Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:57 18.05.24 
Автомобили
   >> Fiat
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Ще купувам Типо 1.6ие, обаче, питам .....нови  
Автор Citizen KANE (дъвче дъвка)
Публикувано30.03.04 10:52



Здравейте пичове.
Смо допреди две седмици не си бях помислял за Фиат, обаче един другар ме нави и поразбрах разни хубави неща за Фиат, а и някои лоши. Обаче сега съм решен да купувам. Търся 1.6 ие , модификацията с 82 кончета. София е пълна с тях обаче на горубляне нямше. Както и да е, ще намеря. Какво ми е питането ...
Къде мога да ида да ми направят един преглед, диагностика на двигателя, колкото да знам за какво си давам парите? препоръчайте ми ако знаете добро място инак тичам в сервиза на Фиат. Колко трябва да е компресията в цилиндрите за да е в рамките на нормата? (че един ми разказва приказки от 1001 нощ на горубляне)
И моля, препоръчайте ми в кой сервиз да турна алрмата, искам нещо не много скъпо и ще го комбинирам с прекъсвач на бензиновата помпа.

'Cause KANE said so!


Тема Re: Ще купувам Типо 1.6ие, обаче, питам .....нови [re: Citizen KANE]  
АвторDeqn (Нерегистриран)
Публикувано30.03.04 11:41



Chuval li si za Tipo 1.6ie varianta s dva razpredelitelni vala 90 koncheta. Dosta dobra izrabotka kato vsichko sveicarsko. Idva malko po-skypo no vyrvi poveche . Nomer na dvigatelq 149.c2.046



Тема Чувал съм ама ...нови [re: Deqn]  
АвторCитизън Keйн (Нерегистриран)
Публикувано30.03.04 12:01



Сега да тикажа че не съм чувал ли? Лошото е че доколкото знам тази модификация се произвежда само една годиназа швейцария, което не е лошо само по себе си обаче поддръжката на двигателя става проблем. Един познат кара швейцарска Корса 1.4и. Бега като изоглавена, 160км/ч държи безгрижно. Обаче преди месец нещо в двигателя даде фира и ремонта стъпи на 1000 лева. Сега пак върви ама не като преди естествено и вече се продава.
За това искам нещо по-стандартно.
Обаче нищо не ми казваш за сервиз и аларма .....
А колко излиза пълно КАСКО на пущината ....?



Тема Re: Чувал съм ама ...нови [re: Cитизън Keйн]  
АвторDeqn (Нерегистриран)
Публикувано30.03.04 12:12



Za moqta e 260 lv kaskoto. Alarma za 80$ (nqkyde kym 160 lv) no 2000 g sym q slojil. Bylgarska e. Za serviz - dovolen sym on Vantotrade (smqna gumichki na klapanite) - edinstveniq po-golqm remont po moqta kola. A inache za sveicarkata tam nishto ne pipat po dvigatelq. Prashtat gi na 4-ti kilometyr. Tam mi napraviha diagnostika na injekciq i tazi kola kak trygna lelelele. no kakvoto i da reshish ti jelaq da si q karash sys zdrave kolichkata.



Тема Re: Чувал съм ама ...нови [re: Deqn]  
АвторCитизън Keйн (Нерегистриран)
Публикувано30.03.04 12:30



Благодаря за инфото и за пожеланията.
Къде е този сервиз на 4ти километър, Аз живея на 200 метра от 4ти, да не е под моста, или .......?



Тема Re: Чувал съм ама ...нови [re: Cитизън Keйн]  
АвторDeqn (Нерегистриран)
Публикувано30.03.04 12:35



Pod mosta - vinarovo soshe. Serviza e "FIAT service"



Тема Re: Ще купувам Типо 1.6ие, обаче, питам .....нови [re: Citizen KANE]  
Автор hf hpe (italian car fan)
Публикувано30.03.04 15:54



аз лично бих ти препоръчал модела 75 к.с. с бош мономотроник

монтира се на модели след '93г.
доста по малко неща има за разваляне по него
ако си копуваш модел моно инжекцион от по старите модели и минеш през сервиз преди да си я купил помоли да ти проверят TPS-a
и ако може да не пише на него мейд ин франс



Тема Слагай българска аларма , [re: Deqn]  
АвторA4o (Нерегистриран)
Публикувано31.03.04 07:49



не са скъпи-около 100 лв са , с бягащ код задължително.Моята от август досега не е правила проблеми.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.