Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:09 20.09.24 
Автомобили
   >> Fiat
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Fiat "Bravo" vs Lancia "nuovo Delta" vs Alfa "146"  
Автор Capoeira ()
Публикувано30.06.04 09:42



Искам и трите но не знам коя да избера на външен вид най ми харесва Браво-то но нека някой ако има нещо като упреци към всеки модел да го каже защото искам да я подбера не само по външен вид а и по цялостното представяне на автомобила...

За Bravo съм се спрел на моделите
1.6 16v
1.8 16v

Alfa 146 моделите са
1.6 16v t.s
1.7 16v t.s
някой ако може да каже какво означава Twin Spark(две свеши ли има на цилиндър)

Lancia Delta 2
1.8 gt
1.8

тъй като до сега си бях на Фиат типо 1.4 никога не съм си давал сметка за разхода на гориво но като погледна някой от написаните и направо се стряскам кое от тях ще бъде с прилична возия и не много разхищително кум бензин и консумативи
За сега разполагам с 6700лв. за да я купя и подменя поне някой консумативи



Тема Re: Fiat "Bravo" vs Lancia "nuovo Delta" vs Alfa "146"нови [re: Capoeira]  
АвторYavor (Нерегистриран)
Публикувано30.06.04 09:58



Да ти кажа чесно аз бих си взел която и да е от всичките - до една са резачки. Но така не ти помагам особено. За алфите съм сигурен че са с по две свещи на цилиндър, но за тях пък знам че доста по трошливи са им моторите защото са високооборотни и назапад ги караяд основно гъзарчета дето ги издухват за 80-100к километра - но може да попаднеш и на нещо пазено (което ти го пожелавам) За Ланчите знам че от трите марки изброени са най здрави но да ти кажа по мое мнеие откакто не се състезават Ланча поизостанаха с развитието на колите (най вече откъм ергономия и модерен дизайн) - стоят си едни такива по-дървени ама за разбирачите една яко наточена Ланча е по ценна от доста други коли. За Бравото съм чувал само хубави думи но не съм карал. Доколкото снам от трите той е с най-евтина поддръжка (части, разход и др.) освен това е най прогресивно като дизайн. Аз лично бих си купил Брава като реша да сменям Типото (но Брава щото съм семеен с 6мес дете)
Знам че не ти помогнах много но ако имаш парички за даване и искаш остра Гъзария - Алфа, Ако искаш кола дето да я имаш много години - Ланча, Баланс цена полза - Браво (е мен най си ме кефи като е наточено)
Успех с избора



Тема Re: Fiat "Bravo" vs Lancia "nuovo Delta" vs Alfa "146"нови [re: Yavor]  
Авторhahu (Нерегистриран)
Публикувано01.07.04 17:09



kupi si nai naowata :)



Тема Re: Fiat "Bravo" vs Lancia "nuovo Delta" vs Alfa "146"нови [re: Yavor]  
АвторHAHU (Нерегистриран)
Публикувано01.07.04 17:10



Po na6ite pati6a, wsqka edna ot tqh 6e se s4upi za otricatelno wreme :)(osobeno 6om sa from ITALY).



Тема Re: Fiat "Bravo" vs Lancia "nuovo Delta" vs Alfa "146"нови [re: HAHU]  
Авторs_kom (Нерегистриран)
Публикувано01.07.04 17:28



Колега и аз карам Типо 1.4 и доколкото съм запознат типичните проблеми за типо не са премахнати при по-новите модели - проблеми с ел.инсталация,окачване и т.н. Това се отнася за Браво,Брава и Марея така ,че ако искаш да караш кола която да няма с какво да те изненада купи си Браво,ако ти е писнало премини на по-добрия фиат т.е. Ланчия. За Алфата помисли добре карал съм 164 и 155 Q 4 /200 коня/ е не съм очарован



Тема Re: Fiat "Bravo" vs Lancia "nuovo Delta" vs Alfa "146"нови [re: s_kom]  
Авторmisk** (Нерегистриран)
Публикувано01.07.04 22:58



.......spored men tursi i trite i kato nameri6 hubava i zapazena deto te kefi, ama mnogo 4ak da ne se zamisli6 vzemai puk drugoto e kusmet, a za6to ne i udovolstvie



Тема Re: Fiat "Bravo" vs Lancia "nuovo Delta" vs Alfa "146"нови [re: misk**]  
АвторMитko (Нерегистриран)
Публикувано02.07.04 09:33



Казват, че никоя друга кола не може да докара спортния дух на Alfa Romeo. Още нямам щастието да съм карал Alfa, но определено следващата ми кола ще бъде точно Alfa Romeo.



Тема Re: Fiat "Bravo" vs Lancia "nuovo Delta" vs Alfa "146"нови [re: Mитko]  
Автор v1pEr (Uno 60)
Публикувано06.07.04 21:44



mi i az mislq taka karam uno60 dovolen su m gore-dolu i az se kefq na alfite sledvashtata mi e 33 1.7IE 16V ili Giulietta 2000 4 carb :) pak ako iskash si zemmi 145 ne 146 shtoto 146 malko sa gi osrali otzad :) are uspeh pri pokupkata



Тема Re: Fiat "Bravo" vs Lancia "nuovo Delta" vs Alfa "146"нови [re: v1pEr]  
АвторMитko (Нерегистриран)
Публикувано06.07.04 23:44



Просто звука от един италиянски двигател е несравним, особено ако двигателя е на Алфа или нещо по-спортно. Да ме извиняват любителите на немски и японски машини.

PS: извинете за off-topica




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.