Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:42 05.05.24 
Автомобили
   >> Fiat
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема fiat bravo 20vнови  
Авторmice (Нерегистриран)
Публикувано12.04.04 10:26



shte sam mnogo bglagodaren na vsiakakvo info za tazi kola- razhod, podrajka i t.n. mnogo sam meraklia da si vzema edno takova



Тема Ето го :) [re: mice]  
Автор |Kyky| ()
Публикувано12.04.04 13:55



Какво инфо по-точно те интересува и за коя година?!

До '98г. мощността е 147к.с., след '98г. - 155к.с.!!!
Мотора е 5 цилиндров с по 4 клапана на цилиндър, монтира се и на "Ланчия Каппа" и на "Фиат Купе", като има вариант и с турбо - 220к.с.!!!
"Bravo HGT" е по-бързо на документи, от колкото на практика и силата, поне на мойта, се усеща от 3000 оборота нагоре, където разхода не отстъпва на вървенето - 11л./100км. или повече!!!
Здраво е, като цяло, но си иска своето!!!
За 9 месеца по мойта кола, освен два пъти консумативи (ремъци, ролки, масла, филтри, свещи, накладки) съм сменил само два шарнира и четирите спирачни диска, които можех и да не сменям, но предпочетох да играя на сигурно!!!
С две думи, части има, но повечето са или ментета или достатъчно скъпи!!!
Иначе колата стои много добре на пътя, държи се прекрасно по завойте и най-хубавото е, че спира
Но според мен е много добра и си струва, стига да е запазена, но аз все пак съм пристрастен, а и съдя единствено по мойта
Ако искаш, ела на някоя среща и ще ти дам да покараш малко и да придобиеш собствено мнение
Само да не е в близките две седмици, че машината влиза за боядисване

Play Golf But Don't Drive

Редактирано от |Kyky| на 12.04.04 13:58.



Тема Re: Ето го :)нови [re: |Kyky|]  
Авторmice (Нерегистриран)
Публикувано12.04.04 14:23



Първо благодаря за отговора.Единствено ме притесняват тези 5 цилиндъра да не гълтат много, като разход повече от 12/100 наистина ще ми дойде в множко, естестевено говоря за нормално и спокойно шофиране.То е ясно че с настъпване ще скача.За предложението да покарам твойта наистина благодаря много , но няма да се възползвам, неудобно ми е а пък и освен това карането няма да ми промени мнението , просто е въпрос на време да си намеря някоя що годе запазена и в прилично състояние.



Тема Re: Ето го :)нови [re: mice]  
Автор KPEMATOPМодератор (FIAT Uno Turbo)
Публикувано12.04.04 16:24



pi4, ne moje da iskash bega4ka i da wyrwi i da ne harchi
harcha e nad 10-11 gradsko winagi:)))
trygnesh li da q nastupwash mojesh da stignesh do 13-15 na 100
spira chudesno, zashtoto ima 4 diskowi spira4ki



Тема begachka i razhodaнови [re: KPEMATOP]  
Авторmice (Нерегистриран)
Публикувано13.04.04 01:39



Ако не си прочел точно какво казвам ще го кажа пак - говоря за нормално и спокойно каране , и питах за този разход като се надявам да е до 12/100, защото все пак тази кола в по-голямата си част от времето ще я карам спокойно.Иначе ми е ясно за големия разход.Да те питам ти твоята разпилена турбинка колко често я шпориш дзверската с бесен цедеш на всяка предавка?
И другото което искам да ти кажа е че се познаваме , ама се чудя дали да ти казвам кой съм или да ти дам бонус :)))Май с бонуса ще е по-добре



Тема Re: begachka i razhodaнови [re: mice]  
Автор KPEMATOPМодератор (FIAT Uno Turbo)
Публикувано13.04.04 09:31



znam koj si - HOFFMANA:)



Тема Re: begachka i razhodaнови [re: KPEMATOP]  
Авторmice (Нерегистриран)
Публикувано13.04.04 10:55



ахаха хиена как ме разкри



Тема Защо???нови [re: mice]  
Автор |Kyky| ()
Публикувано13.04.04 13:45



От какво ти е неудобно идваш и караш
КРЕМАТОР също ми е карал колата, няма от какво да се притесняваш
Ако си търсиш кола само за возене и спокойно шофиране, по-добре си купи "Bravo 1.8-16v"

Play Golf But Don't Drive


Тема Как ?нови [re: mice]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано13.04.04 16:00



Ами че по ИП-то ти - то си е очевидно :-)))

UB40 !



Тема Re: Как ?нови [re: jamie]  
Авторmice (Нерегистриран)
Публикувано14.04.04 14:55



абе ще го карам нормално ама от време на време ме избива агресията и искам мощ:)А иначе за карането ще го мислим има още малко време:))




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.