Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:12 25.05.24 
Автомобили
   >> Fiat
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Tipo 16vнови  
Автор16v (Нерегистриран)
Публикувано03.10.03 00:00



niakoi ima li shema na belezite na razpredelitelnite valove za centrovka na remyka. struva mi se 4e ne6to sa go opleskali pri smianata i iskam da si go proveria. predi mai vyrve6e pove4e, ili az ve4e mu sviknah



Тема Re: Tipo 16vнови [re: 16v]  
АвторANGER (Нерегистриран)
Публикувано04.11.03 15:09



Az imam su6tia problem.
na moito tipo vsi4ki belezi na 2-ta razp. i kolqnovia val suvpadat, no kolata ne vurvi kakto trqbwa.



Тема Re: Tipo 16vнови [re: ANGER]  
Автор 353W (Xans maniak)
Публикувано04.11.03 23:54



4e to ako ne ti savpadat belezite to 6e si otvarq i zatvariq klapanite koga si iska da ne govorime 4e moje i da se ydarqt v bytalata.Ako ne vi varvat kolite minete prez edna diagnostika i 6e vi kajat vsi4ko.Ako mislite 4e e ne6to ot grm-to nai veroqtno sa pregorqli klapani,iznoseni kobilici ili garbici na razpr.val.



Тема Значи!нови [re: ANGER]  
Автор |Kyky| ()
Публикувано05.11.03 15:38



Ако вашите коли имат аналог поне в част от мойта кола, това означава, че валовете не се зацепват с белезите, а със специализирани инструменти!!!
Аз ходих в Италсервиз и там ми зацепиха валовете и ми нагласиха ремъка както си трябва, защото при мен, дори няма белези на зъбните колела!!!
Ама и мойта кола не върви, както трябва, може да е фабричен проблем, т.е. толкова да си могат машините


Fiat Bravo 2.0-20v

Редактирано от |Kyky| на 05.11.03 15:38.



Тема Re: Значи!нови [re: |Kyky|]  
Автор 353W (Xans maniak)
Публикувано05.11.03 18:49



E kvo zna4i ne vi varvat kolite?Ne varvat otkakto ne6to ste pravili po tqx ili nikoga nesa varveli pove4e ama na vas vi se iska da varvqxa?



Тема Винаги!нови [re: 353W]  
Автор |Kyky| ()
Публикувано05.11.03 18:54



Мойта винаги си е вървяла толкова, от както е в мен!!!
И след зацепването на валовете, пак толко си върви!!!
А определено трябва да върви "малко" повече!!!


Fiat Bravo 2.0-20v

Тема Re: Винаги!нови [re: |Kyky|]  
Автор 353W (Xans maniak)
Публикувано05.11.03 20:02



XaxaxaxaI kak go preceni.I az taka vikam za moita ama kvoto i da q prava se ne6te i ne6te pove4e.



Тема Амиии лесно!нови [re: 353W]  
Автор |Kyky| ()
Публикувано05.11.03 20:36



Тук-таме с някоя гонка и виждам, че не върви колкото примерно, забележи, BMW 320i-24v, дето е сняколко стотин килограма по-тежко и е със същата мощност


Fiat Bravo 2.0-20v

Тема Re: Амиии лесно!нови [re: |Kyky|]  
Автор Pipid4o (Staro ky4e)
Публикувано05.11.03 21:26



S tova na snimkata li si?



Тема Да!нови [re: Pipid4o]  
Автор |Kyky| ()
Публикувано05.11.03 23:43



Това е колата ми, от 06.06.2003


Fiat Bravo 2.0-20v


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.