Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:33 16.06.24 
Автомобили
   >> Fiat
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Фиат Браванови  
Автор sakoto (непознат )
Публикувано14.04.04 13:08



Здравейте приятели!
Решил съм да си купя Фиат Брава 95-97 г. бензин.
Моля за Вашето мнение за тази кола.Нямам представа за техническите характеристики ,но на пръв поглед ми допада.Ако някой управлява такава кола ,то нека напише нещо за нея.
Предварително Ви благодаря!



Тема Re: Фиат Браванови [re: sakoto]  
Авторfarnesin (Нерегистриран)
Публикувано14.04.04 17:22



Az imam brava 1,4 12 v ot 96 godina. Dvigateliat e dobur, kupeto e leko i dori 1,4 uskoriava dobre (80 konski sili e). Inache- vozi dosta tvurdo, podrusva napravo.

Vutre e dosta po-shiroka otkolkoto chovek ochakva, gledaiki ia otvun.



Тема Re: Фиат Браванови [re: sakoto]  
Автор hf hpe (italian car fan)
Публикувано15.04.04 09:30



ефтина поддръжка и цена за толкова съвременен автомобил
построена е на платформата на типото, но има доста изменения която я правят доста по добра
почти всичките са с ел.пакет, така че някой ако ти го хвали това не е екстра

от всички мотори най-добър е турбо дизела но са доста скъпи, от бензиновите препоръчвам 1.8



Тема Re: Фиат Браванови [re: hf hpe]  
Автор sakoto (непознат )
Публикувано15.04.04 11:38



Благодаря за информацията.Можеш ли да ми кажеш приблизително разхода на гориво градско и извънградско?Какво имаш в предвид като казваш,че ел.пакета не е добър?Става въпрос за брава бензин 1.8 или 1.4.брава 1.8 влиза ли на инвалид?



Тема Ти на инвалид ли искаш?!нови [re: sakoto]  
Автор |Kyky| ()
Публикувано15.04.04 15:46



Ако искаш да внесеш "Brava" на инвалид - 1.8 не може, дори 1.6 може и да не стане, защото ако не се лъжа е 101к.с. или 103к.с.
Но може и да греша

Play Golf But Don't Drive


Тема Re: Ти на инвалид ли искаш?!нови [re: |Kyky|]  
Автор sakoto (непознат )
Публикувано15.04.04 16:52



И аз не съм сигурен , но ако става въпрос за 1-5 к.с. в повече знаеш че не е проблем да се оправят.



Тема Re: Фиат Браванови [re: sakoto]  
Автор hf hpe (italian car fan)
Публикувано16.04.04 10:34



не казвам че ел.пакета не е добър, а за това да не се връзваш на думите на търговцита че ел.пакета е екстра
нали знаеш че напоследък се използва израза всички екстри

просто при бравата това е стандартно



Тема Re: Ти на инвалид ли искаш?!нови [re: sakoto]  
Автор Red_Brigades (Луд)
Публикувано16.04.04 18:27



Здрасти!
И аз съм се огледал в Брава или Браво и искам да я вкарам на инвалид. Значи има два модела мотори 1.6. Едните са 103 к.с., а другите са 90 к.с.
По мое мнение колата е доста читава, а подръжката и е феноменално евтина - човекът, който ще ми я докара кара Браво дизел, а брат му Браво 1.8. Като ми каза за какви жълти стотинки за частите става въпрос се реших твърдо да си взема този автомобил. Надявам се да стане по-скоро:)).
А как се "оправят" конските сили, за което споменаваш? :)))



Тема Re: Ти на инвалид ли искаш?!нови [re: Red_Brigades]  
Автор hf hpe (italian car fan)
Публикувано19.04.04 15:18



наистина има мотор на Fiat Brava/o 1.6 16 90к.с., но се предлага само за немският пазар, а напоследък се вкарват коли предимно от Италия



Тема Re: Ти на инвалид ли искаш?!нови [re: hf hpe]  
Автор Red_Brigades (Луд)
Публикувано20.04.04 10:36



Моята информация е, че първоначално двигателите 1.6 16 кл. са 90 к.с., а след 96 г. пускат модификация 103 к.с. А иначе има такива коли и в Италия - човекът, за който споменах ходи вече веднъж до там (не специално заради мен, разбира се), но не можа да намери кола за парите, за които говорихме или пък са не са били читави. Сега го чакам пак да тръгва и дано изскочи нещо:)).




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.