Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:38 25.09.24 
Автомобили
   >> Fiat
*Кратък преглед

Тема Налягане на бензинова помпанови  
АвторLeon (Нерегистриран)
Публикувано09.06.04 14:59



Здравейте,

Имам Типо 1.6. Искам да питам как е възможно да се измери налягането не бензиновта помпа. И какви са симптомите ако е отслабнало налягането. Някой знае ли в Пловдив къде да отида за да го измерят.

Мерси предварително....



Тема Re: Налягане на бензинова помпанови [re: Leon]  
АвторMитko (Нерегистриран)
Публикувано09.06.04 22:20



Налягането се мери с манометър вързан към бензиновата магистрала мисля цхе пред инжекциона. При мен симптомите за тръгнала си помпа бяха шум от помпата, намалена мощност и трудно палене. Колата запалваше и веднага след това гасне и така доста опити докато запали. Ако при подаване на контакт чуваш силно виене от задната част на колата значи помпата е тръгнала.



Тема За сервизанови [re: Leon]  
АвторMитko (Нерегистриран)
Публикувано09.06.04 22:22



Сервиз нa Fiat има на пещерско шосе малко след хирургиите в посока към Пещера.



Тема Re: За сервиза [re: Mитko]  
Автор BlueStorm (FiatTipo)
Публикувано10.06.04 10:43



Внимавай братле, да не стъпваш там!
Дерат здраво и са абсолютни дървени философи. Казаха ми преди около 3 години, че мойто Типо Швейцарка 149 С2 046 е сглобявано в гараж с части от различни коли, защото този номер и на шасито ги нямало в тяхните база данни следователно нямало такава кола произвеждана от Фиат!!! . Какво повече да ти кажа...



Тема Re: За сервизанови [re: BlueStorm]  
АвторMитko (Нерегистриран)
Публикувано10.06.04 13:17



Вече съм стъпвал. Закъсах за водна помпа при една командировка в Пловдив. Пичовете ми взеха пари за труд не колкото е технологичното време а колкото колата седя в сервиза. Във фактурата пишеше 6 часа труд Направо щях да падна. 6 часа за една водна помпа. Аз също съм с 149.С2.046



Тема Подобнонови [re: Mитko]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано11.06.04 00:06



виене ще чува и ако е поизпразнил резервоара.
Инак налягането може да го мери където и да е след помпата, няма проблем - то е едно и също. Разлика има чак в маркуча за обратното гориво към резервоара - там вече регулатора му е сработил.

UB40 !




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.