Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:46 02.06.24 
Автомобили
   >> Fiat
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема типонови  
Автор pugsy (Italiano)
Публикувано09.03.04 13:59



тука бях писал за типо 1.4 карбуратор 2 камери вебер че харчи по 15 16 на100.Някой знае ли нещо по въпроса за харченето.10x



Тема Re: типонови [re: pugsy]  
Автор fiat uno (непознат )
Публикувано09.03.04 20:23



znam 4e 10 normalnoto v grada. visoki li sa oborotite?
moje poplavyka da ne e nastroen. ako izliza 4eren pu6ek
zna4i e mnogo bogata smesta. moje i vyzdu5niq filtyr da e za smqna
ne zabravqi 4e i motora moje da e za smqna ve4e



Тема Re: типонови [re: pugsy]  
АвторФичo (Нерегистриран)
Публикувано09.03.04 20:46



Има нещо нередно. Моят Типо1.4 е много икономичен. Ако не си сменял възд. филтър може да се дигне консум. на празен ход. А в града това е съществено.



Тема Re: типонови [re: Фичo]  
Автор pugsy (Italiano)
Публикувано10.03.04 10:03



Мотора е на 80 000 км.По принцип аз я карам без филтър що то ме дразни и ми даваше 9 или 10 градско.Ниските оборо ти са около 800 900,Мога да ги сваля и до 600 но поява да работи неравномерно.На нея и дават около 1000 оборота



Тема Re: типонови [re: pugsy]  
АвторTEPRlERl (Нерегистриран)
Публикувано10.03.04 10:13



A kak si s termostata, zatoplia li se barzo ohlavdashtata technost, stiga li 90 C, i to barzo, osobeno pri gradsko? Ako ti e preohladen dvigadelia, razhoda shte e goliam!



Тема Re: типонови [re: TEPRlERl]  
Автор pugsy (Italiano)
Публикувано10.03.04 10:20



не загравя много бързо държи около 75 градуса.А и аз съм с радиатор и казанче от 2.0 16v



Тема Re: типонови [re: pugsy]  
АвторTEMPRlERl (Нерегистриран)
Публикувано10.03.04 10:29



Според мен, двигателя ти е ПРЕОХЛАДЕН, и системата го анализира така, и смуче повече! Нормално е водата да ти е 90 С, особено в градско. Пробвай тогава, да направиш "завет" на радиатора ти- той е голям за теб и преохлажда водата. А как ти е парното?



Тема Re: типо [re: TEMPRlERl]  
Автор pugsy (Italiano)
Публикувано10.03.04 10:43



колата си работеше така досега и изведнъж и стана нещо.Зимата според мен е нормално да държи такава температура.Скоро имаше едни дни когато беше топло държеше 90 градуса.Пак харчеше



Тема Re: типонови [re: pugsy]  
Авторkitaeza (Нерегистриран)
Публикувано10.03.04 13:22



spored mene fitara e mnogo vagen bez mnogo vuzdox vliza i da raboti dobre triabva i poveche gorivo filtera ti predpazva motora ot prax moxi i drugi zamarsiteli koito vliaiat na rabotata i namalivat givota na motora \



Тема Re: типонови [re: pugsy]  
Автор Capoeira ()
Публикувано10.03.04 13:24



А искам да попитам тука за да не правя нова тема Как точно да разбера че има проблем в термостата щото при мене тази зима само веднъж съм видял 90 градуса иначе си седи малко над 50 или в първите 5-10мин на 50 залепен и нямам парно около 10мин..
Тогава когато видях тези 90 градуса направо взех душата на двигателя за да се качи темп някъде 10-15 мин под 4500 оборота не падна..
И някой ако може да ми каже какво точно да погледна зада го проверя. радиатора е здрав антифриз да се удавиш уж върти помпата....




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.