Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:17 16.06.24 
Автомобили
   >> Fiat
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Ударена Темпра  
АвторMimo (Нерегистриран)
Публикувано16.05.04 13:16



Здравейте, предлагат ми да купя една ударена темпра, но са свалени някои детайли, защото са започнали да я правят. Тъй като отпред има само една греда, интересува ме има ли някаква престилка или други детайли и дали се продава някъде самата греда.
Също така искам да попитам ако някой знае ориентировъчни цени на тенекеджии и частите (по възможност втора употреба). Трябват ми: калник (преден ляв),фар, мигач, капак, броня, радиатор(2000 кубика инжекцион), перка за радиатора и евентуално ако се продават тази предната греда и престилка. Мерси предварително!






Тема Re: Ударена Темпранови [re: Mimo]  
АвторJoro (Нерегистриран)
Публикувано16.05.04 13:52



za chasti vtora upotreba zvynkai na Italianeca 9555476



Тема Re: Ударена Темпранови [re: Mimo]  
Авторrr (Нерегистриран)
Публикувано17.05.04 22:23



za 4asti i za remonta moga da ti pomogna imam serviz rabotim s ba6tami i specialno za tazi greda znam 4e edin poznat ima6e skoro ia vidiah pri nego ako izka6 zvanni mi na 961 39 14 ili 0889633580 Rosen moje da se ughovorim da ia vidim i da ti kajem dali si zaslujava da se pravi ili 6te ti izleze po dobre da si vzeme6 niakoia 4itava mislia 4e udara ne e stra6en no snimkite sa malko i ne se vijda vsi4ko ako re6i6 zvanni



Тема Re: Ударена Темпранови [re: rr]  
Автор nas_ ()
Публикувано17.05.04 23:44



Трябва много изгодно да ти я продават, защото ремонта може да излезне и над 1000 лв. А със сигурност ще има да и се сменят още някой неща, така че сумата ще стане сериозна и както ти е казал колегата по - горе , ще излезне колкото да си вземеш една хубава




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.