravo-guide.co.uk/home.htm

иначе колата е добра но просто избора на двигател е много трагичен...



Тема Re: BRAVO 1.4 12V - REVIEWнови [re: Capoeira]  
Авторnaso (Нерегистриран)
Публикувано20.07.04 19:50



Prav e kolegata! Sportna mucuna a slabichak dvigatel.Tova da ne e Punto:)Tarsi nesto po-jachko!



Тема Re: BRAVO 1.4 12V - REVIEW [re: Capoeira]  
Автор hf hpe (italian car fan)
Публикувано21.07.04 00:23



според мен несте прави
единственото достойнство на този двигател е разхода
имам две брави с този мотор и са много икономични до 6/100 извънградско
наистина не са спортисти но си се представят доста добре.



Тема Re: BRAVO 1.4 12V - REVIEWнови [re: hf hpe]  
Авторxxx (Нерегистриран)
Публикувано21.07.04 09:08



Некомпетентно мнение от страна на горните двама.При положение че това са 80 к.с не са никак малко.При Голф-3 1.4 са само 60 к.с.Пък и съвременните д-ли почти всички са около 75 к.с.Сега друг е въпроса относно карането,ако си умерен шофьор ти е достатъчен,цените на частите не са скъпи,разхода не е голям.



Тема Re: BRAVO 1.4 12V - REVIEWнови [re: hf hpe]  
Автор Capoeira ()
Публикувано21.07.04 14:11



Чак некомпетентно не е мнението но просто само веднъж съм карал такова и беше доста слабичко а и когато бях решил да си взимам Браво прочетох бая страници за него и всички говорят точно за този двигател да се избягва точно заради разхода и вървежа




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.