Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:29 30.05.24 
Автомобили
   >> Fiat
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: РАВНОСМЕТКАнови [re: ниkи]  
Автор KPEMATOPМодератор (FIAT Uno Turbo)
Публикувано11.11.03 17:25



shte pushi malko, dokato ne izgori gresta namazana po garniturata
na 700rpm po-malko shte harchi kolata
moshtnostta q imash ot hubawata garnitura, ne e izgorqla oshte
ako si nosil glawata sys sweshtite, normalno e da ti izgori nqkoq swesht, az sushto taka se preebah



Тема Re: РАВНОСМЕТКАнови [re: ниkи]  
Автор hf hpe (italian car fan)
Публикувано11.11.03 23:14



незнам какво очакваш за цена от 85лв. за труд
като свестните майстори взимат по 5 лв на клапан/при свалена глава/ за напасване.
Мисля, че следващият път като дадеш 150-200 лв. нещата ще станат/все пак важен е и майстора/



Тема Re: РАВНОСМЕТКАнови [re: hf hpe]  
АвторMe (Нерегистриран)
Публикувано12.11.03 07:49



Mnogo mi e interseno, kak razbra ce edinq ot cilindrite ne raboti.....pak kolata imala powece mostnost...



Тема Re: РАВНОСМЕТКАнови [re: Me]  
Авторniki (Нерегистриран)
Публикувано12.11.03 10:12



значи приятели

тази сутрин колата въобще не запали. инжекционът е абсолютно разстроен очевидно. датчиците са скъпи, за компютъра не ми се говори. "майсторът" вика "аз нямам стенд да ти го оправя" НО МЕН ТОВА НЕ МЕ ИНТЕРЕСУВА !!!!!!


не е нужно да ви казвам в какво настроение съм.

а един цилиндър не работи на празен ход като е, иначе изглежда проработва. абе знам ли аз ... ега ти работата... КАК Е ВЪЗМОЖНО ПРЕДИ СЕРВИЗА КОЛАТА ТИ ДА РАБОТИ ПО-ДОБРЕ ОТКОЛКОТО СЛЕД ТОВА ???????



Тема Re: РАВНОСМЕТКАнови [re: niki]  
АвторMe (Нерегистриран)
Публикувано12.11.03 10:38



аз имам Крома и съм имал подобни проблеми, ноооо ако един цилиндър не ти работи - просто колата няма да работи....
може да обменим опит ако искаш....



Тема Re: РАВНОСМЕТКАнови [re: Me]  
Авторниkи (Нерегистриран)
Публикувано12.11.03 10:44



ми ок , значи ме насърчаваш че всичките работят поне това да е.

след луд скандал по телефона майсторът каза, че утре ще дойде на място д ами я оправи. да не ми я оправи в друг смисъл, след като вече веднъж я оправи, точно в тоя втория смисъл.

ами какво да ти кажа, преди тези проблеми съм я карал 30000 км без абсолютно никакъв проблем. до франция ходих с нея миналата зима, просто перфектно се държа, нямам никакви забележки, климатроник, кожен волан, ел стъкла, ел. огледала, тапицерия набук, всичко е супер. и сега - ето на...

оф дано да се оправи....



Тема Re: РАВНОСМЕТКАнови [re: ниkи]  
АвторMe (Нерегистриран)
Публикувано12.11.03 11:42



честно да ти кажа....много ми е интересно как ще я оправя този майстор на место....все пак си мисля, че не е като да смениш изгоряла крушка на фар....
а може би е факир
той всъщност какво точно е правил по двигателя на Croma-та?



Тема Re: РАВНОСМЕТКАнови [re: Me]  
Авторniki (Нерегистриран)
Публикувано12.11.03 12:14



каза че щял да вземе с него някакъв, който да донесе уред който се включва към компютъра на колата. според теб може ли така? какво да правя? има два варианта - не му давам повече да ми пипа колата и я водя другаде (където пак не знам какво е) или го оставям да ми я оправи след като я е развалил.

той смени гарнитура на глава, шлайфа главата и гарнитури на капаците на клапаните

твоята какъв модел е



Тема Re: РАВНОСМЕТКАнови [re: niki]  
АвторMe (Нерегистриран)
Публикувано12.11.03 12:39



spored men pak ste warshi gluposti, kakaw ured ste wklucwa....toj siguren li e tazi Croma ima diagnosticna rozetka (poweceto niamat).....AMA NIKAK NE MI WDAHWA DOWERIE...) i dori da ima takawa rozetka - ot tam se wzimat danni za rabotata na poweceto datcici a ne na "tezkata" mehanika....silno sam ozadacen ot towa koeto ti e nagoworil....
KLAPANITE NAPASNATI LI SA DOBRE....kakwa e kompresiqta na motora w momenta?
kakwi sa ti tocno oplakwaniqta ot kolata sega?
Pozdrawi!



Тема Re: РАВНОСМЕТКАнови [re: Me]  
Авторниkи (Нерегистриран)
Публикувано12.11.03 14:38



не знам каква е компресията. в момента не мога да запаля колата. а като я взех в понеделник отзад пушеше яко и на празен ход беше на 700об/мин.
на клапаните съм правил реглаж преди 3,4 месеца с нови пулове и всичко. освен да са се разрегулирали като е свалял главата?

викаш да не му давам да пипа?

ми ок утре ще си взема половин ден отпуск, ще отида да му вися на главата и ако видя че се повърта и не знае какво да прави, ще му посоча пътя.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.