Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:29 24.05.24 
Автомобили
   >> Fiat
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема lampa za iznoseni nakladkiнови  
АвторDeqn (Нерегистриран)
Публикувано21.04.04 22:46



Zdraveite. Neshto mi primigva tazi lampa koqto vyv vsichki knigi za vsichki koli znachi tochno iznoseni predni nakladki. Rabotata e tam che nikoga ne sym si mislil che Tipo 1.6 DOHC ima nakladki s kabelche. dori kato gi smenqha mai mi kazwaha che nqmat. mislite li che naistina e za iznoseni nakladki ili e za neshto drugo.



Тема Re: lampa za iznoseni nakladkiнови [re: Deqn]  
Автор KPEMATOPМодератор (FIAT Uno Turbo)
Публикувано21.04.04 23:23



da ne e namalqla spira4na technost?



Тема Re: lampa za iznoseni nakladkiнови [re: KPEMATOP]  
АвторDeqn (Нерегистриран)
Публикувано21.04.04 23:40



Proverqvah s natiskane na poplavyka na kazancheto. Svetva syvsem druga lampa



Тема Re: lampa za iznoseni nakladkiнови [re: Deqn]  
Автор hf hpe (italian car fan)
Публикувано22.04.04 11:10



всяко Типо има такава лампа и датчик в накладките
слага се на една от накладките на левият спирачен апарат (само модела 2.0 16V има на двата спирачни апарата)
но има едно голямо НО, почти в 99% от случаите кабела на датчика се къса и при смяната майсторите не го запойват, а го махат като куплунга остава на старите накладки и при следваща смяна дори и майстора да е съвестен не може да го сложи.

в твоя случай най-вероятно кабела се е оголил и опира някъде на маса(ако разбира се всичко не си е наред и наистина са ти свършили накладките)
кабела можеш да откриеш лесно, като застанеш срещу колата от задния край на стойката на акумулатора от основният сноп надолу се спуска един единичен кабел(по-принцип трябва да е в шлаух)
по спомени трябва да е сиво-жълти но не съм съвсем сигурен



Тема Re: lampa za iznoseni nakladkiнови [re: hf hpe]  
АвторMitko (Нерегистриран)
Публикувано22.04.04 15:59



Ne znaesh kolko si praw. Naistina wisi takywa kabel



Тема Re: lampa za iznoseni nakladkiнови [re: KPEMATOP]  
Автор Capoeira ()
Публикувано22.04.04 17:31



Само дето не свети това ами свети ръчната спирачка .....
Преди 6 месеца светеше и се оказа че имам повреден цпирачен цилиндър, утанових го като се залих и разбрах че няма да спра просто казанчето за спирачната течност беше като сахара абсолютно празно...откъде да знам че свети ръчната мислех си че датчика се ебава



Тема Re: lampa za iznoseni nakladkiнови [re: Capoeira]  
Автор hf hpe (italian car fan)
Публикувано23.04.04 10:30



в грешка си
когато ти е дръпната ръчната или ти е намаляло нивото на спирачната течност ти свети червена лампа на която е изобразена удивителна във кръг
лампата за която говори колегата е пак червена но е изобразен кръг и прекъснат пунктиран кръг около него



Тема Re: lampa za iznoseni nakladkiнови [re: hf hpe]  
Автор Capoeira ()
Публикувано23.04.04 14:13



Аз го казах по повод на изказването на Крематор че може да е намаляла спирачната течност,



Тема Re: lampa za iznoseni nakladkiнови [re: Mitko]  
АвторMmm (Нерегистриран)
Публикувано23.04.04 16:38



I na men mi visi kabela na nakladkite de.



Тема Re: lampa za iznoseni nakladkiнови [re: Deqn]  
Авторbobo (Нерегистриран)
Публикувано23.04.04 19:12



И аз имам такова кабелче,като си смених накладките го дадох на маса да видя дали ще светне,но не светна.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.