Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:22 18.05.24 
Автомобили
   >> Fiat
*Кратък преглед

Тема Водна помпа  
Автор King_Rat (спокоен тип)
Публикувано07.11.03 20:23



Здравейте!
Подлежи ли на ремонт водната помпа на Темпра 1.6 моноинж. и продават ли се резервни части за нея - главно графитни уплатнения?
Ако има и чертеж някой - няма да откажа.

Майката природа е ку4ка!


Тема Не!нови [re: King_Rat]  
Автор SHERlFF (BezoBrazniK)
Публикувано07.11.03 22:45



Отиваш и си купуваш нова! 50лв.!

"Защо си тъжен, човече? Нямаш ли приятели? - Имам... двама... Smith и Wesson!"


Тема Re: Не!нови [re: SHERlFF]  
Автор hf hpe (italian car fan)
Публикувано07.11.03 23:38



фибъра /графитното уплътнение/ а също и оста за лагера става от Лада



Тема Re: Не!нови [re: hf hpe]  
Автор King_Rat (спокоен тип)
Публикувано08.11.03 16:27



Благодаря за инфото.

Майката природа е ку4ка!


Тема Re: veroqtnoнови [re: King_Rat]  
Авторasrail (Нерегистриран)
Публикувано09.11.03 08:15



nai veroqtno stava ..dosega ne mi se nalagalo no mnogo puti sum smenql na golf 1,2 toq fibur s takuv ot lada i si raboti normalno.



Тема Re: Не!нови [re: hf hpe]  
АвторA4o (Нерегистриран)
Публикувано09.11.03 12:10



Нещо стругова ли се ,или всички размери пасват?



Тема Re: Водна помпанови [re: King_Rat]  
Авторsda (Нерегистриран)
Публикувано09.11.03 19:44



Ot koia lada stava koksovoto uplatnenie ? Ili na vsi4ki ladi sa ednakvi ?



Тема Re: Водна помпанови [re: King_Rat]  
Автор Scorpio (user)
Публикувано11.11.03 10:34



Mi kolega, podleji na remont, ama niama 4asti, prodavat se samo celi pompi.
Az moita ia priavih skoro, te4eshe ot fibara (grafitnoto uplatnenie). Gledam, 4e po-dolu sa pisali kolegite 4e osta i fibara ot lada stavat, no pri men tova savsem ne beshe taka, a kolata mi e kato tvoita, no 4uh 4e imalo niakolko 4eshita pompi (pri tezi s klimatik bila edna, az niamam klimatik - pri mene druga - tova ne sam go vidial i nemoga da tvardia, no taka sam 4uval). Osta na ladinata pompa beshe 17mm(razmerite gi pisha po pamet bez desetite ot mm;) a na temprata - 15, diamatara na vanshnata lagerna 4erupka pri ladata beshe 30mm, pri mene e neshto nad 35mm, fidara na ladata beshe okolo 32mm, a moia 36...
No vse pak ia remontirah - izvadih turbinata ot osta sas skoba za lageri, slojih fibar ot lada, no sled kato si napravih na struga prehodna bronzova vtulka. Ina4e 4elno v turbinata uplatniava dobre. Imah kasmet 4e osta s lagera si ia bivashe oshte i ne ia smenih, dano da izkara oshte izvestno vreme.

FORTVNA FAVET FORTIBVS


Тема Re: Водна помпанови [re: Scorpio]  
Автор King_Rat (спокоен тип)
Публикувано13.11.03 16:52



За късмет се размина със смяна на гарнитурата на помпата. Просто течът е бил на такова място, че ни излъга за графитното уплътнение.
Иначе конструкцията е почти 1:1 с тая на Ладата, обаче май не е предвидено да се разглобява.

Майката природа е ку4ка!



*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.