Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:56 21.06.24 
Автомобили
   >> Fiat
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Re: lampa za iznoseni nakladkiнови [re: bobo]  
Автор BlueStorm (FiatTipo)
Публикувано23.04.04 20:06



Всички Швейцарки имат такова кабелче!!! Обаче...
...почти на всички им е или скъсан или отрязан нарочно. Някои го правят защото смятат, че не им е нужен!!!
Точно днес сменях накладки. Взех си с датчик направих си кабела интелигентно с букса и сега всичко е наред.



Тема Re: lampa za iznoseni nakladkiнови [re: BlueStorm]  
Авторtoni (Нерегистриран)
Публикувано26.04.04 13:10



Моля кажи ми откъде си взе буксите???
имам същия случай с Бравото, и от двете страни стърчат кабели гадно отрязани, като сменях накладки те си имат кабелче и букса но този в сервиза нямаше в какво да я пъхне( от колата стърчат жици), изолирахме малко буксите на накладките да не се замърсяват и пича ми каза ако си намеря такива да си ги оправя.
Благодаря предварително.



Тема Re: lampa za iznoseni nakladkiнови [re: toni]  
Автор hf hpe (italian car fan)
Публикувано26.04.04 20:38



може да си поръчаш в аутоиталия или вантотрейд, но ще чакаш 30 дни доставка
другият вариант е да намериш от ударен автомобил
третият вариант да си сложиш някакви други букси от електричарски магазин



Тема Re: lampa za iznoseni nakladkiнови [re: hf hpe]  
Авторtoni (Нерегистриран)
Публикувано27.04.04 08:55



Благодаря,
не са ли по специални нещо тези букси, за какво точно да питам в електр. магазина при мен стърчат жиците и не съм виждал какво би трябвало да има на края им. на новите накладки вече си имам другата част от буксата, може ли в ел. магазин да намеря такива или с други някакви режа и там и слагам и от двете страни?

с Ауто Италия си имах няколко контакта и не ми се занимава, Вантотрейд не съм ходил и не знам и къде е, за моргите имам проблем- изглежда моето фиатче ( Bravo) е нов модел за тях и преди няколко месеца се скъсах да търся ляв подкалник от моргите и нищо не намирах за Бравото, на едно място имаха огледало само, :-) , един пич направо ми каза че такава кола още не били разглабяли. Ако някаде някои е видял ударено Браво за части- да пише, после ще има по бира от мен.



Тема Re: buksiнови [re: toni]  
АвторSandeto (Нерегистриран)
Публикувано27.04.04 12:18



za Bravoto... niama da stane syvsem istinski... no za Tipoto - stava, zashtoto ima kabelche za datchik samo za predna liava guma!
Skoro si smeniah nakladkite i si vzeh takiva s datchik... estestveno, kabela za kontrolnata lampa v Tipoto beshe zverski izriazan... No zabeliazah, che dve ot novia komplekt nakladki imat kabelcheta s bukis, koito sa simetrichni (t.e. niama myjko-jensko)... taka che prosto klycnah kabelcheto s buksata ot ednata nakladka, svyrzah go kym kabela idvasht ot kontrolnata lampa na Tipoto i go vkliuchih kym buksata na drugata nakladka... tova e! :-)



Тема Re: lampa za iznoseni nakladkiнови [re: toni]  
Автор hf hpe (italian car fan)
Публикувано27.04.04 16:22



ако не слагаш оригинални букси трябва да си вземеш и мъжки ии женски

тези букси на типо-то, темпра-та и другите сродни са еднакви

буксата на датчика за лампата на маслото при по-новите модели също е такъв
взимаш си една женска букса и търсиш по моргита дикато си намериш мъжка такава



Тема Re: buksiнови [re: Sandeto]  
Авторtoni (Нерегистриран)
Публикувано30.04.04 08:40



добре си го направил, хитро е. при мен за да стане ми трябва още един чифт накладки с кабели и букси на тях, може би когато сменям пак, но ми се вижда далече напред във времето, мисля да купя някакви букси и да ги приспособя за случая




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.