Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:53 27.04.24 
Автомобили
   >> Fiat
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Темпра или Дедра?нови  
Автор Kefo (Xans maniak)
Публикувано06.04.04 15:50



Чудя се от известно време кое от двете да бъде!И двете ми харесват но ........ знам ли.Кое е по-добре?И двете ще са 1,6-77коня та няма разлика в митото,Ланчата е малко по-скъпа но пък може да си заслужава.Кое е по-добро като цена/качество и как са с разхода на бензин,скъпи ли са им частите и кое е по-ефтино за потдръжка,кое се чупи повече и тн.?

Stariq 353W be


Тема Dedrataнови [re: Kefo]  
АвторLancia fen (Нерегистриран)
Публикувано06.04.04 17:04



e po luksozna malko e po dobra i kato ka4estvo na sglobkata. 4astite i po princip sa malko po skapi ama te ot Tempra stavat. Dosta truden izbor ima6 da pravi6 no po dobre vij kolite v kakvo sastoianie sa i togava preceni. v kupeto razlikata e 4e na zadnite sedalki v Dedrata miastoto e savsem malko pove4e no pak za smetka na bagajnika.



Тема Re: Темпра или Дедра?нови [re: Kefo]  
АвторMитko (Нерегистриран)
Публикувано06.04.04 17:15



Dedra я има и във вариант 90 коня. Като изработка е малко по-добра от Темпра, макар че имат много общи неща.



Тема Re: Темпра или Дедра?нови [re: Mитko]  
АвторDeqn (Нерегистриран)
Публикувано06.04.04 17:57



Vyprosa e koe te vleche poveche. chastite povecheto sa vzaimozamenqemi. No ako az bqh pred takyv zbor bih vzel Dedrata. Nqkak si mi se struva po priqtna za okoto. Ne kazwam nishto za Tempra. Edin priqtel ima takava. Mnogo dobri koli sa. koeto i da vzemesh nqma da sbyrkash



Тема Типо!нови [re: Kefo]  
АвторA4o (Нерегистриран)
Публикувано06.04.04 18:30



Багажника е екстра,а и повече отваря.И Пампи ще ти каже същото.



Тема Re: Типо!нови [re: A4o]  
Автор Kefo (Xans maniak)
Публикувано06.04.04 19:02



Daaa truden e izbora!Zatova se dopitah do vasTipoto otpada 6toto e malka koli4ka i nqma da mi vyr6i mnogo rabota.Dedrata i na men po mi haresva no imam edin poznat s Dedra kaito kazva 4e bila dosta skypa za potdyjka ta o6te se 4udq.

Stariq 353W be


Тема Re: Темпра или Дедра?нови [re: Kefo]  
Автор CEHДEPO ЛУMИHOCO (Д-р)
Публикувано06.04.04 19:31



Двете коли са с еднаква ходова част, шаси, окачване и двигатели. Различни са само външните ламарини и оборудването на купето. На мен лично Дедрата по ми харесва.

Лесна работа!


Тема za 4astiteнови [re: Kefo]  
АвторLancia fen (Нерегистриран)
Публикувано07.04.04 00:16



Nali ti kazvam na Dedrata 4astite naistina sa po skapi no kakto kazvat kolegite sa vzaimno zameniaemi. to po princip na Dedra Alfa155 Delta(novata) Tipo Tempra Bravo Brava Marea hodovata 4ast i kupeto sa si ednakvi. taka 4e...A naprimer vazdu6nia filtar na Dedra 2.0 16v go gledahme za 25lv a za Tipo i Croma 2.0 16v e 14lv i stava ednakvi sa ama....ta vij sastoianieto na kolite i re6i no po princip Dedrata e po got.



Тема Re: Темпра или Дедра?нови [re: CEHДEPO ЛУMИHOCO]  
Автор Kefo (Xans maniak)
Публикувано07.04.04 12:10



Aha! Qsno Zna4i da vzimam ili po-eftinata-Temprata ili po-hubavata na vyn6en vid-Dedrata.

A razhoda na benzin kak im e? ili po-to4no na Dedrata?

Stariq 353W be


Тема Re: Темпра или Дедра? [re: Kefo]  
Автор CEHДEPO ЛУMИHOCO (Д-р)
Публикувано07.04.04 16:35



Разхода е според вида двигател. Аз имах 1.6 Моноинжекция и ми харчеше 6 на 100 на дълъг път. Градско не съм го засичал.

Лесна работа!



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.